[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Балачки

/b/ - Балачки

[ Створити нитку ]

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!

| Catalog

File: 1612100483678.png (1,29 MB, 970x647, ClipboardImage.png)  

 No.35740[Відповісти]

Я їм 1 кг сала в тиждень.

Останнім часом почав активно їсти сало. Найчастіше тоненько нарізаю на чорний хліб, посипаю спеціями і вживаю цей сальний бутерброд. Крім цього можу просто їсти з огірочками і часничком.
Нещодавно так само відкрив для себе борщ з салом. Якщо вкинути в киплячий борщ кілька шматків сала з банки, то він стане дуже наваристим з ситним. Після цього сало можна дістати, нарізати і отримати смачне доповнення до страви.
У майбутньому хочу спробувати мелене сало. Це такий паштет з травами і спеціями, знайомий говорить, що це дуже крута штука.
Загалом відкрив я для себе цей чудовий продукт і дуже радий.

Нічаник-братик, а як ти відносишся до сала?
45 дописів і 10 дописів із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37854

>>37851
Сало повинне бути м'якеньким та вишуканим. Аноне, в тебе сало зламалось, здається.

 No.37858

>>37852
Ні, кубиками нарізане сало.

 No.37870

>>37851
>ТИ коли в останній раз їв ковбик?
Жодного разу. Але мав тяжкий досвід ним торгувати. Відрізав шматки приблизно, як на пікці, у вакууматор під плівку і на вітрину. Виробляв його місцевий м'ясокомбінат і це, мабуть, окрім намазки з сала, він нічого краще не виготовляв. Брехати не буду - річ ароматна, зі шматочками моркви, перець, часник приваблюють. Але неякісно просмалене поросятко з волосинням відбивало апетит повністю. Якщо б до цього спробував домашній сальтисон, то сказав би більше, але що маю - те й маю.

 No.37872

Печінці від такого піхвець прийде.

 No.37890

>>37872
Від 1кг/тиждень сала? Навряд, якщо у тебе печінка не вбита чимось іншим. ОП з'їдає в день приблизно 150 гр. сала. Поділимо на три і виходить 50гр за один раз, а це не так і багато - пара бутербродів.
Мені знайомий розповідав про далекобійників, так ті збиралися на заробітки на півроку. Намагалися гроші не витрачати і жили на хлібі, салі та овочах. Звісно, що супували, бо без цього вони всі накопичені гроші витратили б потім на лікування. Але після подорожі вони намагалися в сторону сала і не дивитися. Хоча все може бути простіше, ніж здається: в плані "поїсти" людина може бути просто невибагливою, або зовсім аскетом. В мене батько по одному, а то й по два роки міг сидіти на одних бутербродах та пиві. Зараз в його 50 років цього вже не вийде, але що було - те було.
Чи взяти, наприклад, mivina sapiens. Коли першокурсник їде в інше місто до ВУЗу і живе в гуртожитку. І живуть, хоча, якщо мозок ще не пропили, на ІІ - ІІІ курсі трішки задумуються над своїм здоров'ям, але не завжди.
Взагалі, якщо говорити про печінку, то тут є одна цікава деталь: до 27 років можеш вийобуватись, скільки заманеться (це, якщо вроджених проблем із нею нема, звісно). Далі вона тобі вже буде натякати на твій спосіб життя. Це я в якомусь Д/Ф дивився і ведучий сказав, що це все діло в еволюції. Пері сапіенси жили приблизно 30 років. За цей час печінка відпрацьовувала без всяких збоїв. Далі вже середній вік життя починав рости, але печінка якогось чорта цього моменту не помітила. Не знаю в правдивість цієї теорії, але вона має право на життя.File: 1618215990589.png (400,33 KB, 768x432, ClipboardImage.png)  

 No.37741[Відповісти]

Так, срср вмів відправляти в космос залізяки, які могли пищати по радіо. Це факт, усі світові космічні організації чули ці писки.

Але чи правда вони вміли відправти туди людей на початку 60х? Доказів на те лише два:

- Партія сказала, що відправляла (а як ми знаємо, партія ніколи не бреше, ні ні)
- Ті ж самі світові космічні організації змогли почути голос людини по радіо з космосу.

Теорія проста - срср відправили в космос аудіозапис, який пізніше програли на весь світ. Ніякого гагаріна там не було. Була холодна війна, була потреба "догнати й обігнати американців", була пропаганда і була брехня.

Так довести це зараз майже неможливо (хіба розсекретять ще пачку таємних документів, якщо їх ще не спалили). Але говорити, що "срср брехав про все підряд, але ось тут вони казали правду" смішно.
9 дописів і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37760

>>37759
В якого бога віруєш?

 No.37762

>>37760
Пресвятого Анунака Нібірійського

 No.37764

>>37741
Літав не літав, все можливо.

Проти твоєї версії ще грає факт того що наразі на орбіті висить мкс, яка частково зібрана з цапських частин. Якщо в вони реально не відпрацювали польоти в космос з гарагірим то навряд чи змогли б вивести ці всі модулі. Там же ж все на позитивному досвіді тримається.

Я особисто вважаю що цілком ймовірно Корольов перед гагаріним відправив кілька цапських мавп згоріти в атмосфері в невдалих запусках, їх все одно ніхто не рахує.

 No.37765

>>37764
Там були запуски не мавп, а песиків.
https://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_space_dogs

 No.37766

>>37765
Але ж вони тварі
She died between five and seven hours into the flight from stress and overheating.[12] Her true cause of death was not made public until October 2002; officials previously gave reports that she died when the oxygen supply ran outFile: 1613243963211.png (376,03 KB, 640x640, ClipboardImage.png)  

 No.36210[Відповісти]

Нитка самоосвіти і саморозвитку.
Пропоную нічанівським анонам об'єднуватися і допомагати одне одному в цьому напрямку.
34 дописи і 4 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.36287

>>36284
А який там досвід. В мене надто мало наснаги для форсу. Перед сном про неї інколи згадую, от і вся недотульпа.

 No.36288

>>36286
*Анонів
*їх тульп

 No.37688

>>36288
Колись давно був уявний друг. Десь до 12ти років аж. Згодом зрозумів, що то був образ моєї совісті десь на підсвідомому рівні. Після 12ти років я його майже не бачив.

 No.37690

File: 1617704840542.png (900,31 KB, 600x950, ClipboardImage.png)  

Ого, нитка живе.

 No.37691

>>37690
Хотів створити нову нитку на предмет конлангу, але вже ввечері, бо спати хочу. Можливо, у когось є свої ідеї, алфавіт тощо.File: 1617556848055.png (1,8 MB, 1024x1280, ClipboardImage.png)  

 No.37611[Відповісти]

Бакосібний, який ідеал твоєї другої половинки?
37 дописів і 3 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37655

>>37652
А в нас тут бітард зі стажем. Ну гаразд, не чхатиму на піхву , чхатиму на жінок.(І в чому різниця?...)

 No.37656

>>37627
>>37629
А іще зубки! О так, зубки мають бути взагалі піздець крутими, типу загостреними, але охайними. І губки такі маленькі і тоненькі, щоб ніхто про ці зуби і подумати не міг, доки не побачить! Кайф♡

 No.37657

>>37655
>чхатиму на жінок
Можу тобі порадити в цьому. Переживаєш справжнє кохання, одягаєш робочі лапті, пиздуєш на роботу по 13 годин на добу, 5-6 днів на тиждень, потім розчаровуєшся, що вона від тебе пішла, бо майже ніколи тебе не бачить, а якщо і бачить, то зайобаним. Потихеньку, рівномірно запиваєш. Десь ближче до 27ми років розумієш, що баби тобі не потрібні і ти сам собі довбойоб без всяких тобі половинок.
Звичайно, що все залежить від психіки, бо можна порвати дах на початку. У мене вийшло щось на зразок "до 21-го року гуляв, як скажений, а потім забухав і забив". Зараз мені 28. В мене нормальна робота із нормальною зарплатою. Живу, що правда, з батьками, але ми ладимо. Зараз наші відносини підігріває те, що я нарешті кинув жорстоко бухати, але літо близиться, хи. Щодо дівок, то у мене немає жодного бажання мати з ними більші стосунки, ніж дружні, бо розставання з моєю колишньою для мене було і справді психічним шоком. Я розумію, що з іншою дівчиною в мене може вийти щось краще, але вже набута мізантропія, доведена до рівня "похуй" нікуди не дінеться. Ну й алкоголізм на додачу. Плюс в цьому те, що у тебе багато вільного часу. Як ти його будеш використовувати - діло твоє. Музика, малювання, письменність - це не повний список. Також ти інакше дивишся на фап. Із зрозумілих причин у тебе все інтимне життя складається лише з фапу і ти дивишся на це, як на звичайне і природне явище і починаєш сміятися, коли хтось створює нофап-тред, бо розумієш, що якщо перестати дрочити, то у ОП почнуть лише боліти яйця і весь його недойоб буде тільки лякати людей навколо себе.
Але є в цьому, звісно ж, і мінуси. Які? Хуй його зна, які. Ні, звичайно, що розуміння того, що ти живеш разом із батьками і тобі вже майже 30 - трішки кумарить. Також підзайобує алкоголізм із його наслідками. Найбільше задовбують прояви короткочасної пам'яті та розсіянсть у самі потрібні моменти по роботі, чи ще колись. Треба пропити якісь таблекти, ніби є. Та й взагалі сходити до лікаря. Треба ще взяти до уваги те, що я любитель випити з 15 років. Звичайно, що 12 років пияцтва просто так не проходять.
Але на цьому всьому відчуваю своєрідний Дзен. З дівками спілкуюся спокійно, бо не бачу в них чогось, що мене вабило б. Можна навіть сказати, що з мене вийшов би гінеколог, якому роздягнена дівка - лише клієнт зі своєю пиздою, яку треба роздивитися, виписати їй ін'єДопис задовгий. Натисніть тут, щоб переглянути текст повністю.

 No.37670

>>37657
Ого. Я не очікував такого співпадіння з власною історією. Тіко я пробував ще і ще, вигорів тільки десь в 26-27, бо кожне розставання було дуже важким, і зараз я не певен що витримаю ще одне.

 No.37687

>>37670
>вигорів тільки десь в 26-27
Найчастіше в цей вік і "вигорають". З 18 до 25 рочків, можна сказати, "найгулящий" період як чоловіка, так і дівчини. Але також багато факторів і нюансів. Далі себе починаєш краще контролювати, хоча і втрачаєш левову частку оригінального романтизму (якщо він, звісно, був).
Хоча все, як завжди, залежить від кількості і повноти тарганів в голові людини, це очевидно. В свої 28 до своїх тарганів я вже звик і змінювати щось не так то й важко, але й не хочеться. Можна завести стосунки з дівчиною більші, ніж просто дружба, але це буде максимум місяць сексу. Потім розставання. До одинокості якось вже звик, тому розставання для мене буде (та й завжди було, якщо вже чесно) святом, що я знову повернувся у свою колію. Але якщо я скажу, що я від одинацтва інколи не страждаю, то тут вже збрешу самому собі, бо інакше я б про це тут не писав.
Не пам'ятаю, коли, але я взнав такий термін, як "безсексуали". Не Асексуали. Асексуали для мене ще гірші, ніж геї. З геїв можна хоча б посміятися, а асексуали для мене тріхо стрьомні. В більшості вони настільки фанатично починають розповідати про шкоду від сексу, що виникає бажання їх лише виїбати. Ну, чи переїбати пару разів, щоб більше не страждали. Чайлдфрі трішки спокійніші, хоча в мене знайомий постійно починає розповідати про "біосміття", коли вип'є. Я, скоріше, просто ставлюся до сексу спокійно. Є - є. Нема - ну й хуй з ним, бо мені ще є, чим зайнятися. Чайлдфрі в комплекті, хоча я до дітей ставлюся позитивно-нейтрально.File: 1612193388893.png (93,28 KB, 300x220, ClipboardImage.png)  

 No.35764[Відповісти]

Старий поплавок - бісексуал?

Знайомий говорить, що Михайло Михайлович спить зі студентами.
73 дописи і 14 дописів із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37608

>>37592
Нормальний треш. Чого до діда дойобуються?

 No.37609

>>37608
Невпевненість у собі, заздрість чужому таланту.

 No.37630

File: 1617560243692.png (1,82 KB, 155x82, ClipboardImage.png)  


 No.37633

>>37630
Було 400/300

 No.37634

>>37633
На всяк випадок допишу:
Це кількість лайків й дизлайків, а не артеріальний тиск Михайла Михайловича, як хтось міг подумати.File: 1604996688509.png (900,26 KB, 1024x576, ClipboardImage.png)  

 No.33085[Відповісти]

Як вкотитися у всесвіт Зоряних війн? Що окрім фільмів варто глянути?

Можливо, для цього вже запізно, але різко зацікавила мене ця тема знову.
6 дописів і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.33154

>>33085
ВАРТО! ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО! Пройти такі іграшки: Star Wars Jedi Knight Jedi Academy після того, як подивишся шостий фільм (опціонально, jedi outcast) і дві частини Star Wars Knight Of The Old Republic.

 No.33155

>>33089
Цей має рацію. Але навіть у дитинстві 4,5 і 6 частини були нецікаві дя мене (особливо 6 частина). Але подвитися варто.

 No.33156

>>33154
Вибач, я ігри не рубаюся зі свого відра.

 No.33177

>>33156
Ці ігри навіть на відрі є

 No.37589

File: 1617435675379.png (514,04 KB, 1034x421, ClipboardImage.png)  

Раніше був розширений всесвіт з купою книг і гоміксів, але Дісней перекупив франчайз і визнав весь цей контент не_каноном.

Серіал "Мандалорець" раджу глянути. Другий сезон ще не дивився, але перший запам'ятався, як непоганий космічний вестерн.File: 1617279286435.jpg (286,02 KB, 720x1377, IMG_20210401_151157.jpg)  

 No.37530[Відповісти]

Коротше, захожу на Учан, бачу пік.
Що думаєте з цього приводу?
20 дописів і 2 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37575

>>37570
>>37574
Саме так воно і є, двоїню цих бакосібних.

 No.37576

File: 1617391280458.jpg (205,61 KB, 1024x701, AP4jDLzoiK0.jpg)  

Дякую Богу, що на нічані є власні користувачі!

 No.37581

>>37565
На якому кропивачі? Ти про жироблядач?

 No.37586

>>37576
Нам потрібно запровадити політику клонування безосів, аби чисельність корінних нічанівців збільшувалася.

 No.37587

File: 1617434394718.gif (36,15 KB, 220x123, tenor.gif)  
File: 1617138507066.png (1,77 KB, 600x400, 99430340343234302342340543….png)  

 No.37475[Відповісти]

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
24 дописи і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37508

>>37507
Це був жарт. Жартую.

 No.37509

>>37505
Які шрифти? Що ти з ними робиш?

 No.37510

>>37509
Очевидно з контексту, що шифр. Ну наплутала бака, буває.

 No.37568

>>37497
> Можливість розшифрувати та потім прочитати повідомлення зашифроване закритим ключем, наприклад.
Ой, це ж навпаки працює.

 No.37569

>>37568
Але й так теж можна. Просто використовується такий метод не тільки для шифрування-дешифрування.File: 1609951974125.png (451,01 KB, 397x554, ClipboardImage.png)  

 No.35399[Відповісти][Останні 50 дописів]

Лампових балачок нитка #15
Попередня спочиває тут: >>>/b/34627
249 дописів і 64 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37502

File: 1617240223119.png (133,04 KB, 1280x698, кек.PNG)  

Сплатіть свої податки, нічане

 No.37503

File: 1617243464006.png (2,45 KB, 402x64, nichan.net.PNG)  

>>37502
Тут все прораховано на крок вперед.
До речі, як вважаєте: Гіпер таки забив, чи просто проїбав?

 No.37511

>>37502
R.I.P., sweet board.

 No.37512

>>37503
Гіпер розігрує з 1 квітня.

 No.37514

File: 1617266806231.png (121,37 KB, 731x604, пере-кіт.png)  
File: 1617007389291-0.png (1,18 MB, 1350x767, 1.png)  

File: 1617007389291-1.png (1,19 MB, 1350x768, 2.png)  

File: 1617007389291-2.png (1,18 MB, 1350x768, 3.png)  

File: 1617007389291-3.png (1,15 MB, 1350x768, 4.png)  

 No.37415[Відповісти]

Швиденько показуйте головну сторінку свого ютубу. Будемо складати ваш психологічний портрет.

рейт
28 дописів і 19 дописів із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.37467

>>37465
Люблю місто Степан. Я любити Україна! Там ціла рік дуже тепла!

 No.37470

File: 1617129093764.png (1,45 MB, 1519x655, ClipboardImage.png)  

>>37415
Рейт.

 No.37471

>>37470
Алкоголь вживаєш?

 No.37472

>>37471
інколи

 No.37474

File: 1617130864096.png (1,88 MB, 1587x889, ClipboardImage.png)  
Видалити допис [ ]
[ 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 / 28 / 29 / 30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38 / 39 / 40 / 41 / 42 ]
| Catalog