[ Головна ] [ a / b / s / pol / ukr / v / n / int ] [ dm / px / FAQ ]
[ / ФМ ]

pol - Catalog

Catalog (/pol/)

Сортувати за: Розмір зображення:
R: 0 / I: 0

Комунізму та загально лівиці нитка

Привіт. Довго вагався над створенням подібної нитки, але все ж ні до мене ні після мене це навряд чи хтось зробить, тому тримайте. Пропоную вам розповісти вашу думку щодо комунізму (не тільки за марксизм, якщо маєте) та інших подібних лівих ідеологій, його теорію, можливості реалізації і все оце. Також можете висратися на рахунок СРСР в якому комунізму не було і не могло бути. Ніякої реабілітації радянського тоталітарного режиму та комуністичної пропаганди не ведемо, суто обговорення.

Також можна обговорити саме українську лівицю, як от Хвильовий, Шумський, Шахрай і компанія.

ОП, власне, досить скептично ставиться до цієї ідеології, через її кривавість, бо сам він поміркований прихильник центризму (читай - за все хороше проти всього поганого).

Згодом можна продовжити ідею нитки, як от про лібертаріанство.

Всім гарного вечора та теплого чаю.
R: 159 / I: 55
НЕНАВИСТІ ДО МОСКАЛІВ НИТКА
Анони, я в шоці з того, скільки в нас в країні куколдів. Все більше людей нормально відносится до кацапів. Я нагадаю, що майже все 20 століття нас пригнічували москалі, які продовжують це робити, окупацією наших територій. Москалі-це з одної сторони раби, раби своєї влади, а з другої це шовіністи, які тільки й хочуть, що окупувати чужі території. Заради безпеки України, потрібно винищити всіх московитів.Так, серед них є і адекватні люди, але краще хай живуть наші діти в прекрасній незалежні Україні, ніж декілька сотен козойобів
R: 208 / I: 123

Вибори у Білорусі #5

Попередня спочиває тут: >>1358
R: 68 / I: 25
Ласкаво просимо на дошку "Політика"!

Обговорення політики України та світу, подій та особистостей - для цього тепер є власний розділ!
R: 57 / I: 23
Обирайте ваш ґендер, нічанокотики.
R: 119 / I: 30

Азери vs вірмени

Азери впиздили вірменів, і навпаки, воєнний стан введено.
Хто кого, чому і як?
R: 174 / I: 51
Завершуємо кар'єру гаранту беззаконня та головнокомандуючому паразитами
R: 47 / I: 52

Русь-Україна, русини-українці.

В цій нитці буду кидати матеріали по русинству, історії русько-українського народу, і водночас розбивати московські міфи.

Близько сорока мільйонів людей можуть назвати себе українцями, а чи багато русинами? Й мова тут не про сплюндровану москофільством та мадяризмом течію, що побутує на Закарпатті, а про істинне первородне русинство, яке було ідеологічною основою для багатьох поколінь нашого арктойського люду з-поза Бескидських гір й аж по гори Кавказу. Ми пам'ятаємо Шевченка, Лесю Українку, Пантелеймона Куліша, а чи так добре ми свідомі щодо Маркіяна Шашкевича, Миколи Устияновича, Якова Головацького? Русинство, як найвища форма українства, повинне відродитися , бо лиш з розумінням того, що ми - спадкоємці Руси та з чітким усвідомленням минулого ми отримаємо підґрунтя для розбудови майбутнього!
R: 8 / I: 2
Безосе, а ти не знаєш що за протести в Болгарії зараз?
R: 2 / I: 0

"Нас питають якого ми роду..."

Що для тебе українська культура? Чим вона, наприклад, відрізняється від російської або польської? Питаю неупереджено, так як просто цікаво знати думку ідеологічного українця з цього приводу. Хто такі "українці" на вашу думку?
R: 14 / I: 2
Ліл, а я пам'ятаю, як в школі мені розповідали, наче ООН це серйозні хлопці які займаються серйозними справами. Я, навіть, вірив.
R: 6 / I: 5
А я не зрозумів, чому на Нічані ще немає нитки хваління Цісаря?
R: 3 / I: 1
Поясніть за арабо-ізраїльський конфілкт. Хто в ньому добро, а хто зло? Які його "перспективи"?
R: 6 / I: 1
Зараз поясню, чому я непорушно на вірменській стороні.

1) вірмени перші християни і форт-пост західної цивілізації в Малій Азії
2) вірмен століттями геноцидили і знищували як вид тюрські народи як і інших християн.
3) Карабах споконвічно і етнічно вірменська земля на якій пролита кров воїнів цієї нації і жертв злочинів турків
4) Вірменія, не рахуючи олігархічної Грузії єдина демократія в регіоні, яка не так давно здобула свою свободу.
5) якщо турки дорвуться до Арцаха, то влаштують різанину, такою вже є риторика Азербайджану, наприклад фраза їхнього президента "з цивільним населенням не церемонитися".

До речі, вже є підтвердження вбивств військовополонених і використання касетних бомб з боку Азербайджану.

>вірменія агресор

Навіщо їм атакувати, якщо у них слабкіша армія і їх завдання захист, своє вони вже контролюють. У 90-ті може бути, але це була адекватна реакція на етноцид в Арцасі. Також в обох випадках Росія не допомагала Вірменії більше ніж грошима і то Туреччина і Азери все одно багатші.

Ще Туреччина і Азербайджан не пускають до себе журналістів, а Вірменія відкрита, що натякає на те, що першим є що приховувати. Наприклад ісламістів.

До речі вчора Україна видала лідера курдів Туреччини, де його швидше за все вб'ють. Міжнародні процедури не були виконані.

Туреччина тепер перший союзник Путіна і ворог європейського світу. Хоча ворог європейського світу ліберальна демократія в сучасному розумінні, але і реакційна Туреччина Ердогана теж.
R: 20 / I: 11

УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖЕВА АРМІЯ (планування)

Суть: обговорення, планування, створення та впровадження дієвої української мережевої політики та її подальші перпективи на волонтерських починаннях.

Завдання нитки безоcібному товариству та всім охочим:

------------ПЛАНУВАННЯ ТА СТРАТЕГІЯ------------
1.1 Визначення вектору та сфери роботи над розбудовою мережевої діяльності
1.2 Розробка конкретних задач для подальшого функціонвання, розвитку нитки та справи вцілому
1.3 Створення певної загальної інструкції з діяльності мережемої армії, осоновою якої має бути ті, хто знаходиться в українському культурному просторі.
1.4 Створення підвалин для подальшого автономного розвитку та існування цієї спільної справи.
1.5 Утворення максимально проукраїнського вектору політики цієї інструкції за державницьким принципом та з залученням широких верств населення
1.6 Обговорення вже поданих у цій публікації пунктів та їх доцільності

------------СФЕРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ------------
ПЕРЕКЛАДИ
2.1 Визначення переліку необхідних до перекладу матеріалів з української на мови інших народів світу.
2.2 Пошук перекладів або їх безпосереднє написання
СТВОРЕННЯ КОНТЕНТУ
3.1 Створення текстового контенту або редагування вже існуючого, який став би опорною базою для нашого мережевого та реального існування
3.2 Створення візуального контенту або пошк вже існуючого

------------ПРОТИДІЯ ІСНУЮЧИМ ВИКЛИКАМ------------
4.1 Знаходження та групування матеріалу супротивника або будь-якого матеріалу, який не вписується у нашу позицію (дивись частину про планування та стратегію)
4.2 Залучення "цеху виробництва" до створення переконливої відповіді на пропагандистські закиди

------------ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ------------
5.1 Створення дієвого механізму та пошук місця для консолідації та плідної праці.
5.2 Створення організаційної структури для подальшої роботи меморобів, перекладачів тощо

------------ПОШУК ВОЛОНТЕРІВ------------
6.1 Пошук та залученя до процесу якогомога більшого числа свідомного та притомного населення та волонтерства за для підвищення ефективності нашої роботи.

Як вам така тема? Чекатиму на ваш відгук та пропозиції. Як на мене, ця "мережева армія" має виражати загальнодержавні погляди та не акцентвати увагу на дрібних та значних внутрішньополітичних моментах. Суть - державність. Все інше - тимчасове.
R: 3 / I: 1
Саме такою повинна бути Україна
R: 5 / I: 7
Російська імперія створювалася переважно німцями та українцями-малоросами. Це означає те, що кістяк російської державності був збудований в більшості завдяки чиновництву німецького походження та завдяки малоросійському духовенству. Ну ще свою роль звісно зіграло й козацтво. Чи ворожа це нам держава тоді? Звісно що ворожа, як і її прихильники. Ну це як в "Тарасі Бульба", син Тараса був непоганим козаком, але пізніше стає на бік поляків. Або як той мем з "Зоряних війн" про те, що ти мав боротись зі злом, а не вставати в його сторону і т.д.

Самостійники з'явилися бо великороси геть опрутніли.

Що думаєте про це все?
R: 16 / I: 3
Плян порятунку України:
- ставимо Габсбурга на престол;
- міняємо алфавіт на латиницю;
- забороняємо православ'я;
- зносимо панельки.
А незадоволених на фронт.
На рахунок ОРДЛО: Одна ядерна боєголовка і всі справи. Росія не визнає що знаходиться на Донбасі, навіть якщо Донбас буде фізично знищений, вона не посміє оголосити війну відкрито.
>незворотні процеси рівня Хіросіми.
Це і добре. Росіяни не сунуться в радіоактивну зону.
Врешті-решт, це швидше, ніж рити море між Росією і Україною.
R: 21 / I: 3
Що далі чекає Україну? Чи є шанс нарешті побудувати нормальну національну державу тоді, коли вже весь світ будує глобалізм? Якійсь сумні у мене особисто думки на цей рахунок...
R: 10 / I: 1
Анон,якби конкретно ти став президентом України, то що би ти зробив для розвтку держави?
R: 6 / I: 1
На жаль, політична кузня українців не змогла скувати настільки ідеальну катану, як расєянський націонал-більшовизм (ідеальна ідеологія для середньої русні, через ординську натуру фінно-угрів). Швидше за все, це пов'язано з тим, що якщо у східних сусідів ідеології лише деформуються, то у Древніх - вони просто вмирають. Ні, звичайно, з початку 90-их і до сьогодні, в безкрайніх степах аграрного суспільства зародилася пара-трійка парадигм, про які знають людей по 15, наприклад: Nаціократія, соціал-націоналізм або, давніший, виведений ще Донцовим, інтегральний націоналізм (при чому, значення першого слова зазвичай ніхто не знає). Загальною майже для всіх українців є фанатична і базова зацикленість на нації, що Ви вже мали помітити, вчитавшись у ці прекрасні назви. Справа в тому, що на території України націоналізм є взагалі базовим перком у всіх юнітів. Неважливо, які при цьому переконання у нього в інших сфера: що бородата молода людина у військовій формі, на марші Нацкорпусу, що ліберал на марші ЛГБТ - вони матимуть спільне, а саме самоусвідомлення себе як українців, а так само люта скажена ненависть до росіян. З другого випливає ще один базовий для всіх пункт, а саме: дуже гучна заява всім своєї непричетності до Рузкого міра (тм). Так і прийшли до щоденних реформ в українській мові, від усякої ліберально-націоналістичної інтелігенції, через що треба цю справу моніторити 24/7, щоб не помилитися в наголосі. Загалом, вище сказане, дає підставу зробити висновок, що в ідеальній українській ідеології, в будь-якому випадку повинен бути присутнім націоналізм.

Але на одному лише уга-буга-націоналізмі, зазвичай, далеко не заїдеш. З цього потрібно вивести й інші стовпи нашої свідомої ідеології. А ось тут вже буде складно, бо в Україні про політику знають тільки два слова: націоналізм і комунізм, але перше ми вже використовували, а друге забанено. З цього, доведеться провести більш глибокий аналіз стану справ і зануритися в глибини місцевої свідомості. І загалом, ми помічаємо важливий момент. Ніхто в Україні не вірить уряду. Взагалі. Якщо в Росії хоча б від широких верств населення може спостерігатися "Путінпрезидентміраураа", в Україні, якщо ви запитаєте рядову бабку або молоду людину про владу, то в їх відповіді мова швидше за все піде про розстріли. Як говорив Лесь Подерев'янський, в Україні взагалі будь-яку владу будуть ненавидіти, тільки через те, що це влада, і не важливо, як до цих людей ставилися до виборів. Так, робимо висновок, що... Так, блять, націонал-анархізм. Не дарма українці стали єдиним народом в історії, який, хоч на час, та втілював анархію на землі, під керівництвом батька Махна. Все ж у цій країні люди владу не люблять, не поважають, і їм даєш "мою хату з краю". З цього, древній рофл з анархом-хуторизмом – жарт лише на половину.

Однак, слово "анархізм" все ж краще не використовувати для мас, бо в умах 95% - це ідіоти, які спалюють машини і заворушення на вулицях. Тому, до "анархізму" варто придумати евфемізм на кшталт: дистрибутизм, мінархізм, децентралізм і т.д. Однак, краще забийте. Це все таки Україна, всім похуй на ідеологію і люди швидше за все виберуть владу чергового їбаната, щоб потім її срати, а не краще майбутнє. Саме тому будь-яка ідея тут і вмирає, а живе лише бабло.
Амінь.
R: 11 / I: 0
Майдан це була революція, переворот, чи щось ще?
R: 5 / I: 1

Демографія України

Просвітіть мене в питаннях демографічної ситуації в Україні. Україна вимре? Просто вже декілька днів думаю над цим, і мені страшно.
R: 3 / I: 0
На фоні процвітаючої ідеї гендерної рівності та феменізму, доцільно й нам долучитися то такої собі культурологічної "розвідки" у життя українок минувшини.
Поговорімо ж про українських жінок.
А йтиме мова про лад жіночого життя за часів Козаччини.
У часи Козацької доби, та й надалі, роль та соціальне життя жінки описувалося істориками дуже й дуже мало.
Проте активна присутність жінки в козацьких традиціях, фольклорі дає
підстави вважати, що її постать у козацькому суспільстві не розгляда-
лась як менш вартісна, ніж чоловіча. Щоб переконатись у цьому, досить вчитатися в рядки народних пісень і дум Козацької доби: "Образ матері, дружини, сестри,
нареченої змальовано тут із щирістю та реалістичним відображенням дійсності, яка не дає підстав сумніватися, що українським ідеалом краси й жіночості XVI — першої половини XVII ст. була жінка, гарна, “як зірниця”, “гнучка, як тополя”, з “рум’яним личеньком”, з “очима, як терен”, соціально активна, вільнолюбива особистість, водночас здатна
визволяти бранців, воювати з ворогом, керувати військовим загоном чи
управляти господарством."— писав культуролог Олександр Кривоший у своїй праці "Жінка у суспільному житті України за Козацької доби"

Регулювалося жіноче життя Литовським Статутом, де чітко прописана саме рівність між жінкою та чоловіком, правова незалежність їх тих часів, однаковий доступ до освіти. Те, що фіксувало соціальний статус жінки у суспільстві, його вагомість— це статки самої фізичної особи. Жінки-магнати, беззаперечно, мали абсолютний доступ до володіння латифундіями, маєтками, монастирями чи бібліотеками... Однаково з чоловіками приймали участь у сеймах.
На рівні з чоловіками мали право на володіння спадковим майном, проте на певних умовах, що стосувалися сімейних норм. Ці самі сімейні норми, що прописані Статутом, розповсюджувалися й на інші соціальні верстви.

Мали право на розлучення, і це стосувалося не тільки міщанства, але й селянства загалом. На рівноправних умовах розподілялися майно та право на дітей.
Церковні канони у сімейному житті українства не мали широкого визнання. Йдеться мова про "владу чоловіка над жінкою", яка не мала місце в реаліях.
“Жінка доглядала за дітьми й старими батьками, вела домашнє господарство. Це посилювало її роль у збереженні родинних основ українства, його побутової культури”— писав Анатолій Колодний.

У багатьох історичних "розвідках" автори наводять приклади активних учасниць соціального життя, звучать горді імена жінок-меценатів, магнатів, дружин старшини козацької.
Меценатство— благородна справа українського магната, що була дуже популярна саме серед жінок. Численні монастирі відкривалися з ініціативи власниці землі, з цієї ж сторони розвивався культ Марії Магдалини, Берегині.
Оспівувалася краса селянських жінок, жартівливість, спритність, працьовитість та вправне господарювання.
Окреме місце в сучасності посідає дума, яка вивчається школярами сьогодення: "Дума про Марусю Богуславку"— уславлення мужності дівчини Козаччини, кмітливості і патріотизму, які були характерними для жінок того часу.
R: 27 / I: 11
Що думаєте про ідентичність інгерманландців та інші регіональні пост-російські ідентичності типу сибіряків, уральців, залісців, поморів, прусів, білгородців, карелів, козаків, амурців, кавказців, ідель-уральців і т.д.?
R: 16 / I: 2
Бажаю славне життя братнім народам!
R: 37 / I: 3
Як ви ставитеся до пікрілейтед?
R: 0 / I: 0

Щорса нитка

Що думаєте про цього чолов'ягу?
Ну взагалі є версія, що Щорс насправді не під кулями петлюрівців загинув, а що його свої вбили за таємним наказом за проукраїнськість

>Дослідження загибелі

>Офіційна версія про те, що Щорс загинув від кулі петлюрівського кулеметника 30 серпня 1919 року близько сьомої вечора під час бою Богунського полку проти 13-го полку 7-ї бригади II-го корпусу УГА біля села Білошиці Коростенського району на Житомирщині, з початком «відлиги» 1960-х років стала піддаватися критиці.

>Спочатку дослідники інкримінували вбивство командира тільки командувачу Харківським військовим округом Івану Дубовому, який у роки Громадянської війни був заступником Миколи Щорса в 44-й дивізії. У збірнику 1935 року «Легендарний начдив» вміщено свідчення Івана Дубового: «Противник відкрив сильний кулеметний вогонь і, особливо пам'ятаю, проявляв „зухвалість“ один кулемет біля залізничної будки … Щорс взяв бінокль і почав дивитися туди, звідки йшов кулеметний вогонь. Але пройшла мить, і бінокль з рук Щорса впав на землю, голова Щорса теж …». Голову смертельно пораненого Щорса бинтував Дубовий. Щорс помер у нього на руках. «Куля увійшла спереду, — пише Дубовий, — і вийшла ззаду», хоча він не міг не знати, що вхідний кульовий отвір менший вихідного. Коли медсестра Богунського полку Ганна Розенблюм хотіла змінити першу, досить поспішну пов'язку на голові вже мертвого Щорса на більш акуратну, Дубовий не дозволив. За розпорядженням Дубового тіло Щорса без медичного огляду відправили для підготовки до поховання. Свідком загибелі Щорса був не тільки Дубовий. Поряд знаходилися командир Богунського полку Казимир Квятек та уповноважений Реввійськради 12-ї армії Павло Танхіль-Танхілевіч, посланий з інспекцією членом РВР 12-ї армії Семеном Араловим, по суті першим керівником управління у складі Червоної Армії, яке згодом стане відомим як ГРУ.


>Ймовірним виконавцем вбивства «червоного» командира називається Павло Самуїлович Танхіль-Танхілевіч[2][3]. Йому було двадцять шість років, народився він у Одесі, закінчив гімназію, розмовляв французькою і німецькою. Влітку 1919 став політичним інспектором Реввійськради 12-ї армії. Через два місяці після загибелі Щорса він виїхав з України і прибув на Південний фронт як старший цензор-контролер Військово-цензурного відділу Реввійськради 10-ї армії.


>Ексгумація тіла, зроблена в 1949 року в Куйбишеві при перепохованні, підтвердила, що він був убитий з близької відстані пострілом у потилицю. Куля, виявлена в черепі Щорса[джерело?], після експертиз, була ідентифікована і виявилась від браунінга П. С. Танхіль-Танхілевіча[джерело?]. Пізніше, віднайдені документи, що він виконав наказ Реввоєнради 12 армії[джерело?], яка звинуватила Щорса — у «українському націоналізмі»[джерело?]. Йому ставилось у провину збереження на підконтрольній його військовій частині території, навчальних закладів з українською мовою навчання. Про це у своїй доповіді на Пленумі ЦК присвяченій злочинам, вчиненим проти комуністичних діячів України, згадував Микита Сергійович Хрущов. Під Рівним пізніше був убитий щорсівець Тимофій Черняк — командир Новгород-Сіверського полку. Потім помер Василь Боженко, командир бригади. Його відправили в Житомир (за офіційною версією, помер у Житомирі від запалення легенів). Обидва були найближчими сподвижниками Миколи Щорса.


>Левко Лук'яненко пише:


>« А, може, не знаєте, що Щорса чекіст Танхіль-Танхілевич з браунінга за наказом з Москви застрілив ззаду в потилицю (коли Москва відчула, що Щорс почав хилитися в український бік)? Може, Ви не знаєте, що чекісти отруїли Боженка з тієї ж причини? Хіба отруєння — не постріл у спину?
R: 9 / I: 0
Йобаний встид за Вольнова. Скаче з теми про расу на Рашку і обсирається. При тому, що він сперечався з їбанутим свідком ZOGу, який не шарить за Україну і Росію. Я не розумію, чому він взагалі перетворив інтерв'ю на дебати.
R: 253 / I: 110

Вибори у Білорусі #4

Попередня спочиває тут: >>1101
R: 3 / I: 0
Це – чисельність загального військового складу в арміях Європи та інших країн. Питання: ЧОМУ БИ НАМ ПРОСТО НЕ ПІТИ НА ДОНЕЦЬК І ВСЕ?
R: 252 / I: 115

Вибори у Білорусі #3

Попередня тоне тут: >>839
R: 252 / I: 62

Вибори у Білорусі #2

Попередня тоне тут: >>557
R: 268 / I: 58

Вибори в Білорусі

Кого варто підтримувати українцям на виборах, і за кого топите саме ви?
R: 8 / I: 0
Росіяни кажуть про «Язих Пущкєня і Лярвмонтова, язих наукі і ваабщє виґаднєє хаваріть парусскі». Де вазгалі та вигідність?? Всі російськомовні країни це щітхоли, окрім Москви і Петербурга. А решта Рашки і Білорашка з Малорашкою і Казахорашкою щітхоли.
R: 45 / I: 6

Мирна угода між РФ та Україною

ВЦТ пропоную зіграти вам в одну гру.
Уявіть, що російсько-українська війна закінчується, і підписується мирна угода.
Які, по-вашому, там повинні бути пункти та умови?
Прошу без всякого примітиву на кшталт "аби вся русня/хохли/жиди повиздихали нахуй".
Ще раз, це всього лише "гра", і з реальністю мало пов'язана.
R: 45 / I: 8

Антисемітизм

Чому стільки людей так ненавидить євреїв, і чому стільки уваги приділяється лише антисемітизму?
R: 6 / I: 0

Мова окупанта - на вихід

Слідом за ДНР, ЛНР повністю скасувала державний статус української мови.

Дані заходи є відповіддю на мовні закони України.

Парламент Луганської Народної Республіки конституційною більшістю скасував норму, згідно з якою українська мова проголошувалася другою державною мовою. Рішенням більшості в Народній раді парламентарії встановили єдиною державною мовою російську.

Відповідний законопроект був внесений главою ЛНР Леонідом Пасічником після обговорення в комітеті з питань законодавчої та нормотворчої діяльності. За словами представника Пасічника в парламенті Ніни Галан, «прийняття закону сприятиме посиленню інтеграційних процесів між ЛНР і Російською Федерацією, захисту і підтримки російської мови як державної мови, примноження і збагачення духовної культури держави».


За словами луганського політолога Михайла Дьяконова, встановлення російської як єдиної державної цілком природно - виходячи з агресивної політики України.

«Починаючи з 2014 року, великий відсоток населення Донбасу висловлювався про те, що нічого спільного не бажає мати з Україною. А мова, який чверть століття до цього нав'язувався населенню як рідна і обов'язкова для використання, стала сприйматися як мова ворожої держави», - зазначає експерт.
R: 1 / I: 0
УКРАЇНСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПРО МОСКАЛІВ НИТКА
R: 15 / I: 4
Ви знаєте, що робити.
R: 4 / I: 0
Сьогодні трохи більше дізнався про Українську Галицьку Партію, і тепер вгадайте, хто тепер її новий прихильник.
R: 12 / I: 3

Альтернативної історії нитка

У Кропивача є схожа нитка. Чому б і нам не зробити подібну?
Почну я.

1919 рік - Мусульмани мають великий вплив на Ближньому Сході. Є підозри, що Візантію та залишки Грузії хоче повністю підкорити Персія, щоб повністю витіснити єретиків з Азії.
Найбільший вплив у Європі має Католицтво: Сербія ніяк не може зрівнятися навіть з Угорщиною,Болгарія тільки починає набирати військову міць, Візантія з Грузією не відновилися повністю після попередніх війн з католиками. Єдина православна держава, що має хоч якусь силу - Новгород, але через відсталу промисловість, погану медицину, низьку грамотність та абсолютизм - від якого відмовилися багато монархів Заходу, - не зможе встояти навіть проти "Захисника Європи".
"Захисником Європи" називають Річ Посполиту двох народів, яка існує вже понад 300 років, не зважаючи на втрату Гетьманщини, війни із Прусією, конфлікти із Лівонським Орденом, Республіка встояла та змогла повернути втрачене та отримати нового вассала. Але нинішній король наважився повторити асиміляцію українців та білорусів та почав репресії проти незгодних. Це була жахлива помилка...
R: 12 / I: 3
Шо-шо?
R: 21 / I: 2
У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка
На одному із стоп-кадрів, чеський фанат знайшов уривок поеми, яку автори розмістили на склі капсули з мутантом. Для того аби розібрати текст, його довелось віддзеркалити та перевернути.
ваша думка...
R: 8 / I: 3
Які ваші політичні погляди і як вони визначаються вашою сексуальністю?
R: 4 / I: 0
А хтось може пояснити що то за чат далекобійників?
R: 2 / I: 0

Кучмізму нитка

Що Нічан думає про колишнього директора Південмашу президента нашої Неньки?
R: 12 / I: 2

НЕ пере.обери потвору

Шановне анонімство, всі ми незадоволені поточною політичною ситуацію, а це означає що настав час взяти ситуацію у власні руки. Як відомо, нещодавно оголосили місцеві вибори, а це ідеальний майданчик щоб показати креативність та важливість нашої дошки, не дати провладним та проросійським кандидатам обратись та переобратись, а також зібрати престиж, хайп та лулзи.

Тож маємо 4 регіони оперативного командування, на кожен з яких нам потрібно обрати кандидатів, яких ми будемо топити, прошу вас обрати протягом 4 діб. Вибори тільки розпочинаються, тож цілі можуть змінюватись, але зволікати нема часу. Основна координаційна нитка тут >>>/pol/52

Важлива інформація - всі наші зусилля відбуватимуться відповідно до наших законних прав на свободу слова та анонімність, тому все що поза законом має залишатися поза дошкою і не буде підтримуватися.