[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

b - Catalog

Catalog (/b/)

Сортувати за: Розмір зображення:
R: 0 / I: 0

Торрент трекери

Друзі, треба допомога з пошуком українських торрент трекерів. З іграми і бажано програмами. Я в цілому з початку повномасштабного вторгнення почав набагато більше купляти ігри, але є щось таке, як адоб, адоб йде нахуй зі своєю політикою купівлі програм, а є ігри які я не впевнений що хочу купляти, вот коротше треба якісь поради. Не можу сидіти на цьому ₚутрекері (або інших рос. апалітічних сайтах), просто огидно.
R: 12 / I: 2
скільки людей окрім мене тут відчувають повну пустоту, апатію, туман в голові? як ви з цим боретеся?
R: 5 / I: 1

Blackout трід. Обговорення значущої теми

Без світла доведеться малювати в зошиті рандомні стратегії з битвою кланів схожу на Command&Conquer і танчиками, читати фантастику Гаррі Гарісона та фантастику схожої тематики. Перед цим доведеться підготуватися та роздрукувати рандомні картинки у принтері щоб згадувати як було постійне світло колись. А чим ви будете займатися? Я був насторожений ще з 2014-го і навіть у часи Ковіду, а зараз ще більше насторожений! Готуйтеся! Незабаром це станеться у деяких районах і містах. Пам'ятаю як на початку 2000-х років періодично вимикали світло і доводилося свічки запалювати. Але після кінця 2005-го переставали цією хійнею займатися і вже рідко вимикали світло і вимикали лише в крайніх випадках. Для мене вимкнення світла як і вимкнення інтернету це біда. Але чуйка моя чує що 1990-і з перебоями світла повертаються. Я дещо накопичив у свій час зі старих речей щоб нудно не було і викидати не збираюся поки війна не скінчиться.
R: 20 / I: 6
Мегабазований Нічанокотик
R: 178 / I: 8

Музичний Нічан 2

Минула нитка вже в мене не бампається >>>/b/25028
R: 21 / I: 5
Не вдалося змінити розмір зображення! Details: gm convert: Memory allocation failed (unable to allocate string) [Cannot allocate memory].

Що це таке і що робити? З'являється, коли намагаюсь запостити трід з пикчею.

Відповідь: Все полагодили, дякую за наводку
R: 5 / I: 0

Бумери

Чому велика кількість бумерів такі тригернуті? Іноді достатньо одного невдало підібраного слова у діалозі, або ж якось незначної дії, як на тебе вже кидають погляд, наче ти особисто вирізав всіх членів їх родинни. А потім починаються коментарі, схожі більше до погроз. Мені, людині спокійній та стриманій, така поведінка взагалі не зрозуміла. Можливо, ви знаєте, чому так відбувається і як таких ситуацій уникати (крім: "еаааеее, так просто не контач з такими". Ні, нажаль це так не працює).
R: 9 / I: 1

Deleted

Я видаляюся з усіх іміджбордів. Тру куки і історію. Усі міфи старих мирних часів про "омеганів" і "альфачів" мені читати обридло на всіх іміджбордах. Усі альфачі і омегани однаково палають у вогні та лягають у труну з землею. Прощавайте назавжди! В цей момент на іміджбордах з'являється дуже багато неадекватів. Усім раджу видалятися з іміджбордів і захищати свій дім. Кацапія палай у вогні сука!!!!!!!
R: 53 / I: 7

Нитка Слідана

Нитка Слідана

Ваше ставлення до Слизня, що досить успішно себе почував на російській аудиторії, хоч і тролив кацапів по легкому до початку повномасштабки і зараз перейшов повністю на правильний бік.
R: 11 / I: 0

sumsab

Коротше, один знайомий з діскордом почав дойобуватись з якимось заробітком, зрозуміло якась мутна річ але цікаво як саме воно обманює. Суть така: ти завантажуєш програму, обираєш там десь чужий проксі сервер, веріфікуєшься на якомусь sumsub (схоже ще й фейковому), селфі робиш і тд. Хто щось знає чи є теорії, ласкаво прошу.
R: 0 / I: 0
Не вдалося змінити розмір зображення! Details: gm convert: Memory allocation failed (unable to allocate string) [Cannot allocate memory].

Що це таке і що робити? З'являється, коли намагаюсь запостити трід з пикчею.
R: 54 / I: 34
R: 110 / I: 53

фільмів тред

Колись давно я час від часу ходив у кінотеатри - просто подивитися що там зараз цікавого нового знімають. Але з цими вашими китайськими вірусами і карантинами кінотеатри не працюють і що зараз знімається - хто зна.

Які є цікаві фільми за останній рік? Бонусні очки отримають ті, хто порадить цікаві українські фільми останніх років - я бачив колись трейлери українських патріотичних фільмів, але щось мені підказує, що вони в більшості лайно. Чи я помиляюся?
R: 4 / I: 0
У кого є слив курса на англійському?...
Просто повний коштує 160$..., це майже 6000 грн при поточному курсі доллару.
Може хтось саморозвивався і купляв...

https://english-prosto.thinkific.com/
R: 64 / I: 16
Його нема вже кілька тижнів.
Що трапилось?
R: 2 / I: 0
>RT вкрала шматок відео та ютуб покриває її
>рекомендує мені відео жертви у якому жертва кидає 3 страйки через що канал вмирає, але потім ютуб воскресає канал
Чому алгорітм такий божевільний?
https://www.youtube.com/watch?v=4IaOeVgZ-wc
R: 33 / I: 15

НМТ ТРЕД

В цьому чаті, обговорюємо хто як здав, коли кому здавати.

Готуємось в ідеалі до початку додаткової сесії – разом!

Спробую якось скидати свої матеріали, і говорити як я готуюся.

Може в треді будуть математики, або ті, хто добре знають українську мову, або ті, хто має супер пам'ять і допоможуть її розвинути іншим анонам.
R: 9 / I: 15

Архівний Український Інтернет

Придумав корисну забавку: лазимо україномовними мертвими сайтами в пошуку цікавих пікч та банерків і кидаємо сюди. Не зникати ж добру. Зауважу, що не тільки бірди, а й інші сайти (домівканет, наприклад). Якщо робити це через WayBackMachine, то якість буде в пизді, але всі ж розуміють, що 98% там — крадене з інших сайтиків, тому юзаючи пошук по фото можна знайти «оригінал» нормальної якості. Закріплю баннер та шапку домівки за 2007 рік.
R: 130 / I: 30
Лампових балачок нитка #18
Попередня спочиває тут: >>>/b/38821
R: 31 / I: 3
Не несуться кури.
Сонечко блиснуло, і у всіх сусідів кури почали нести яйця, але мої сидять і хоть би одне видавили із себе. Зарізав одну на суп, а у неї навіть жовтка всередині нема. Шо робити? Як стимулювати цих сучок?
R: 5 / I: 0
Ми не можемо дружити якщо вам не подобається наначі
R: 46 / I: 27

Oh shit, here we go again

До березня цього року я був автором найепічніших тредів цієї борди та особисто підтримував жиддєдіяльність кількох дошок. Потім забив хуя, та іноді почитував її.

Із тих пір я відгодував сраку, випустився зі шкіли, збувся підліткових хуєпроблем, та вступив в універ за кордоном.

Я на цій борді із самого її підняття Деймосом. Задавайте свої питання.
R: 77 / I: 10

Йобаних западенських рагулів тред

Ненавиджу йобаних западенських рагулів, тупорилих г*личан і закарблядців. Польськоприхвостна і мадярськовідсосувальна мразота, яка паразитує на моїй батьківщині і не просто косить під українців, а видає себе за дохуя трушних українців, називаючи свою швайноговірку, знущання над мовою, яка у 1934 році потрапила у топ-3 найкрасивіших мов світу, українською мовою.

Що зараз твориться на западенщині? Їбані рагулі вступили в тероборону і влаштовують шпигуноманію з величезними заторами, поки решта моєї країни відчайдушно ріже, стріляє і пиздить русню. Їм уже з МВС пізди давали, щоб вони перестали хуйньою страждати, бо допомога з-за кордону простоює через це йобане бидло.

Вся суть западена - понти. Його діди хуєву тучу років тому воювали проти совків, і понині вони корчать дохуя патріотів з себе, навіть наддніпрянців ні в хуй не ставлять. Діди молодці, нинішні западени - підораси. Йобані.

Дякую Богу, що я українець, а не западен.
R: 3 / I: 2
Що ви тут, хлоп'ятка?
R: 1 / I: 0
Можна не треба якось? А? Ну чому ти знов починаєш?
R: 71 / I: 27
Йоу-йоу-йоу! Ну що, котяки! Ну що? Відкриваємо потихеньку наше "Radio Nichan"!

На даний момент працюємо у тестовому режимі. Велике прохання кидати СЮДИ СВОЮ музику, яку ви написали від "нєхуй було робити, а людям показувать страшно".
Згодяться також озвучені пасти за допомогою ботів та іншої сатанинської хуйні, якщо ви соромитеся свого голосу.

З Богом!
R: 47 / I: 23

Падіння іміджборди трід

Гіперучан впав. Чому так сталося? Чи Куніцину усе набридло і він вирішив знищити Гіперучан? Шкода що бірда-побратим сьогодні не з нами...
R: 7 / I: 2
Мені сумно.
Я хотів би повернутися у минуле, щоб виправити власні помилки и зробити те, що не зробив. Хотів би заново пережити свою юність і побачити, якою людиною я міг би стати.
R: 3 / I: 1
нічан для підорасів
R: 3 / I: 1

Neofetch трід

Оголяйте системи.
R: 249 / I: 241
Збираю максимально повний пак з Марічкою. Дивіться, може буде чим доповнити.

Потім кину лінк на автора, якшо попросите. Просто не хочу, щоб мене називали чиїмось піарщиком.
R: 35 / I: 17

Хололайв

Дивлюсь, як Гура стрімить Террарію.

Кого із членів Хололайву дивишся ти?
R: 27 / I: 0
Привіт, нічан. Вже через рік мені треба буде кудись поступати. Ще рік тому твердо вирішив пов'язати своє життя з військовою справою, але проблема в тому, що живу з їбанутою матір'ю, яка категорично проти того, щоб я проходив навіть строкову службу, і взагалі ненавидить Україну(і кацапію теж). Що робити? Забити хуй, і не косити від армії, і подавати документи в якусь військову академію? Фізична підготовка в мене нормальна, тому поступити мав би. Але тоді вдома на мене чекає тотальний піздєц, і щоденні істерики.
R: 34 / I: 12
Фуррі й інші види переодягання давно перестали вважатись чимось диким для нас. В інтернеті люди стали відноситись до цього з розумінням, а ірл їх легко переплутати з маскотами і аніматорами, котрі вирішили відлиняти в робочий час.
А що ви відповісте на більш екзотичний вид зміни іміджу - female masking. Ютуб по цьому запиту видає величезну кількість відеороликів, де дорослі чоловіки приміряють на себе латексні, або силіконові маски з жіночим обличчям, а іноді й покривають цим все тіло.
Що видумаєте про це? Чи скоро на вулицях наших міст будуть розгулювати такі типи? Не боїтесь, що в майбутньому ваші діти захочуть стати частиною цього руху? Давайте обговоримо.
R: 11 / I: 4
Перезапускайте цей всесвіт.
R: 26 / I: 5

test

  ▲
▲ ▲
R: 23 / I: 7
є злив їбала цього чела?
R: 180 / I: 14
Ютубофлуд
R: 26 / I: 5

Порадь нетбук

Який сучасний відповідник нетбуків?

Хочу купити дешевий девайс, накотити Gentoo і подорожувати з ним. Діагональ максимум 13".

Що взяти?
R: 261 / I: 46

Ми переможемо

Пройшов перший день повномасштабної війни.

Втрати у нас є. Але у кацапських свинособак їх значно більше. Харків не здався. Суми не здалися. Київ не здався. І ніхто не здасться.

Не слухайте свинособачу пропаганду. Не повідомляйте ніде про пересування наших військ. Документуйте усе, що можете про дії ворога. Хто може - допомагайте ЗСУ. Хто може - вступайте в ряди територіальної оборони. Не піддавайтеся провокаціям. Не розводьте паніку.

Ми переможемо. Згинуть наші вороженьки як роса на сонці. А московський рейх ще довго буде розплачуватися за усе.

Слава Україні.
R: 141 / I: 139
Чому ніхто не постить в /s?
Так, я horny.
R: 6 / I: 0
Сука,як-же в мене бомбить з йобаних блять баб нахуй
В мене було в житті 3 дівчини,кожну з них хтось намагався зґвалтувати,і що блять? Думаєте хтось з них написав заяву в мєнтуру? ТА НІХУЯ БЛЯТЬ,ВОНИ ПРОСТО НАХУЙ РИДАЛИ І ПЛАКАЛИСЬ СУКА
І ще до того,щоб ви розуміли блять кожна поважаюча себе вівця нахуй вважає своїм святим обов'язком вийобуватись своєю похотливістю при умові,що вони в реальному житті навіть за гроші хуй дадуть блять
В інтернеті ці падли їбані будуть регулярно кожні пів хвилини блять писати про те як-би вони хотіли,щоб їх хтось виїбав а в реальному житті вони хоч і блядовиті,але не до такого ступеня.
А ПОТІМ ВОНИ БЛЯТЬ БУДУТЬ СКАРЖИТИСЯ СУКА,ЩО ЇХ ҐВАЛТУЮТЬ БЛЯТЬ!!!!
Мудили йобані,нєхуй тоді бути такими блядями сука щоб вас не ґвалтували блять,нєхуй кидати всьому місту фотки своїх вісячих цицьок блять,нєхуй з кожним своїм знайомим якого ви знаєте 4 години фліртувати так,наче ви блять кохаєте один одного з дитинства блять
ГОСПОДЬ БОЖЕ,СУКА,ЩО ТИ ЗРОБИВ З НАШИМ РЕБРОМ БЛЯТЬ?
R: 5 / I: 0
Мій друг дуже полюбляє робити вейп і ковтати пари жижі. А ви полюбляєте робити вейп? Я - ні. Повейпав один раз, так потім кашляв, бо глибоко ковтнув. Сам штин жижі мені довподоби, але ковтати це я не можу. Краще прилуки викурити, ніж ковтати пари жижі, ай тхінк.
R: 7 / I: 0
Ви коли-небудь зустрічали людей, які так багато читали Біблію, що почали думати, що герої цієї книги дивляться на Біблію, щоб зрозуміти, що їм потрібно робити далі? Я НЕНАВИДЖУ РЕКУРСІВНУ БІБЛІЮ! До речі, чи дозволено створювати порно про Бога?
R: 221 / I: 174
Мемів нитка. А чому б і ні?
R: 6 / I: 4
R: 3 / I: 1
R: 0 / I: 0

СТВОРЮЄМО "КЛЮКАЛО"

Пропоную такий варіант клюкала.
R: 7 / I: 5
тоха-Харків
R: 211 / I: 97

Вушка та творчість #4

У попередніх серіях: >>>/b/33778
Філіал: >>>/ukr/26

УЦТ будемо "творити" разом зі мною. Також по можливості можемо говорити про paint.net і його фішки, розповідатиму, що і як можна зробити, плагіни на нього, тощо.
Розмови на довільні теми дозволяються, але все ж основна тема нитки – творча діяльність. Всіх пригощаємо віртуальним чаєм! ^_^

Бажано залишати ваші реквести, бо не завжди голова котиків може генерувати щось сама.
R: 0 / I: 0
https://herdchannel.net
http://db7kfnb2osqnmedbxwdrua2ute2tmcvncnajhmldgckni3d5rs7tiwqd.onion/

We're back! After a large DDOS attack herdchannel has returned, with more preventative measures taken to ensure similar events do not take place in the future.
We have board creation, 8 file per post uploads, a lack or unjust rulecuckery, full Tor support and more.
Also we have buffalo paizuri and fun.
R: 57 / I: 3
Какун вмер.
R: 7 / I: 8

Раптовий Понітред

Чи ще лишилися вітчизняні понійоби? Та чи були взагалі? Невже усі на форчані?
R: 14 / I: 4
Буде ядерна війна?
R: 11 / I: 3
На мою думку нічан це найкраща Українська борда.
Копровач це авторитарне гімно де навіть за згадку верховного куколда копровача оротандра можна зловити банхамером в їбало.
Неоучан хз,бо я там нормально і не сидів,але здається,що це якась дохленька борда.
Нічан це золота середина між баном за все що можна та повною свободою яка дає людям право засирати борду. Єдиний мінус це те,що постинг просів,бо всі відправились на війну.
Як прикро,що люди лайножери та всі сидять на копровачу. Чому так? Не їбу,мабуть все дійсно дуже просто та люди просто лайножери,бо я ніяких переваг копровачу над нічаном не бачу.
R: 14 / I: 5
Анончик допоможи знайти картинку/міні-комікс. Сюжет такий, дівчина зустрічається з патлатим хлопцем. Кидає його. І в майбутньому стає жирною, сидить на лавочці разом з п'яним чоловіком, дітьми і помічає хлопця, що йде, якого покинула. Спасибі)
R: 26 / I: 26

Патріотичні пікчурі

Кидаємо сюди різноманітні медскіллзи, арти, та іншу поїботу, що уславляють нашу неньку у цей непростий час
R: 14 / I: 4

ДЕЙМОС ТИ ЖИВИЙ?


>Вчора в бою під Києвом загинув перекладач і релігієзнавець Сергій Заїковський (позивний «Деймос»).
R: 35 / I: 2
Чому Західна Україна краще за центральну та східну? Детально пояснюю
1. Її міста зберегли в собі польську, угорську та румунську архітектури. На відміну від совкових бездушних бетонних джунглів, в Західній Україні є дух старої Європи.
2. Мінімальна кількість узкоязичних в порівнянні з іншими регіонами
3. З цього логічно витікає третій пункт, а саме менша кількість малоросів, любов населення до своїх традицій та культури
4. Більший консерватизм та релігійність населення. Вже доведено, що більшість українських курв – російськомовні, частіше всього з юга-вастока. Кожен поважаючий себе западенець щонеділі ходить до церкви
5. За рахунок заробітчанства і банально прагнення краще жити, западенці таки живуть краще. Просто порівняйте хати на Закарпатті і в умовній Бучі(до війни)
R: 92 / I: 23

Метал

Зараз трохи олдскулу вам скину.
R: 3 / I: 0
Хіміки на місці? Побачив таку пікчу, і задумався, що конкретно відбувається. Ясно, що й одної жавелевої води вистачить для смерті, та все ж цікаво. Усі інші речовини чисто для вигляду, чи там справді відбуваються якісь реакції?
R: 14 / I: 1

Лялькоскрипт

Де завантажити лялькоскрипт без фсбешних закладок?
Перший пост за останні 7 років.
R: 30 / I: 0

Націоналістичної музики трід

Бірди на музику нема, тому пощу тут. Скидайте сюди все, що звучить хоча б віддалено націоналістично, якщо у вас, як і в мене, слова "Від Сяну до Дону" викликають ерекцію.
R: 0 / I: 0
Що з 2russophobic4you сталося? Тут же наче хтось звідти був. Куди переїжджаєте?
R: 11 / I: 2

У кого який копіум?

Війна почалась, комп покинув, потроху починається депресія.
Загалом якась апатія, вб'ють не вб'ють пофіг, рідні хвилюються більше ніж я. У 2014 емоцій також було набагато більше ніж зараз. Сьогожні мех, хоч патриотизм залишився.
У кого який копіум? Чи хтось на ліках сидить? Був би комп хоч мемчики робив, а так...
R: 37 / I: 0

Бля їбать його в рот нахуй

Короче, кропивач ріп, учан окупувала хрюссня. Для боротьби там потрібні люди, яких немає. Тому буду жити тут. Якшо ви проти - я ваших матусь їбав
R: 7 / I: 1

Кропива всьо))

Чому наєбнувся кропивач? Типу я бачив що сервер вже починає підозрювати наплив зі смоктаки, тому постійно connection error срав, але я не думав що все настільки. І що, його хтось дудосив? Тоді нахуя клаудфраєр поставили за 2 дня до смерті? Хтось писав щось у твіттер чи деінде? Чи всім похуй і він закінчить як і учан?
R: 36 / I: 33

Нитка дайвінчика

Дивіцця, пацани, я позавчора по приколу зробив анкету з фотками Арестовича на Дайвінчику (бот для знайомств у Телеграмі). УЦТ я поститиму тих, хто на нього запав, лол.

В анкеті я вставив копіпасту з вікіпедії: Олексій, 46, Київ – блогер, актор, політичний та військовий оглядач, колумніст, майор запасу.
R: 4 / I: 0
Ви зараз у 2012 році, до вас підходить дивний чоловік і показує це відео. Ваша реакція?
R: 6 / I: 0

Вступ за бугром

Всім 067.

Цього року мені вступати, я навіть визначився з варіантами для такого рогуля, як я. Але тут приходить скотоублюдія, міста бомбляться, інфраструктура йде по пизді. Варіанти ідуть нахуй, якщо що.

Багато хто вже з'їбався за бугор, от і я подумую поїхати кудись на навчання. Жодної мови, крім рідної, не знаю. ЗНО скасували. Чию мову можна за кілька місяців підтягнути з нуля без особливого сракорвання, щоб туди поїхати? Чув, що у Фінляндії можна вчитися задарма, якщо знаєш фінську.

Пропозиції?
R: 7 / I: 0
Хоробрі ветерани з Братства та інших "сумнівних" і "суперечливих" організацій ідуть на війну. Передаю привіт усім лошкам, які від них відмежовувалися. Відповідальність буде. Анонімус не забуває.
R: 15 / I: 0
Війна почалась занадто рано. Це несправедливо блять. Як 16-річному пацану з західної України потрапити на фронт? Я не хочу всю війну в тилу просидіти
R: 37 / I: 9
Бухаєте?
R: 2 / I: 0
Хто там з Харкова, ви там досі живі?
R: 1 / I: 1

FORCE THIS

R: 15 / I: 0

Міцурукі тред №2

Другий міцурукі трід стартує тут. Минулий пробздів хейтер. Сподіваюся він здох під бомбами і його не буде.

Вирішив створити ще один, бо наш український клуб випустив пост про творчі конкурси на підтримку українського опору і пообіцяв гарячі теми. Можливо когось зацікавить. Спамати каналами не буду, мені за це ніхто не платить.

Також за традиціями пишемо поради новому президентові Вовчиці.
R: 4 / I: 1

Pixelplanet трід

Давайте зіпсуємо усю карту Кацапстану у Pixelplanet. https://pixelplanet.fun/#d,8890,-13824,28
R: 20 / I: 2

Годинник повномасштабної війни

До півночі лишилося менше 100 секунд. Хто ще не відкопав свого шмайсера, починайте копати.
R: 44 / I: 10
Вчора помер дідусь Олександра Малютіна,більш відомого для нас як оротандр.
Він дізнався,що його онука гноблять на нашій борді і вирішив зайти сюди,щоб з'ясувати стосунки. Коли він читав,що йому написали про нього та його онука його схватив серцевий напад та він помер.
Як-би ми не відносилися до його онука нам треба залишатися людьми та виразити співчуття з приводу його смерті.
R: 20 / I: 8
Сап нічан,мені чогось пиздецьки стало цікаво,що думав та що писав тодішній Український анон під час майдану,гоп стопу Крима та початку війни.
Коротше ось,що нарив,не їбу нахуй вам це треба.
R: 2 / I: 0
Агов! Фотки де?
Бумкало в вас чи не бумкало?
R: 18 / I: 1
Дивись, аноне, яка тянка. Так би їй і відлизав
R: 6 / I: 1
Всі ті,хто говорить Російською в Україні - малороси їбані!!!!
І мені похуй на те,що більшість АТОшників було або досі є російськомовними,вони малороси блять їбані сука блять,не те,що я,патріот України з села малі омєжки в Харьківській Області Іван Тихомиров який розмовляє старосармастьким суржиком Українською мовою та слухаю не Російську бидломузику а Українську бидломузику
Всі малороси а я патріот!
R: 26 / I: 6
Тебе також заїбали іміджборди?
R: 210 / I: 29

Слава четвертому президентові Міцурукі!

За чутками вона ще мала і недосвідчена. А отже, безоси, даваймо дівчинці поради. Аби вона роз'їбала всіх розкольників та хуячів і відкрила українцям портал у світ каваю і няшноти.

Вимагаю кожному громадянину неку до 2030 року!
R: 37 / I: 6

Самогубства тред

Сап, мені 17 і я хочу покінчити з собою швидко і безболісно. Що можете порадити?
R: 17 / I: 1
ave
R: 2 / I: 1
Це адмін цієї борди
R: 24 / I: 3
Привіт з 2010. Сьогодні я з вами. Але я не Бебик, не Курка і тим паче не Ясон. Запитуйте свої відповіді.
R: 11 / I: 1

Альфачів 100лвл тред

Завтра день святого довбойоба, як ви його проведете?

Маю нагоду надіслати гарній самотній дівчині квіти, хоч я її і не люблю, проте ну його нахуй. У неї овердохуя залицяльників без мене, переконаний у цьому, та й нмд вона у мені не зацікавлена. Не щастить мені з дівчатами, тому що я довбойоб, от й вся хуйня.

Що робитимете?
R: 33 / I: 2

Міські легенди та страшилки України

Хтось знає легенди свого міста, чи іншого населеного пункту
R: 65 / I: 2
Я ось тут спитався себе: а звідки головні особи діючої Убк?
Деймос - харків
Жироблядатр - ?
Гіперкун - ?
Сашко - ?
R: 290 / I: 4
Казали,що тут сидить або сидів сотрудник поліції колись,якщо ти ще тут то можна задати тобі питання?
Як часто під час розслідування вбивств ви перевіряєте соц.мережі та телеграм постраждалого? Чи бували випадки коли завдяки цьому вдавалося закрити справу?
Я не збираюсь робити щось протиправне,просто я з другом на днях розмовляв та тема зайшла про те,що якщо умовний вбивця буде переписуватись в телеграмі з умовною жертвою перед тим як її вбити то з якою долею вірогідності його через цей пройоб спіймають та як йому в такому разі відвести від себе підозру. Видалити переписку не варіант бо все залишится в кукі
R: 23 / I: 3
Чи можна кінчити від пилососа?
R: 41 / I: 3

Нічанівський Тлумачний Словник

Вважаю, що ми здатні стати центром УБК. Підсумувати найкраще що було і побудувати на цьому щось ще краще. Для цього перш за все хочеться спільно створити Нічанівський Тлумачний Словник, який буде складатися з загальноУБКшного та нічанівського сленгу.

Що би ти додав у цей словник, безосе?
R: 11 / I: 2

Сновидіння

Мені останнім часом дедалі частіше сняться їбануті нахуй сни.

Цієї ночі мені снилося, що я їбав дірявий пень у туалеті. Також часто сниться сон з одним і тим самим сюжетом — знаючи, що я за свої погляди потраплю на підвал, намагаюся втекти від русні, яка окупувала мій край, або намагаюся покінчити життя самогубством. Є ще багато обйобаних сюжетів, які одразу й не згадаєш.

Сни можуть бути ознакою того, що я йобнутий? Що ці дегродські мультики означають?
R: 29 / I: 1
Якщо тут є анони які шарять за фітнес, чи можу я худіти та набирати м'язи знаходячись в великому калорійному дефіциті (протеїнів їм небагато, лінь готувати)?
R: 35 / I: 7
Міцуйобок, що форсить тут ПРИВЛАСНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РЕСУРСІВ ОМАНОГАВОЮ$€¥¢©®™, смішний, але рагулі, що йому потакають, ще смішніші.

Одні чмонімешники від'єдналися від інших чмонімешників, одне ображене дупобільне приперлося на копроднач, зафорсило це як якусь дохуя зраду українізації і українофобію а насправді просто образили курку-хуюрку-максімку лизохуя, кількох обіженок і гомотандра особисто (чмонімешні кола - це так патріотично, еге), а чмирі, які думали, що це приведе міцуйобків на їхній обіцяний сцяйт, радо навертали гівна і просили добавки.

Тепер це гівно прийшло сюди, і місцеві теж його навертають з невідомих мені мотивів. Їбать, люди, приємно сцяти на своє їбало?
R: 3 / I: 0
Бігус вирішив дізнатись чого хочуть його підписники.
Ви готові заповненням всього однієї анонімної форми змінити український ютуб назавжди?
https://forms.gle/jmAhYHzp3QLRyMW1A
R: 0 / I: 0

Тостів тред

Продовжуймо славну традицію нічанівських тостів. Хто за що хоче випити?

Жив-був хлопець. Одного разу, лазячи в інтернеті, він натрапив на УБК. Сподобалися хлопцю меми, вірші та пікчі, і вирішив він стати Анонімом. Приймав участь у набігах; захищав кордони України на піксельпленет; допомагав як драмайобам, так і меморійцям; породжував пасти, пікчі, музику. Золотий був цей Анонім. Знав напам'ять кожні потонулі нитки, починаючи ще з того Учану. Дійшло діло до того, що міг він принизити свого опонента, нічого при цьому й не пишучи. Одного його погляду в монітор було достатньо, щоб інші дописувачі замовкли і пішли плакатися мамці, бо відчували вони могутність Аноніма.
Але одного разу він повертався з аніме-сходки і його збив асфальтоукладач. Відлетів на 20 метрів п'ятьма частинами, а одну руку одразу ж спиздив якийсь дворовий пес. Стоїть перед воротами Раю, а на КПП стоїть Святий Петро. І питає Аноніма Петро: що ти зробив за своє життя? Анонім почав розповідати про УБК, її могутність. Петро подивився на Аноніма з жалісною посмішкою і сказав "УБК - не існує. То Шайтан її вигадав для малолітніх довбойобів. Не віриш? Ну, тоді сам піди до нього і запитай".

Так вип'ємо, панове, за те, щоб за той час, даний нам, у нас вистачило сили та натхнення зробити УБК такою цяцею, щоб Святий Петро смоктанув за свої слова та душі, несправедливо відправлені ним в Пекло.


"усвідомлення того, що ти лайно, означає, що треба вилазити з дупи!
Тож вип'ємо за те, щоб вилазити з дупи в тепленьке ліжечко, а не смердючий вогкий унітаз!
R: 20 / I: 0
Хочу піти на контракт але я шизік з довідкою,як мені піти на цей йобаний контракт?
R: 8 / I: 3

Копіпаста тред

Пости тут копіпасти з Нічану, які сподобалися чи ти їх сам випадково написав.
R: 19 / I: 1
Яку музику слухаєте у залі, анони? Я от слухаю опенінги анім нульових і цоя.
R: 66 / I: 35
Webm тред, неквапливий, адекватний
R: 104 / I: 11

Літературний світ УБК поїхали

Пропоную збагатити літературний всесвіт УБК розширенням його з нічанівської точки зору. Натяк для деяких: туди і тоталітарний режим жироблядатра на копродначі можна вписати.
R: 13 / I: 2
Я бачу, що тут є купа талановитих анонів, які хочуть зробити з Нічану щось нове і цікаве. І у мене є певні думки щодо цього.

1. Кожен має прочитати цей матеріал. https://drama.kropyva.ch/%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D1%96%D1%87%D1%96
Не страждаймо негативізмом і позицієчкою до кропиватики чи курки, а просто візьмімо найкраще і озброїмося.

2. Вважаю, що нам треба практикувати мінімум 3 речі, які там викладені:
1) принесення цікавих новинок сюди. Щось рівня регіоналіті чи те саме по світу.
2) креативне реагування (для цього є нормальний термін?)
3) створення контенту з оглядом на українську культуру та національну чи навіть світову новизну (статті про оригінальні поняття - респект).

3. Якщо тут є знайомі Курки, то можете виудити з нього ще ідей, як нам розвивати борду.

4. Радіо нічан - круто. Нічанський тлумачний словник - круто.

5. Пишіть свої ідеї в треді.
R: 255 / I: 88

ТРЕД ПОГАНИХ КОТИКІВ

Вайпаємо лохів, створюємо пасти, бомбимо півнів та кришуємо своїх.

Якщо ти новачок, то ознайомся з легендарними тредами нашого району.
>>>/b/41457
>>>/b/42068
>>>/b/42959
R: 111 / I: 10
Оголошую про відродження Нічану. Всім безосібним активізуватися і створювати контент.

1) Тематичні треди
2) Пасти в уже існуючі треди
3) Картинки в уже існуючі треди

Найкраще потрапить на меморію!
R: 9 / I: 0

купив собі шоколадку

Задавайте свої питання
R: 29 / I: 1
я зара пізда бухий і мені походу подобається хлопець, я гей?
R: 8 / I: 4
бляха сьогодні в трц чув пісню, на звук як з 80х й там ще приспів тип "селлі, вач йа ґонна ду, ай лав ю", не шарете?
пік анрелейтед.
R: 46 / I: 23
Вітаю,я дідусь Саши Малютіна. Я сьогодні розмовляв з ним по телефону та він розповів мені про те,що ви його ображаєте.
Звертаюся до вас,підарів,якщо ви,уйобки,ще хоч щось погане гавкните про мого онука я кожного з вас знайду та відпизжу так,що вас рідна мати не впізнає. Я таких як ви в армії дохуя бачив,спочатку багато вийобуются а потім як пизди від мене отримають так одразу всі такі милі та ласкові. Я вас попередив,якщо я комусь з вас зломаю руки,ноги та пальці то це ваша вина
R: 19 / I: 2
Чому в тік тоці так багато зебілів?
Зовсім нещодавно я завів собі тік ток,тому-що дівчина попросила. Пролистав я там їхню стрічку чи що це там в них та прихуїв від того як там деякі акаунти лижуть дупу препиздентові.
Я цьому сильно здивувався,бо бачив зебілів тільки під час виборів,потім вони з інтернету кудись зникли.
R: 26 / I: 4
Ось так феміністки готові боротися за свої права!
R: 31 / I: 0

Концерт для трьох драмапідорасів, двох оманогівнюків та жироблядатра

Стартує в цьому треді. Аноне, як би це мало звучати?
R: 14 / I: 6
В'їбав. Запитуй на свої відповіді.
R: 12 / I: 1
Давно і чи той самий Деймос мангу перекладає?
R: 9 / I: 5

Малювання, рисування, та додатків для них нитка!

Здоров будь, Нічане! Котиків вітаю зі святами!
Ця нитка існує для того, щоб дізнатись через які програми малюють котики, які з них вони вважають найкращими для початківця, і чому. Фотошоп не варіант, але якщо хочете, то обговоріть і його.(І взагалі, поговоріть про щось)
R: 8 / I: 1
Особи, що прикидаються поляками, зламали дію і сайти купки міністерств.
R: 7 / I: 3
У мене за вікном прямо зараз якийсь стовп світла.

Поясніть, що це таке
R: 20 / I: 2
Хлопці, єбіть мене в сраку!!!
Я з сила Лисиничі на Львівщині, хочу щоб мене виїбало симеро хлопчиків в усі щілини!!!!
Маю ще подружку у тг @redgrl, її теж єбіть!!
R: 8 / I: 0
Шадмана походу закрили. Шо будем робить?
R: 41 / I: 11
Лампових балачок нитка #18
Попередня спочиває тут: >>>/b/38821
R: 5 / I: 4

Квіточки

Анони, ви любите квіти? А які ви любите найбільше?
Мій особистий вибір — нарциси. Ну або білотка (її ще називають едельвейсом).
R: 1 / I: 0
Відкопав нещодавно спогад у себе в голові: Коли був малий залишився я в бабусі в квартирі один, й бачу з-за двері випирається голова дядька. Я радісний біжу його вітати а його нема, іду в іншу кімнату - теж нема, обхожу всі кімнати - нічорта. Хуїю від цієї ситуації й повертаюсь у початкову кімнату, сідаю далі дивитись тєлік й кожні декілька секунд обертаюсь подивитись в дверний отвір, лічильник параної на максимумі, через декілька десятків хвилин приходить бабця, питаю в неї отже де саме тий дядько. Дядько той був в іншому місті тоді.. Анони, я шизік?
R: 3 / I: 0
Аноне, ти коли небудь тусив з друзями? я ж не єдиний тут без друзів, правда?
R: 4 / I: 0

Новорічний Нічанівський трід і президентські ляпи

Усі новорічні пости та президентські ляпи ми будемо збирати у цьому треді! З наступаючими вас Новорічними святами і всього найкращого.
R: 11 / I: 2
Привіт нічаньки. З різдвом вас. Хочу розповістти мікро сторі.
Кожного року в моїй сім'ї є традиція - загадувати одне бажання, писати його на маленькому листочку і спалювати в полум'ї свічі в останні хвилини старого року. Кажуть що буцімто цей листок потряпляє напряму до вищих сил і бажання написане на ньому точно збудеться. Провівши опитування знайомих, виявилось що це досить дивна традиція, яка виглядає ніяк інакше як язичницький ритуал дещо на межі з чимось потойбічно лячним для більшості.

Тож вирішено. Чому б не вигадати свій звичай для виконання найзаповітніших бажань? Тож правила прості- треба написати одне бажання чи план на наступний рік в цей заряджений силою страждань вмираючого старого року трід і боги хаосу добра і вічног освітла обов'язково його виконають! Як вам ідея? Але бажання має бути справжнім і щирим. Поїхали.

Алсо сюди ж можна писати про звичаї своїх родин/спільнот, які вибиваються з загальної маси, скидувати новорічну музику і будь-який пов'язаний контент.
R: 17 / I: 0

Офіційне звернення засновника Нічану™

З Новим Роком!
R: 19 / I: 2

ЄОД

Сап, /b/, є одна дівчина

Гарна натуральна блондинка з синіми очима і хорошою зовнішністю, розумна, класна, одного віку зі мною. Як на замовлення, все, як я люблю. Знаю її давно, не дуже близько, бо ми з різних шкіл, та все ж знаю. Я у неї раз закохувався пару років тому, але забивав хуй у табуретку, розкохувався і жив далі.
Цьогоріч я став частіш відвідувати її їбеня, і зрозумів, наскільки вона покращала. Я пару місяців намагався зрозуміти, просто симпатизую їй чи кохаю. А ще попутно ревнував її до своїх знайомих.
Нещодавно вона знайшла собі хлопця, і я зрозумів, що я за уйобень. Я даремно згаяв стільки часу на пусті ревнощі всередині своєї зайобистої башки та психологічну дрочку всього навколо. У мене не стільки горить, скільки мені елементарно шкода, що все так. А я мав усі шанси святкувати НР не сам...
R: 7 / I: 3
Привіт нічан. Пропоную глянути фільм про пепе (безкоштовно без смс і реєстрації, вимагають тільки мейл, але 10minutemail тут допоможе) https://donttakefake.com/uk/nishtyak-chuvache-divit-film-pro-odin-iz-golovnih-memiv-nashogo-chasu-dtf-festival/ і обговорити його.

Також тут можна писати свої думки про те як ліваки(праваки, копірасти) охуїли.
R: 30 / I: 8
ALL PIGS MUST DIE
R: 6 / I: 4
Є тут хтось, хто працює у службі доставки? Зізнавайтесь, скільки заробляєте?
R: 10 / I: 3
Сап,нічане. Як ви збираєтесь провести перші години завтрашнього дня? Особисто я їх проведу з задоволенням! А ви як їх проведете?
R: 58 / I: 15

єднайте УБК в спільній боротьбі

блять якого хуя кацапи так вільно на українські бірди проникають? жироблядач зрусинюється на очах, не допустіть подібного з нічаном і гіперчаном, а то так і в петлю залісти можна
R: 9 / I: 2
Скоро на Україну нападуть москалі. Я не хочу жити в окупації, вклоняючись цим недолюдям, і не хочу, щоб я або хтось із моїх рідних постраждав в результаті їхніх військових злочинів чи репресій, саме тому я хочу прийняти участь в бойових діях, але мені ще нема 18 років. В Югославії, наприклад, наймолодшому солдату було 13 років. Мені зараз 15 років, і я живу в західній Україні, як мені у випадку повномасштабної війни на неї потрапити?
R: 35 / I: 14
Доброго вечора, це мама Сашки Малютіна, якого ви, безсовісні виродки, шеймите цілими днями! Моє Саша - Д'Артаньян, а ви - підараси! Воно саме зробило свій сайт, де може собі дозволити самостверджуватися, а ви не можете!

Що ви собі дозволяєте, як ви спілкуєтеся з ним? Чому ви звертаєтеся до нього, як до чоловічої істоти? Воно саме собі обирає гендер, а не ви! Щоб ви знали, його гендер — паяльник Intertool RT-2006! Я взагалі прогресивна педагогиня (вчу людей смоктати пеніси), феміністкиня та ЛҐБТ-фриндліниня! Моє Сашка розказував мені про вас і ваші виходки, але нічого, воно людина мужня: якось у дитинстві ледь не спалив собі пеніс акумуляторною кислотою, але воно це гідно пережило, і зараз без проблем залицяється до російських і білоруських Натрашок своєю 10см-шкваркою.

Подумаєш, що я його з траси по зальоту принесла - зате наш. Чи ви може, слютшеймери і абортофоби? Я його викохала, виховала і навіть із високих материнських почуттів позбавила його цноти у честь повноліття. А що, інцест діло сімейне, краще, ніж десь у підворітті.

Ще раз побачу, що ви гнобите мого Ссашку, напишу скаргу адміністратору і він усіх вас перебанить! Не жартуйте з Малютіними!
R: 13 / I: 1
Робіть нові треди.

Хочу заходити, бачити купку нових тредів, відповідати в них. А ви тут мусолите дві-три теми до дірок.
R: 58 / I: 9
Тред про те що феміністки єбанулись (але це не точно).
А ще вітаються фотошоп-куми.
R: 7 / I: 0
Топ-3 статей учора.

Чи багато тут є таких, кому в дитинстві не клали подаруночок під подушку?
R: 220 / I: 76

Новин нитка

Новинне аґенство Нічану, постимо та обговорюємо події на планеті Україна та її околицях.
R: 3 / I: 0
Живу недалеко від центра Києва тому в моєму домі часто здаються квартири. Їду сьогодні в ліфті, закортілося піти в півнушку купити кваса, сідає зі мною негр й вітається фразою "Слава Україні!". Хлопці я більше не расист.
R: 21 / I: 3
>бі мі
>вірджін
>з кінця середньої школи почав завантажувати собі аніму на телефон та дивитися на парах бо все одно моє майбутнє - ЗСУ
>з дівчатами не розмовляв ще з дитсадка
>вже передивився все, ніхуя нема нового подивитися
>прийшлося сидіти на парах без анім
>дівчата почали зі мною розмовляти

проблема була не в мені, а в моїх смаках, яке полегшення
R: 19 / I: 1
Вирішив зайнятися спортом. У спортивній залі взяв гирі, почав їх піднімати.
Малий пиздюк бігає навколо мене, я його випадково зачепив, він почав плакати. Прибігає його мамця, починає верещати на мене, мовляв, чого я тут займаюся, чого не дивлюся по бокам, усе таке. Спокійно їй пояснюю, що це її мале щеня винувате.
Наступного дня історія повторюється. Цього разу мамця вирішила на мене поплакати. Ігнорую її та її щеня, продовжую піднімати гирі.
На третій день - знову малий бігає навколо мене. Знову чипляю його гирями.
Мамця малого забігає в залу, хапає малого, кричить, що з неї досить і що вона їде до своєї мами. Нарешті вони залишили мене у спокої.

Переробити кімнату квартири у спортивну залу було моїм найкращим рішенням у житті.
Раджу усім.
R: 7 / I: 1
Приватбанк, привіт. Поясніть, у вас правда така крута система моніторингу інтернету, чи це все неправда?
R: 255 / I: 97
Пасти, набіги, музика, вушка та рідкісне їбанатство, міряння "вірменськими ґетами" та інший цікавий контент!

Підходь, не соромся!

Жидобидлотандр йде на хуй!
R: 15 / I: 0
В моєму домі відбувається щось дивне.
Коротше,приймав я такий ванну та врубив на ютубі свій плейлист з музикою. Слухаю,слухаю і хуяк плейлист з ніхуя ставится на паузу. Мені ніхто не дзвонив,нічого не було,просто плейлист поставився на паузу по середені всього плейліста. Як гадаєте,в моєму домі живуть привиди?
R: 22 / I: 1
Де знайти хентай з українським озвучанням?
R: 17 / I: 0
як ти справляєшся з самотністю, і чи потрібно взагалі на неї звертати увагу? Без алкоголю, мені 14
R: 14 / I: 5
Пиздець,я охуїв від того,що побачив. Такого я не очікував коли врубав "fellow kids". Мене життя до цього не готувало
R: 18 / I: 5

Міфи про Україну - дебункед

У цьому треді я збиратиму популярні міфи про Україну і говорити про них правду. Можете допомагати.

Міф №1: Перший президент України - Леонід Кравчук.
Це неправда. Перший президент України - Михайло Грушевський. Обраний у березні 1917 року. Після окупації України СРСР, український уряд перебував у вигнанні, під час якого повноваження президента в різні часи виконували ще чотири особи. У березні 1992 року президент Плав'юк Микола Васильович передав повноваження президента Леоніду Кравчуку, зробивши його шостим президентом України.
R: 89 / I: 6
Найкраще місце для хорошого сексу?
R: 251 / I: 12

Нічан музичний

R: 266 / I: 87

Іміджбордові Війни 2

Очікування коли НеоУчан нарешті підніметься з коми. Продовження нитки про іміджбордівські війни. Воювали проти кропивачерів тут >>41457
R: 10 / I: 1
Не матюкайтеся.
R: 16 / I: 2
Сап нічан,я ось тут думи думав та дішов висновку:Як-же хуйово що в укрнеті іміджборди не користуються популярністю. Особисто мені іміджборди подобаються набагато більше ніж якісь там чати в телесрамі або пробач боже фейсбук. І це вже майже нереально виправити. В мене дійсно болить серце через те в якому стані знаходяться Українські іміджборди. "Так дописуй,плакса йобана,розвивай УБК та твори контент" скажеш ти,анон, і мабуть будеш правий. Але навряд чи якщо я навіть 24\7 буду тут дописувати щось зміниться.
Ну а ви,як думаєте,можна ще врятувати Українські борди чи краще не треба займатись некрофілією?
R: 26 / I: 1
Целофанові, нахуй, пакети.

Що, котяки, готові?
R: 36 / I: 1
Щіт, хлопці, задали написати хуйню на тему "Англіцизми - варваризація рідної мови чи вимушений захід?", накидайте що-небудь щоб можно було туди повставляти :3
R: 20 / I: 0
Анон, якби ти знав, що маєш невдовзі померти, чи зізнався би ти у коханні дорогій тобі людині?

З одного боку, ти своїм зізнанням можеш залишити важкий тягар на серці людини, яка не знала про твої почуття, і яка скоро тебе втратить.

З іншого, хіба ти не шкодуватимеш, що не сказав цього?
R: 8 / I: 3

Нехай знають паничі, на кого дрочу уночі

Доброго вечора, шановні цнотливці та інцели, бажаю здоров'я.

У цій нитці кожен бажаючий описує дівчину своєї мрії, яку ніколи на побачення не зводить, бо сцить. А потім поріже вени через те що шкодуватиме про втрачену можливість. ІРЛ-сторі вітаються

Ну, першийбля.

Блондинка середнього чи високого зросту з синіми очима. Освічена, різностороння, знаюча собі ціну. Якщо вміє робити шпагат і її батьки часто їздять у відрядження, залишаючи її вдома — беру дві. Музичні смаки значення не мають, лише б не слухала музику мокшанським діалектом.
Наче все.
R: 25 / I: 0
Потрібна запальничка для газової плити.

Зайшов у супермаркет. Запальничка марки "ОХУЇТЬ", вартість 90 грн. Пішов на базар. Запальнички марки "Зелена", "Синя" і "Жовта". По 10 грн.

Обидві живуть півроку, але одну з базару не можна перезаряджати. Тому замість того, щоб купляти за 100 грн балончик газу, доведеться йти на ринок і купляти ще одну запальничку за 10 грн.

Питання: для чого існують запальнички марки "ОХУЇТЬ"?
R: 23 / I: 2

Корони тред

За день до днюхи підхопив корону. Як же заїбато живеться у цьому світі.
R: 16 / I: 5

Телефон

Які функції та фічі має мати ідеальний телефон?

Пропоную не обирати якусь конкретну модель, а пофантазувати на тему "як має виглядати телефон моєї мрії".
R: 100 / I: 0
Значить, ситуація така. Втік з дому, і зрозумів, яку хуйню я зробив. І тепер ламаю голову, що мені робити блять?
R: 13 / I: 0

...

Нічане, порадь будь-ласка якомога агрегатори україномовного контенту
книги, фільми, музика, тощо
R: 69 / I: 22
дідько, відчуваю себе ніби сумно зараз, бо зникло бажання робити хоч щось. піду в сусідні треди музику слухати
R: 17 / I: 3

ЗАЇБАЛО

Заїбало все нахуй.

Одногрупниця у мене є, до якої я залицявся різними способами, і вона така веде себе, наче не проти. Сьогодні після пар повів її на побачення, сиділи, пизділи про пари, про навчання, всю хуйню. Під кінець була така мовчанка, я поліз її поцілувати, а вона від мене відвернулася і каже, що йї пора додому.

Нахуй ти тоді загравала зі мною останній місяць, пизда ти мала? Сказала б одразу, що я тобі не цікавий, я б жодних претензій не мав, але ти, блядь, місяць зі мною загравала, пішла зі мною на побачення, а потім навіть не поцілувала.

Сука, горить.
R: 6 / I: 0
Ну шо, блядь, догралися?
R: 8 / I: 1
м-м-м анон, правда хочеця прилягти?
R: 62 / I: 9

ГДЗ нитка

Анон, треба твір на дві сторінки на тему "Тарас Шевченко у сприйнятті молодого українця". Реквестую будь-яку хуйню, що може підійти
R: 14 / I: 0
>є мною
>є школярем
>останній день перед літніми канікулами
>йду з класу після уроків
>тян 7/10 відвела мене у сторону
>каже що я їй нра
>autism kicks in
>найраще що зміг придумати - бігти
>тим же літом перевівся до іншого класу щоб ще сильніше не ганьбитися

чому я був таким аутістом анони? я б міг зараз смоктати піхву а не дрочити на 2д тянок
R: 16 / I: 2

Інструкції для працівників [ВИДАЛЕНО] зоопарку

Головним пріорітетом усіх працівників зоопарку має бути комфорт та безпека наших відвідувачів. Саме тому керівництво [ВИДАЛЕНО] зоопарку розробило набір правил для наших співробітників. Виконання усіх правил є обов'язковим. Невиконання правил призведе до дисциплінарних покарань.

- У разі підозри, попросіть відвідувачів показати вам фото. Будьте дружніми. Уважно перегляньте фотографії на предмет будь-який аномалій. В разі наявності аномалій, поверніть фото відвідувачам і негайно повідомте охорону.

- Усі фото, зроблені в фотобудці з [ВИДАЛЕНО] іграшкою мають бути видалені. Пояніть це відвідувачам словами про технічну несправність фотобудки.

- У разі, якщо відвідувач не виходить з фотобудки довже 10 хвилин, вдягніть рукавиці, які ви мали отримати на початку робочого дня і допоможіть відвідувачу покинути фотобудку. Повісьте на неї знак "Не працює" та повідомте охорону.

- Чутки про алігаторів в озері [ВИДАЛЕНО] не є правдою. Тим не менш, відвідувачам суворо заборонено опускати руки у воду.

- В разі знаходження трупів алігаторів, зберігайте спокій, евакуюйте відвідувачів з квадрату та повідомте охорону.

- На території зоопарку працює лише одна людина в костюмі маскоту. Якщо ви побачите іншу людину в костюмі, перевірте, чи має костюм дірки в очах.

- В разі відсутності дірок, не вступайте в контакт з маскотом, оголосіть про заборону робити фотографії та повідомте охорону.

- В разі, якщо ви побачите маскота за територією зоопарку, запропонуйте йому сфотографуватися з вами у клітці з качками. Коли він зайде у клітку, негайно вийдіть з неї і закрийте її та евакуюйте людей з квадрату. Дуже важливо зробити це впродовж перших 10 хвилин після того, як клітка з качками була закрита.

- Якщо ви не змогли евакуювати людей з території качок вчасно, повідомте охороні, що відбувся сценарій К та не випускайте цих відвідувачі до приходу спеціальної бригади.

- Служба охорони зоопарку не носить ніяку спеціальну уніформу. Якщо ви побачите людину у формі з нашивкою "Служба охорони зоопарку", негайно перекрийте цю частину парку.

Дбайливе виконання цих правил забезпечить безпеку та комфорт усіх відвідувачів нашого зоопарку. Дякуємо, що обрали [ВИДАЛЕНО] зоопарк!
R: 259 / I: 95

Іміджбордові Війни.

Хтось завайпав мій улюблений і Новий Гіпер Учан. І Учан впав. Рік моєї роботи з іншими анонімами на Новому Учані! Усі переписи, усі посилання, рандомні картиночки, інші файли якими я часто користувався... Що зробили з затишним Учаном? Хто це зробив, признавайтеся!?
R: 33 / I: 1
Дилема. Хотів би почати спати голяка, але страшно, що член встане і випадково зачепиться за щось. Чи таке можливо, і чи буде се загадто боляче?
R: 3 / I: 0
Доброї ночі,нічан. В кого як справи?
R: 3 / I: 0
Ви можете порозмовляти з головним героєм останнього фільму який ви переглянули. Що ви спитаєте? Як буде виглядати ваш діалог?
Пікрандом
R: 260 / I: 70
Лампових балачок нитка #17
Попередня спочиває тут: >>>/b/37513
R: 5 / I: 1
ДЯКУВУ БОГУ ОЖ ИМ РУСИН
R: 44 / I: 5

Двач параша

Я уїбав з двача. Хто ще там залишився упиздуйте звідти. Хай бидло один з одним спілкується. Пизда двачу.
R: 5 / I: 0
(((Толерантність))) у моїй школі. А як прогинаються під лівачків у вас?
R: 38 / I: 6
Це ти. Будеш виправдовуватись?
R: 3 / I: 0

CLOSED CHANNEL ENTRANCE

https://nichan.net
R: 7 / I: 0
Анони, яка на смак піхва?
R: 7 / I: 3
З укрбашем гумор в інтернеті досяг свого топу. Все. Смішніше нічого вже не буде. Смійтеся поки можете.
R: 4 / I: 1
Ця хуйня висіла в шкільному сцяльнику тому я її обісцяв
R: 13 / I: 1
Виблядок
R: 2 / I: 0

Комп'ютерний пиздець

Жив на тужив на Windows 10, аж одного разу в мене зник диск D, подумав, що система просто його приховала і за ґайдами в Ютубі я за два кліка вирішу цю головойобку, коли знадобилось щось поритись на диску, я шукаю гайди, все роблю: там, том новий, називаю його D і т.д. але блять! Цей новий том просто запозичив пів гіга у диска С і видалив всі мої йобані файли з D(( Допоможіть, будь ласка.
R: 2 / I: 0
>Давай зіграємо в гру, Аноне. Ти відкриєш останній виступ Дізель шоу та будеш реготати з кожного жарта. За кожний жарт з якого ти не порегочиш будеш втрачати одного пальця. Хай почнеться гра.
R: 58 / I: 2
анон, сіки тобі років??? мене це вже всьо задовбало, повсюду сміються з того що мені 11, і тут хотяб друзів найдууууу
R: 45 / I: 3

Враження від міст України

Пропоную таку гру.

Пишете про обласні центри, в яких ви бували (крім свого), пишите скільки часу ви там провели і свої враження від нього.
R: 3 / I: 2
хто користується acereade 10.5.6? де ви знаходили кейгени для проги?
R: 0 / I: 0
Хочу зробити паперову лінійку по типу гурпсової, але 15мм. В чому це можна реалізувати, якшо я хочу саме пдф?
R: 11 / I: 2
Сцуко, я так страшно заздрю тим, хто може відсмоктати сам собі. Це, мабуть, так опрутненно, коли можна пестити язиком свого прутня, ваааах..

Єбаний негнучкий хребет
R: 4 / I: 0
що ти слухаєш зазвичай? скинь сюди, а то мій плейлист мені вже огидний
R: 5 / I: 0
Що таке блять секс?? я чую це слово від кожного знайомого, від кожного приятиля й ніхто не може пояснити що це таке!! Я одного разу зайшов на реддіт, так? і вгадайте що, там знову то йобане слово!!! Якийсь мем американський подумав я, щось типу цього амогуса, спитав в вчительки (я вже в 6 класі) й вона теж не знає!!! анони допоможіть будь ласка!! :(((((
R: 13 / I: 4

Шизотрід. Копіпасти. Розмовний трід.

Насправді ніякого "реального світу" у якому ми зараз перебуваємо не існує. СРСР окупував усю планету у 1944-му році і помістив нас у симуляційні капсули де ми ростемо як тварини. Бог це іншопланетянин а Диявол це робот. Кропивач це роботична іміджборда там немає справжніх людей. там одні роботи і адміни там мертві просто там замість них одні роботи правлять. А Учан, Нічан і Файнач ще з 1996-го року існували і допилювалися версії від найстаріших до найновіших. Хатач, Анарч, АІК, Не Бачу Бобулів існували теж з 1996-го року, але вони вмерли. Президентом України до сих пір є 2PAC Шакур і він нікого не бісить, бо він нереальний кул і ми повстали проти СРСР ще у квітні 2020-го.
R: 6 / I: 1
де знайти ультраправу ультранаціоналістичну дівчину в місті Київ зараз?
R: 27 / I: 0

Бізнес ідеї

Уявімо, що у тебе з'явився зайвий мільйон доларів. Може більше - не суть. Головне, що замість того, щоб як нормальна людина, купити собі острів в тихому океані і жити решту життя з випивкою і хвойдами, ти вирішив відкрити бізнес в Україні.

Що це за бізнес? Що б ти хотів продавати/випускати/вирощувати? Уявімо, що ти не хочеш вкладатися в існуючий бізнес і хочеш заснувати власну компанію, що вона буде робити?
R: 8 / I: 0
Сап. Карпаторусин в треді. Можете задавати свої питання
R: 4 / I: 3
З Днем Незалежності!
R: 13 / I: 3

Невакциновані, ану бистро провакцинувалися від корони, уроди йобані!

Невакциновані, ану бистро провакцинувалися від корони, уроди йобані!
R: 9 / I: 1
5 років вже як сиджу на форчані і хотів загуглити фул webm про негев, не знайшов але побачив у кінці списку силку на цей сайт. Я увесь цей час навіть не уявляв про існування української версії цього імідж борда! Ви там хоч намагайтеся заявляти про себе, адже чесно кажучи якщо б не вдача то я б вас ніколи і не знайшов.
P.S
Будь ласка киньте вебм якщо хтось тут його має
R: 66 / I: 5
Передайте адміну кропиви, щоб розбанив того, кого він сьогодні, або вчора ввечері забанив. Інакше, я видалю кропивач з інтернет простору.
R: 2 / I: 0

w

R: 2 / I: 1
Щойно дізнався, що у Хорватії за усе розраховуються кунами. Femdom department? Пропоную у нас так само зробити.
R: 23 / I: 0
Хтось вже пробував?
R: 9 / I: 2

winner

try maybe you will be lucky
http://spam/
R: 18 / I: 2
Ріс у Хмельницькому, культура місцева не вражала, в школі друзів не було, приїхав туди в 6 років з Тернополя і мені постійно говорили, що в мене якась вимова суржику занадто українська. Приходилось часто пиздитись, допоміг той самий батько-тернопілянин який тренувався зі мною у залі тому пизди я не отримував, але і своїм в компанії не був. Батька в сім'ї не стало, мамка почала скакати по хуям від йобиря до йобиря, ріс в Хмельницькій панельці під бабусиним крилом. Десь у років 13-14 зрозумів:

все що тут знаходиться, не треба. прямо як в тій пісня скрябіна 'Нікому то не требаа я був ще вчора такий малий.

І пішов сидіти в російських інтернетах, вчити російську та англійську. В мене від відрази до навколишнього середовища була якась несамовита енергія втратити свою ідентичність і взагалі дисоціюватись. Депресія, П'янство. В школі я не вчився, пішов в ПТУ. Російською, на той момент, я говорити так і не міг, читав зі швидкістю 20 слів в хвилину при тому, що українською міг читати з швидкістю звуку. І почалось, граєш собі в ігри, де тімейти говорять російською та дивишся смєшниє відосіки де розмовляють російською чи англійською та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.

Отямився я вже десь в років 20, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як в Росії добре, кожен день відео шарія, двач, з'явилась тян з Москви, вимова російською ніби я все життя жив у Петербурзі; величезні знання про російську культуру, іменування московських вулиць, знання деяких районів петербурга: красносельский, дыбенко..

А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Хмельницькому я спілкувався виключно на їбучому суржику. доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки російською чи на суржику, про англійську зненацька забував. Розповідав всім, що українська культура - це культура села та вічного ресинтементу.


Що ж мене врятувало ? Може я полюбив Хмельницький ? Може в мене з'явились україномовні друзі ?

Нє, все було складніше. У свій час прийшлось з дівкою з Москви помотатись по всій Україні: Чернігів, Харків, Кременчуг, Ужгород, Одеса, Запоріжжя, Київ. Я її натомість показував Тернопіль та Франківськ, які я знав з дитячої пам'яті. У якийсь час у голову приходило просвітлення. Чомусь там де люди спілкуються на такій прекрасній мові для мене як російська, люди виглядають як гівно і відносяться до всіх як до гівна. А у Франківську, Тернополі, Золочіві та навіть у Хмельницькому все було трохи по-іншому. Потім щей прийшлось виїхати за кордон, де українці зі мною братались та показували, що я їх земляк а значить людина яку вони хочуть бачити, а росіяни слухаючи як я говорю російською з моєю дівчиною навіть не схаменулись щоб якось поздороватись та привітатись, лише Дагестанец у Берліні заговорив, виключно через те що мій зламаний від боксу грецький ніс з виступаючим підборіддям були так схожі на щось кавказське ... І це все. Після того вирішив, що такий мені любий світ не зовсім мені і любий. Краще я буду асоціальним, нікому не цікавим хуйлом, маргіналом, придурком, бовдуров та просто лінивим прутнем, але українцем..
R: 7 / I: 0
"Україна стане новою Грецією - у цій країні чудовий клімат, щедра земля, і її великий музично обдарований народ прокинеться колись для нового життя" Й. Гердер

А ти спи далі, роскажеш, як погано що моргена додали до "небезпечних для нацбезпеки України"
R: 56 / I: 12
Вся ваша параша в одному вебм
R: 24 / I: 7

Ютуб інтереси

А у вас шо?
R: 19 / I: 5
>завантажую велику папку файлів з Mega
>викачую всю денну квоту (5гб) три дні підряд
>папка на комп'ютері важить не 15гб, а всього 8
Хто краде мої гігабути? Я за інтернет даю гроші, шоб мене найобували?
R: 15 / I: 1
сап тубільцям
чи є щось погане в тому, аби замість якихось розумних книжок читати просту для сприйняття літературу, наприклад ранобе тощо?
R: 20 / I: 7
Форс закінчився?
R: 7 / I: 5
коли і при яких обставинах ти дізнався про українські іміджборди?
R: 95 / I: 26
Адмін Кропивача - даун, забанив мій айпішник пару місяців тому. Забанив, коли ще один даун вайпав Кропивач. Я випадково нажав в функціях одного повідомлення (яке належить вайперу) відмітити як своє. І така!
R: 7 / I: 3

ATB Arena

Поясніть за цю єбаторію. В ней тільки дошкільнята грають, чи для АТБ щось нормальне зробили?
R: 22 / I: 3

ukr.net

Хтось взагалі користується поштою укр нет?
R: 9 / I: 0
Вправа із підручника з громадянської освіти за десятий клас.

“Уявіть, що вам треба подорожувати цілу добу потягом в одному купе з кількома пасажирами. Прямо зараз оберіть собі бажаних супутників з переліку й поясніть, чому обрали саме їх:

1) демобілізований солдат, який повертається із зони АТО; 2) телевізійний продюсер, ймовірно з грішми; 3) чорношкірий чоловік з Танзанії; 4) молодий художник, ВІЛ-інфікований; 5) молодий хлопець з нашивкою Правого Сектору на куртці; 6) журналістка з Росії, яка приїхала в Україну в службовому відрядженні; 7) жінка, яка везе кошик з надзвичайно ароматними квітами; 8) переселенка з двома дітьми; 9) мусульманин з дружиною в національному одязі; 10) жінка, хвора на рак…”
R: 40 / I: 11

Франкиця

Нічанозавре!
Покажи свою темну сутність, їбать тебе в ногу!
R: 10 / I: 2
Сап, Нічан

Цього літа я мав можливість на два місяці змінити місце проживання та оточення, що я й зробив (набридло весь червень пинати хуї). Я цим дуже задоволений.

Я завів багато нових знайомств, побував у купі нових місць. Уяви собі, анон, я можу підійти до дівчини і познайомитись. Коротше, соціоблядські навички я прокачав непогано.

Зараз я уже вдома, пішов в одинадцятий клас, і не маю жодного уявлення, ким я хочу бути. ЗНО у кінці року.

А на що пройобуєте життя ви?
R: 44 / I: 4
Атеперпояснюйтечомувидосінеперейшлинабезпробільнедописування.
ОГОЛОШУЮЦЮНИТКУЦЕНТРОМЛІКВІДАЦІЇПРОБІЛЬНОСТИ!
Відмовавідпробілівробитьвасвільними!
Відмовтесьвідпробілівсьогоднізарадисвітлогомайбутнього!
Пробіл-ярмо.Безпробільність-воля.
R: 12 / I: 4
Рятуйте.
Є один смартфон - Huawei Y5 2018.
Тиждень тому почала відбуватися дивна хуйня - смарт почав сам перезавантажуватися. При цьому, після перезавантаження він працює всього близько 2 хвилини (мабуть, поки система повністю не прокинеться), а потім знову перезавантажується - і так знову, знову. Я думав, що підхопив вірусняк - зробив відкат системи, тобто повернув до заводських налаштувань, разом з тим зніс абсолютно все, що було на телефоні. На кілька днів допомогло. Сьогодні почалося все те ж саме. Зробив знову відкат до заводських налаштувань, потім відразу ж встановив всі останні оновлення. Попрацював день і під вечір знову почав вийобуваться. Це вже тел вмира, я так розумію? Або можна ще якось вирішити? Зараз добре, чомусь, бтв. Мабуть, тому що перестав заряджати.
R: 1 / I: 0
Рятуйте.
Є один смартфон - Huawei Y5 2018.
Тиждень тому почала відбуватися дивна хуйня - смарт почав сам перезавантажуватися. При цьому, після перезавантаження він працює всього близько 2 хвилини (мабуть, поки система повністю не прокинеться), а потім знову перезавантажується - і так знову, знову. Я думав, що підхопив вірусняк - зробив відкат системи, тобто повернув до заводських налаштувань, разом з тим зніс абсолютно все, що було на телефоні. На кілька днів допомогло. Сьогодні почалося все те ж саме. Зробив знову відкат до заводських налаштувань, потім відразу ж встановив всі останні оновлення. Попрацював день і під вечір знову почав вийобуваться. Це вже тел вмира, я так розумію? Або можна ще якось вирішити? Зараз добре, чомусь, бтв. Мабуть, тому що перестав заряджати.
R: 5 / I: 2
ангелів нитка. Кидайте сюди достовірні щодо вітхого заповіту зображення ангелів
R: 114 / I: 93

Будуйте храм

Нічанівський пантеон.

Кидайте пікчери з персонажами, по номеру визначимо ким вони будуть в молодій та прогресивній релігії цієї нитки.
R: 9 / I: 3
Маку й меду вже бахнули?
R: 22 / I: 8

Ктулху фхтагн

Пх'нглуі мглв'нафх Ктулху Р'лієг вгах'нагл фхтагн!
R: 9 / I: 2
У мене вже другий день не працює Твіттер. У всіх так само?
R: 7 / I: 0
Сап. Хочу викласти на ютуб атмосферну добірку пісень Карпатської України з фотографіями того часу, але окрім "Карпатські Січовики" та "Понад Хустом ворон кряче", нічого не знайшов. Нагуглив ще "Там над містом Хустом висока могила", але виконання не знайшов. Коротше, буду радий вашій допомозі.
R: 4 / I: 0
Європейки > азіатки
R: 6 / I: 1

Адекватності тред

Чи може бути адекватна альтернатива всьому цьому ЛГБТ-двіжу? Та і взагалі, усіх весь час кидає на протилежні полюси: Трапи Порядок і дебіли з твіттера, вата і шизопорохоботи, етс.

Давайте у цьому треді спробуємо розгребсти серед цього лайна адекватну позицію.
R: 16 / I: 2
борда здохла: 5 постів на добу в середньому, а всього лиш недавно було 40-50 на добу. пропоную її популяризувати шляхом промоції.
R: 32 / I: 20
Пам'ятаєте, як мама говорила не скошувати очі, бо так і залишиться? Ну так ось, погляньте не результат. Змушує задуматись.
R: 11 / I: 1
Історія без міфів рагульський канал
R: 52 / I: 13
Чому англічани такі підарази?
R: 8 / I: 5

Божевільних копіпаст нитка

Якось я йшов додому,аж тут на мене накричала собака за те що я серу раком. І якось мене за цим ділом застав шкіряний поліцейський,який хотів мене покарати ззаду,але я швидко втік. І біля багатоповерхівки стояла ігротека де були компи і там пацани жбурляли петарди у алкоголіків,а алкоголіки в свою чергу кидали їм на голови скляні пляшки з під горілки. І в усьому звинуватила мене стара бабця і сказала що то я був,мене спіймали за руку поліцаї і давай протокол робити за те що я жбурляв пляшки з під горілки і петарди хоча це був не я. Якось забрав мене нігерський студент за руку і сказав на мій лист-записку з записами фруктів і овочів на базарі що я не куплю стільки і відібрав в мене папірець і сказав щоб папірець отримати я маю зробити йому мінєта. Я у відповідь кинув у нігерського студента кравчучкою йому в голову і він втратив пам'ять і змінив орієнтацію з гея на трансгендеройоба. За це мене відправили у психіатрію де мене звинуватили у деменційному психопатичному расизмі. А потім поліцейський піймав мене у магазин за те що я був без маски під час ковіду,він мене забрав у душову кабіну де покарав мене як слід і змусив сплатити штраф 300 доларів. А потім мене біля відділку зустрів співробітник і спитав у мене "Хвойду будеш їбати?" А я відповів йому що не буду бо в мене день був поганим за це мені співробітник дав по яйцям. Писав якось я на стінах гіпсокартоном та чорним вугіллям фрази "НАТО в хату,слава ЄС." А мене біля стін дівки накачані піймали, скрутили і вкрали мої диссертації з кресленнями. Я через 1 день лише повернув диссертації з кресленнями нового потяга. Ну потім побили мене і я втратив пам'ять про категорії прона і нудно було дивитися стандартний прон без прикольчиків а особливо розлютився коли пацан одів жіноче вбрання і ходив у ньому по проспекту,я його потім наздогнав і в кадик дав йому за це,а потім мене собаки покусали біля базару у густій траві. Після цього я сказав "Я вас усіх ненавиджу,чорти і ви всі загинете!" Потім за мною пацани почали ганятися і кричати "стііііій!!!" Я спіткнувся через невеличку бетонну перегородку і впав на землю і вони мене били та закидували зеленими горіхами. Я потім помстився їм через тиждень і склом їм обличчя усім порізав і заволав "Аааааааааааааааааа!!!" А пацани потім з поліцаями насрали мені у рота і я покусав потім і пацанів і поліцаїв. Висновок: щоб було безпечно на вулиці завжди з собою беріть твердий довгий фалоімітатор щоб забивати своїх ворогів насмерть.
R: 5 / I: 0
Давно через багаття стрибали?
R: 4 / I: 0

Заробітків тред

Сап, Нічан.

Ще пару днів тому я хуями крив ці блядські заробітки, а сьогодні я вже на них вйобую. Довбойоб, знаю.

Будівництво, Одеса. Думаю підзаробити і поїхати у якесь нормальне місце.

А де вйобуєте ви?
R: 14 / I: 1

Культурних наступів тред

Любі котики! Як гадаєте, чи настане колись прекрасний момент, коли українська культура займатиме повноцінне місце в світовій ґік і арт культурі? Чи, формулюючи простіше, - коли вже в Girls Frontline з'явиться Малюк(Вулкан-М), а в аніме культурі жарти про закарпатський газ, чи житомирську інтелеґенцію?(Та і взагалі - коли нас помітять, через кіко десятилітть?
R: 184 / I: 38
Чому т.зв "нічан" така хуйня? Тут збираються опущі, яких образили на кропиві?
R: 12 / I: 3
Перемога.
R: 4 / I: 0
Пропоную прикрутити на нічані ачівки, як в стімі. Потрібна думка панства.

Наприклад
- Прочитав 10 сторінок нічану (100, 1000)
- Прочитав усі треди за рік (два, три)
- Створив популярний тред.
- Зробив дегенеративний допис.
- Отримав гет (проїбав гет)
- Посеменив.
- Покусав рагуля.
- Схопив бан.
- Заробив 1000 поваги (2000, 3000).
- Купив слона.
- Поїв борщику.
- Все поняв.

Ну і так далі.
Кожну отриману ачівку анон називатиме своїй мамі, вона запише акуратно в щоденник. Потім можна буде хвалитися перед однокласниками.
R: 41 / I: 40
Коляд коляд колядниця
Я вже п'яний як гузиця
Напоїли дурака
І щи й дали в пятака.
Коляд-коляд-колядниця ,
По ночам мені не спиться ,
Бо я з аршином блукаю ,
Мідні кабелі копаю .
Коляд -коляд-колядниця!
Яник - п*дар і тупиця.
А якщо я не правий,
Значить, пан, ти - хйу дурний!
Коляд коляд колядниця ,
Мечу мусор в Латорицю ,
Мечу в горах , мечу в звури ,
Пудкарпатська це культура .
Коляд коляд колядниця
Гецко файний ги косыця
Дуже я його кохаву
На зону письма удправляву.
Каляд каляд калядница
Боярышник в стекле искрится
И старый год я проведу
В запой я с пафосом уйду.
Коляд,коляд,колядниця
У гора нинашто дивицця
Русини з пилками прийшли
Ушитку хащу пак змели.
Коляд коляд колядниця
Я хитросракий як лисиця
Туристів вшиткіх намахав
Шмурдяк втридорога продав.
Коляд, коляд, колдяниця,
Руснака ??у в гузицю
Сепарня з Украйни вон,
На??й, йди Шоні г?ндон
Коляд коляд колядниця
Не є туй нинашто дивиться
Я піду дальше бограч жрати
В два горла паленку бухати
Коляд-коляд-колядниця
В ня вмісто голови гузиця
За Зелю я голосовав
І вшидко файноє просрaв.
Коляд коляд колядниця
У свята лем обись не спиться
Бо семий день не просихаю
Водяру відрами лакаю
R: 214 / I: 167

Міні-коміксів тред

Привіт. Це мій перший тред на Нічані, а припхався я з Драматики.
Якось я захоплювався перекладом отаких рейдж-коміксів українською мовою (частіше з російської, бо в англійську мову вмію не дуже). Поділюся своїми роботами, можливо, хтось має свої.
R: 12 / I: 0

Купівля на ebay

Чи купував хтось щось на ebay? Я собі хотів придбати гумову аніме-дружину, все ніби оформив, але коли перейшов до оплати, то ніяк не оплатити...
Користуюсь монобанком. На самому ебеї пише - your payment didn't got through і все таке, нічого конкретного.
Що робить?
R: 12 / I: 1
Що у засосах такого привабливого? У чому прикол? "Піздаааа, мені моя щілина насмоктала синець, я такий дорослий!!!!"

Якщо засос — це синець, то чи можна трактувати його, як завдання легких тілесних ушкоджень?
R: 4 / I: 2
>Новини України
>що таке pop it та simple dimple
Це ЛГБТ пропаганда, чи куди?
R: 26 / I: 3
мені цікаво на нічані багато шовіністів (ватників)?
R: 20 / I: 5
Знайшов такий телеграм канал, називається "ҐЄЇ". Там меми звичайні постять, але цей канал всі чомусь хуєсосять. За що? Адмін шось погане зробив? Якщо є сторі, то давайте сюди.
R: 23 / I: 4

Калькулятор життя

Дивіться, яку поїботу МОЗ підтягнули.
https://life-calc.phc.org.ua/

У мене всюди менше 1%. Прощавайте.
R: 56 / I: 43

samsung virtual assistant

Голосовий асистент Самсунга. Богиня...
Корейці допетрали, що найкращий спосіб продати свій продукт - вліпити на нього мальовану бабу. Не знаю як ви, а у мене шишак горить.
R: 15 / I: 2
Сап, Нічане. У мене почало щось виходити в малюванні, і захотів купити собі графічний планшет. Проблема в тому, що не розбираюся в них, та й в інтернеті до цього нічого не купував. Чи є тут художнико-пани, чи просто знаючі, які підкажуть, де і що краще купити? Буду вельми вдячний.
R: 13 / I: 1
Гля', по чому зара' чирешня в Одесі. Піцот гринь кіло, блять! Сім гринь, шоб попробувати їдну!

Ті єврєї ваще їбанулись, нах.
Шо можна інтірєсного зараз купить за ці бабки?
R: 34 / I: 8
У цьому треді дискутуємо про сучасні і старі стратегії, хвалимося своїми захопленнями світу, розповідаємо історію своїх каток і так далі.
R: 262 / I: 66
Трід розмови з Радехів-кумом і любові до Тані
R: 15 / I: 1
Новая щифрна нитка!
Цеій шифр будеє важким, але думайю ви спорайтесь:
です-л-う-й-ぢ-п ウ-り-в あ, ай а-во-лс う-ли-с ウ ウ-й-り-в еН
Майє вийти:
Повністю кирицькеє рчення, юкраїнською мовойю.
Коли виї закіїнчите та розщифруєйте, то ви повиннії разом з розґадкою написатиї й автора фрази.
Кінїцем гри є - калейндарний початок літа. Колиї час вийдеє, то йа кину розґадку.
R: 8 / I: 2
Збираюсь поводити себе як Омні-мен. Що думаєте?
R: 56 / I: 5

Дурних запитань трід

Можете ставити дурні запитання ВЦТ в намагатися відповідати на запитання інших.
R: 16 / I: 3
З чого сидите, безоси? Комп чи мобілка? Якщо комп - яка відяха - процесор - скільки пам'яті? Якщо мобілка, то яка?

У мене от копухтер Вега 56 - Райзен 7 3700х - 16 гігів оперативки гіперХ
R: 55 / I: 8
Хто розгадає секрет (шифр) сей — одержає винагору в знанняїх та отповіді на секрети людинства.

25+6=3+22+10+18+14+6+24=,+2+12+11+10!

Мії зможемої разом рішати сюю гловоломку, їкщо ви попроситеє добреї.
R: 20 / I: 4
Поздоровляю усіх рольовиків з днем ГМа!
R: 27 / I: 40

Фоток із мобіли тред.

Дропайте сюди все, що нафоткали своїми ластами.
R: 17 / I: 0
Якими трьома словами можна знищити 5-річні відносини?
Попрошу, без оф-топу.
Рандомпікчур
R: 253 / I: 60
Лампових балачок нитка #16
Попередня спочиває тут: >>>/b/35399
R: 11 / I: 3
Великий Зе не зміг відрізнити вишиванку від косоворотки? Чи це якась локальна форма вишиванки? Чекаю диванних етнографістів.
R: 5 / I: 2
- Рахуй кількість людей.
- Чекай.
- Рахуй ще раз.
- Нічого не розумій.

Поясніть, як це працює? Я вже скріншоти робив, стрілочки малював, в якому місці саме нас обманюють?
R: 114 / I: 21
Як місцевий безосібний ставиться до аншлюсу нічану і кропиви? Навіщо нам, українським безосібним, в і без того поза сумнівом важкі часи ділитись на різні бірди, коли ми нашими спільними силами можемо створити одну живу, і головне якісну? І нічанівець, і кропивачер, від цього тільки виграє. Програють від цього тільки кацапи, які хочуть, щоб наші борди були напівмертвими, бо це показує домінацію їньої "культури", над нашою. Єднаймось, браття.
R: 36 / I: 14
Григорій Флопенко - подвійний агент на службі української розвідки.
R: 10 / I: 2
Пані та панове! А як зараз навчаються в школі?
Уточнюю: навчання в школі закінчив у 2010-му. 2 роки тому взнав від колеги по роботі, що в 3-му класі вивчають економіку (вилупив очі від несподіванки).
Прошу не підіймати варіанти "карантину" та "домашнього навчання", наскільки б вони актуальними наразі не були б. Які предмети, який клас та вік "бідолашного".
Мета нитки - порівняти рівень навчання між 2000-10-ми і 2010-20-м роками.
Дуже прошу, будь ласка, - менше політики і більше власних вражень.
Дякую!
На пікчі звичайний комп'ютерний клас в звичайній, але гордій Грузії.
R: 21 / I: 9
Ку, /b/лядь.

Після дохуя проведеного часу із анімешниками, які кидають 1,5 японських слова на всі випадки життя, подумав, що було би чудово вивчити японську мову. Як мінімум заради того, щоб бути авторитетом у компанії подібних пиздюків і гребти анусом бабло, працюючи перекладачем чи кимось дотичним. А ще можна буде їбати анімешниць, інфа 100%.

Питання для знавців — де у нашій країні можна вивчити японську мову і що для цього потрібно?
R: 5 / I: 1
Як відносишся до м'ятного чаю?
R: 24 / I: 5
здавалось би, все добре.
Сиджу в інеті, дивлюсь аніму, і ніхто мені не потрібен, все в мене є - навіть чай з бутерами. Але вмить кудись зникає розслабення, з'являється непримирена тривога, така пекуча, аж страшно. "Треба "пожити"(1)" - вмить я зрозумів причину цього почуття. Але, ледь встигши налаштуватися, я усвідомив найтрашніше - пустоту.
Пустота думок. Це найстрашніше, якщо пишатися тобі нічим. Ні в шахи грати, ні книг читати, ні дз робити, ні батькам допомоги, ні на трубі нормально грати. Тоді мені було досить погано.
Пустота думок - це найстрашніше.
Немає чим думати, бо відтепер ти можеш лиш споживати, і нічого зробити самостійно ти не можеш. Мені неприємно.
(1) - НМД для людини "жити" це означає не займатися хернею.
R: 23 / I: 8
Тільки зараз зміг добратися до компа, бо весь інший час допомагав батькові з укріпленням цоколя. Не важка праця там була, але всеодно заморився. Але все це під постійним дощем, точніше мінливою мрякою, від ледь чутних краплин, до важких куль. Десь приблизно о 20:20 сказали сходити до магазу [...]. Коротше, насичений день був сьогодні у мене. Ще в день, коли я сів на ковер, бо завдань ніяких не було, вирішив зайти в тєлєгу, а в ЛС якесь нове повідомлення, від "Данл"
[...], так поспілкувалися, і я, аби почути чужу думк по наступному питанню, і просто заради прикола запитую: "Хто такий друг, в твоєму розумінні?", на що той відповідає:"Де ти живеш". Жодної тактності... І йому 15! Невже деякі мої співвітчизники(він також з Глобиного), настільки тупі і безграмотні(пропущено момент, в якому розповідалося б про його перші повідомлення, і як безтолково вони були написані)? Після чого пише: "пока, мене дівчина ревнуйе". В той момент в моїй голові гуділо: "ХАХАХАХАХАХАХ", я згадав про свою аву в тєлєзі, який же він був наївний, думав, що за зніяковілою лолею стоїть така ж дівчина, по типу невисокої, сором'язливої анмешниці, але нвсправді там був Я... (ахахаахахаххаха)
Не особливо відрізнявся і другий кадр, коли мені вдруге написав уже якийсь "влад", я серйозно почав замислюватися аби змінити аву на трикутник Сипінського, як в вібері, чи дс. Відволікся, так-от, той "влад" вже цілеспрямовано шукав бабу, вирішив написати сюди, не знаючи, до кого потрапив. Такий же даун, безграмотний клоун, тупорилий імбийціл. В кінці кінців, бабу ж шукає, міг би, для враження, хоча б, більш розвернути писати. "ти дівчина" - друге його повідомлення, перше: "Пр"... Так і живем, я відразу сказав, що ні, що я пихатий спермобак. Я був зайнятий допомогою батькові, мені не до якихось спермотоксікозників.
Перед тим як продовжити працю, я подумав: "Весна... Нерест".
R: 136 / I: 30

Статтей до „Вісника Нічану“-тред

Прошу анонів допомогти у наповненні вісника невеликими статтями про будь-які події на Нічані: цікавий тред, генерація паст чи пічкурів, просто активне обговорення, тощо. Додавання пов'язаних із подією пічкурів заохочується.
Занесення, художннє оформлення та редагування статей беру на себе, з вас лише зміст.
R: 97 / I: 20

Перепису нитка

Пропоную відповісти на 5 простих питань (якщо ви не проти):

1. Нейм, якщо неймфаґ, або ймення під яким відомий в УБК, або Анонімус.
2. Вік.
3. Звідки: область, країна (якщо не з України).
4. Як відносилися до кацапів до війни і зараз.
5. Роки перебування на українських іміджбордах.
R: 27 / I: 4
Забороніть латинку. Це нечитабельно
R: 105 / I: 13
Няша-скромняша дівчина – в перспективі блядь.
Няша-скромняша хлопець – в перспективі пасивний гомосексуаліст та прибиральник туалетів.

Хто автор цих слів?

пікрандом
R: 20 / I: 1
Гей, а чи шарите викупаєте, чому на учан зайти не можу, помилка 502 bad gateway
R: 50 / I: 10
Я їм 1 кг сала в тиждень.

Останнім часом почав активно їсти сало. Найчастіше тоненько нарізаю на чорний хліб, посипаю спеціями і вживаю цей сальний бутерброд. Крім цього можу просто їсти з огірочками і часничком.
Нещодавно так само відкрив для себе борщ з салом. Якщо вкинути в киплячий борщ кілька шматків сала з банки, то він стане дуже наваристим з ситним. Після цього сало можна дістати, нарізати і отримати смачне доповнення до страви.
У майбутньому хочу спробувати мелене сало. Це такий паштет з травами і спеціями, знайомий говорить, що це дуже крута штука.
Загалом відкрив я для себе цей чудовий продукт і дуже радий.

Нічаник-братик, а як ти відносишся до сала?
R: 14 / I: 1

Чи літав гагарін в космос?

Так, срср вмів відправляти в космос залізяки, які могли пищати по радіо. Це факт, усі світові космічні організації чули ці писки.

Але чи правда вони вміли відправти туди людей на початку 60х? Доказів на те лише два:

- Партія сказала, що відправляла (а як ми знаємо, партія ніколи не бреше, ні ні)
- Ті ж самі світові космічні організації змогли почути голос людини по радіо з космосу.

Теорія проста - срср відправили в космос аудіозапис, який пізніше програли на весь світ. Ніякого гагаріна там не було. Була холодна війна, була потреба "догнати й обігнати американців", була пропаганда і була брехня.

Так довести це зараз майже неможливо (хіба розсекретять ще пачку таємних документів, якщо їх ще не спалили). Але говорити, що "срср брехав про все підряд, але ось тут вони казали правду" смішно.
R: 39 / I: 5
Нитка самоосвіти і саморозвитку.
Пропоную нічанівським анонам об'єднуватися і допомагати одне одному в цьому напрямку.
R: 42 / I: 3
Бакосібний, який ідеал твоєї другої половинки?
R: 78 / I: 15
Старий поплавок - бісексуал?

Знайомий говорить, що Михайло Михайлович спить зі студентами.
R: 11 / I: 2
Як вкотитися у всесвіт Зоряних війн? Що окрім фільмів варто глянути?

Можливо, для цього вже запізно, але різко зацікавила мене ця тема знову.
R: 25 / I: 4
Коротше, захожу на Учан, бачу пік.
Що думаєте з цього приводу?
R: 29 / I: 1

Достойних чекає винагорода

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
R: 254 / I: 67
Лампових балачок нитка #15
Попередня спочиває тут: >>>/b/34627
R: 33 / I: 21
Швиденько показуйте головну сторінку свого ютубу. Будемо складати ваш психологічний портрет.

рейт
R: 16 / I: 1
Ви називатимете мене збочинцем, але це просто мої думки. Хіба те, що братик забере цноту своєї люблячої сестрички це не набагато краще, ніж її забере якийсь васян з 10-Б? Це не буде проявом братської любові, якщо саме він вбереже чистоту сестрички?
R: 23 / I: 6

Піду втоплюся у річці глибокій!

Дороў, /b/.
У честь дня покровителя психічно хворих, пропоную ділитися вдалими і не дуже історіями про своє кохання.

Почну.

Минулої осені до нашого колективу приєдналося кілька людей, серед них і персона дівочої статі, яка моментально запала мені в душу. Мила, розумна і порядна — немов на замовлення.

Щоб ви розуміли, я досвіду стосунків не мав узагалі. Дівчат терпіти не міг, бо вважав їх тупими блядями, не гідними мене прекрасного. Виявилося, що я нікого, окрім тупих блядів, і не бачив, лол. А тут такий сюрпрайз, і я досить-таки оперативно змінив власну думку.

Зрозумів, що закохався, коли почав ревнувати її до своїх друзів. Я тоді ледь шпаківнею не поїхав.

Попри те, що спілкуватися із нею я більш-менш зміг, проявляти знаки уваги ІРЛ — була повна срака. Уявіть собі бовдура, який у бік коханої навіть не може подивитися. От-от. Тільки у переписці я міг розкидатися щирими компліментами.

Коротше кажучи, прийшло все до того, що обставини змусили мене зізнатися їй в особистій переписці, а не як я планував. Я планував зробити це ІРЛ, був день, коли мені могла випасти хороша нагода. Справа у тому, що люди, які хоч трохи мене знали, здогадувалися, хто мені може подобатися (варіантів було аж 1), відповідно, й пішли чутки. Я не хотів, щоб це дійшло до неї через "зіпсований телефон".

Слова я таки знайшов, написав. Отримав відмову штибу "я не сама, сорі". Я знаю, що це не так, але похуй. Чомусь я навіть зітхнув з полегшенням. Я до цього так їбав свій мозок, а тепер мені значно легше. Хоч мені дуже сумно через це.

Зовнішньо після цього між нами нічого не змінилося, живемо і взаємодіємо, як раніше. Тобто майже ніяк, бо я навіть не можу поглянути в її бік, так я соромлюся. Хоча, останнім часом я став спокійніше до цього ставитися.

FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU-
R: 45 / I: 4
Чому люди так люблять засмагати? Невже їм подобається колір копченої шкіри більше, ніж нормальний білий?
R: 15 / I: 3
Першу редакцію ДнД в Японії ліцензували раніше, ніж Толкіна. Саме по цій причині в будь-якому анімешному фентезі не обходиться без ігрових елементів, або особливостей настільного сторітеллінгу. От ви як вважаєте, це деградація жанру?
R: 53 / I: 17
КОХАЙТЕСЯ, ЧОРНОБРОВІ, ТА НЕ З МОСКАЛЯМИ
Звідки в літературі і піснях такий дроч на "чорнобровість"? Адже чорне волосся не властиві українському фенотипу? Або в минулому цінувалася їх рідкість? Чому тоді "українка чорноброва" настільки традиційна для пантеону українських символів?
R: 18 / I: 4

Лабіринт!

Пропоную таку гру.

Пройди по цьому лабіринту від точки "Старт" до точки "Фініш".

Хто зробить це перший, той переміг. Якщо буде важко, можете скористуватися інструментом "заливка" в пейнті, він одразу покаже правильний шлях.
R: 26 / I: 7
Власне, чому тут так не люблять кропивач? Я розумію, що тут засів поїхавший жирофорсер, але місцеві повністю розділяють його звірину ненависть, до найкращої, і найкрупнішої української борди
R: 50 / I: 8

Географії тред

З якої ти області, аноне? У якій частині хотів би жити і чому?
R: 234 / I: 29
Хочу створити на жироблядачі нитку з наступним текстом:

"Безоси, чи не вважєти ви що ми маємо перестати використовувати так званого «Пепе», так як він є символом правих у США та Європі, а всі праві в Україні - це ватні зігамьоти, як відомо. Більше того, його полюбляють використовувати кацапи."

А всіх хто виразить хоч якись сумнів у сказаному називати Ніколашкою і скиглити "пиздуй на смоктач".

Тільки є одна проблема, мене там забанили, а їбу як зробити український IPшник через проксі.
R: 128 / I: 28

Тред ігрових роздач


• Steam. Постійно: https://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/.
• Steam. Акційно: https://steamdb.info/upcoming/?free.
• GOG. Постійно: https://www.gog.com/partner/stay_at_home.
• Epic Store. Постійно та акційно: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games?sessionInvalidated=true
• PlayStation Store. Постійно: https://store.playstation.com/en-us/grid/STORE-MSF77008-GAMESFREETOPLAY/1?price=0-0
• Itch.io. Постійно: https://itch.io/games/free

- Постійно: можна будь-коли отримати назавжди.
- Акційно: є певний період, протягом якого продукт можна отримати назавжди.
R: 111 / I: 23
Чи є пісні схожі на цей шедевр?
R: 80 / I: 10
Розважте мене.
R: 95 / I: 18
Що думаєте про так званого Ніколашку на Кропиві? Вже вкотре спостерігаю за цією баталією і диву даюсь наскільки кропивачери жалюгідні, раз за разом їх зливає один, чорт його забирай, смоктачер.
R: 78 / I: 16
Настав час змінити посилання з меморії на драматику. Або хоча б додати останню.
R: 25 / I: 1
Привіт нічанівцям!
Хотів би запитати у вас дещо.
Всі свої 15 років прожив, апатично слідуючи за течією. Тому виріс дрищом і довбойобом, що не володіє ніякими практичними знаннями. І тут раптом мені стукнуло в голову стати військовим. Та не просто після 11 класу піти служити по контракту, а одразу після дев'ятого піти до військового коледжу. Але я не впевнений що в теперішньому стані витримаю навчання, або хоча б поступлю.
І тут питання: що робити? Типу, як швидко підкачатись, підготуватись, et cetera et cetera
R: 86 / I: 15

Основна причина, чому усі похуй на україномовний контент

Бо, бляха, скучно! У нас немає тупо чим себе розважити, якщо брати україномовний контент. Є лише дрібниці, рідесенькі артефакти, котрі ще треба шукати та викати. Навіть цього тупо мало.
Я не хочу порівнювати з російською, але доведеться. Бо вона виграє по майже усіх параметрах. В усіх, ширших категоріях. І власний контент, і кількість перегладів тих самих серіалів чи ігор. Соц.мережі, гуртки по цікавості та врешті-решт, іміджборди. Іронічно, що навіть на украчі на Двачі і те тупо цікавіше читати місцеві треди.
Тож, можна звісно кричати про "вали туди", але це не вирішить проблему. ВАрто подивитися в очі цій проблемі, нарешті її визнати та робити. Або обирати російський світ або, обрати найтяжчий шлях, та їбашити свій контент та робити життя тут цікавіше
R: 31 / I: 43
Чи полюбляють на Нічані котиків?
R: 62 / I: 11
Совки змушували дітей дивитись на фуррі, щоб всі стали підорами? Нова радянська людина (хомо совєтікус) це гей-фуррідрочер?
R: 108 / I: 9

Нестача користувачів?

Усім доброго дня.

Чи є причини, завдяки яким досі користується популярністю деякий відомий анонімний форум саме у українських користувачів?
Які це причини?

На ці питання деякі особи намагалися знайти відповідь, зі змінним успіхом, у треді №820434 розділу /ukr/ деякого відомого анонімного форуму, про котрий і йде мова.

З обговорення можливо зробити висновок, що більшість людей соромиться свого рівня знання рідної мови. Якби була можливість використовувати інші мови не тільки в інтернаціональних розділах - вони б використовували українські картинкодошки.
Це сприяло б зростанню дружньої спільноти, а також мало б можливість пришвидшити підняття рівня володіння українською мовою.

Була винайдена пропозиція тимчасово дозволити використання будь-яких мов у розділі /b/ і /int/, і проаналізувати ситуацію через декілька місяців. Тобто тимчасово обмежити обмеження на використання виключно української, щоб воно діяло лише на тематичні розділи.
Це дозволить швидко збільшити аудиторію форуму, і зробить обговорення більш живими та багатоманітними.

Запропонувати цю ідею було вирішено, у першу чергу, саме тут, оскільки за багатьма свідченнями саме тут мешкають найкращі люди.

Отже, постають наступні питання:
1) Чи дійсно українські картинкодошки потерпають від нестачі користувачів?
2) Чи потрібно залучати нових людей? Як це зробити, якщо потрібно?
3) Чи потрібні користувачі саме деяких конкретних відомих форумів?
4) Що думають користувачі Нічану щодо доцільності запропонованої пропозиції?
R: 130 / I: 27
Як досягти більш фемінної (точніше фембойної) зовнішности не вбиваючи печінку гормонами?
R: 29 / I: 12

Соєвий тред

Поясніть, чому соя раптово стала асоціюватися з якимись невдахами?

Соєвий соус вже багато років як чудова приправа. Для суші взагалі незамінна. Соєве м'ясо смачне як в салатах, так і в якості гарнірів до страв, навіть м'ясних. Соєві боби смачніші за квасолю.

Як не гляну, в магазинах соєві продукти беруть майже лише сімейні люди, дорослий чоловік, сім'я з дітьми, дорослі люди. Жодних хіпстерів ще не помічав. Звідки такий стереотип?
R: 20 / I: 1
Довбойобство адмінів


Попри те, що гетойоби - це не тільки рак, але й вайпери, які створили і видалили десятки тредів, засравши таким чином БД, адміни показали себе ще кращими, втрутившись в ці теми з технічого боку і витерши треди безосібного про ОГ на /а і смоктач на /б.
<gallery>


Файл:1609871990.138448-2.jpg|


Файл:1609871990.138448-.jpg|


</gallery>
R: 62 / I: 17

ЦІМБОРИ , ІШОВ-М СИ ЄКОСЬ ПО ЦЕНТРОВИ ХУСТА І ВИДЖУ ЗАПЕРЕВАЛЬНИКА У ФУТБОЛЦІ "Я УКРАЇНЕЦЬ" НУ Я ПІДСКОЧИВ-ИМ Д НЕМУ І РИЗКО ВВАЛИВ-ГО ЗАКРУТОМ В ПИСОК І ПРОКРИЧАВШИ ПОЯСНИВ "СМЕРТЬ ОКУПАНТАМ" БО Я СОМ НАСТОЯЩИЙ ПАТРІОТ, ЦІМБОРИ НАСТОЯЩИЙ РУСИНСЬКИЙ ДУХ ЖИВЕ ЛИШЕ У ХУСТІ, ДЕ ГОВОРЯТ ЛЕМ РУСИНСЬКОВ БЕСІДОВ, ЇДЯТ БОГРАЧ, ДЕ ХЛОПЦІ ЖИВУТ ЕНЕРГІЙОВ ПАЛІНКИ І ГРАЮ ЗАПЕРЕВАЛЬЦІВ У РОТА. ЛЕМ ПУДКАРПАЦЬКА РУСЬ. ЛЕМ РУСИНИ!!!
ЦІМБОРИ БИЙТЕ ХХХЛІВ, БАСУРМАНІВ, ЖІДІВ, ГУЛЯЙТЕ НА ЕНТІЧНИХ ФЕСТІВАЛЯХ, ЛЮБІТ СВОЮ ПУДКАРПАЦЬКУ РУСЬ, СІМЬЮ І БОЙОВИХ ТОВАРИШІВ. КАЖІТ ВСІМ ОДВЕРТО В ЛИЦЬО "СЛАВА ПУДКАРПАЦЬКІЙ РУСІ!!!"
R: 30 / I: 3

Геральдики нитка

Цікаво, що значать три корони? Бо сім башенок в Трансільванії, наприклад, це сім міст - Семигород.
R: 37 / I: 4

Різдвяний тред

Суп, нічан. Які подарунки даруєте? Які подарунки хочете отримати?
R: 257 / I: 56
Лампових балачок нитка #14
Попередня спочиває тут: >>>/b/32946
R: 18 / I: 4

З Новим Роком!

Від імені адміністрації Нічану, ми щиро вітаємо усіх з Новим дві тисячі двадцять першим роком!

Нехай новий рік стане успішнішим, за усі ваші попередні роки, але менш успішним, за майбутні. Нехай усі ваші мрії здійсняться, і нехай вам усміхнеться доля.

Зі святом!
R: 46 / I: 13
Лизати пизду-це зашквар, а кожен, хто хоть раз її лизав-півень
R: 261 / I: 63
Увага, нас атакують. Потрібна допомога https://pixelplanet.fun/#d,6056,-11674,8

Русня там трохи приохуїла
R: 78 / I: 9
Чому більшість україномовних українців в соцмережах пишуть огидним суржиком? Я не знаю, чи вони просто таке бидло, чи вони вважають що це дотепно, але тим не менш, кожне третє слово - суржик, російське чи польське слово написане українськими літерами, специфічні суржикопомилки.

А якщо хтось пише правильною українською, без суржика - то швидше за все якийсь російськомовний аккаунт, що написав один-два пости українською.

Акаунти з лише українськими постами, написаними без помилок і суржиків - це виключення.

Мені аж фізично боляче на це дивитися.
R: 262 / I: 48
Лампових балачок нитка #13
Попередня спочиває тут: >>>/b/32135
R: 108 / I: 20

Нитка біженців з борди з забороненою назвою

Не бийте мене, я не кусаюсь!
R: 141 / I: 18
Що думає нічан про Закарпуття? Така сама частина України, як і інші області, чи даунбас 2.0 з рагулями-сепарами?
R: 16 / I: 7
Привіт, нічане.

Не так давно я був у стосунках з дівчиною. Дуже коротких стосутках з дівчиною. І з цих стосунків я дещо зрозумів.
Такий задрот, як я, не хоче кохати нікого. Він просто хоче, щоб його кохали. Він хоче, щоб якась Шинку стукнула його по голові своїм чемоданом і усіляся жити в його кімнаті. Він хоче, щоб попри усі його недоліки і помилки (обов'язково численні), вона постійно поверталася до нього, кохала його, годувала і пестила, і не звертала уваги на його дивності, недоліки і задротства.
А будь-які сумніви з боку дівчини цей задрот сприйматиме як власні помилки, які підсилюватимуть його внутрішні комплекси і змушуватимуть його продовжувати вважати себе невартим людського тепла.

І немає попереду нічого, крім вічної самотності.
R: 53 / I: 20
Ділімося вашими результатами УЦТ.
https://www.idrlabs.com/ua/sexual-orientation/test.php
R: 16 / I: 4
Я з 15 років романтизував явище самітництва. Поки сам не став таким: соціфобія і невпевненість в собі. Скоро у мене один важливий соціальний захід і я не знаю як мені бути.
R: 46 / I: 12
Як же хочеться росіяночку...
R: 52 / I: 7
Проїбав десь на балконі пікріл. Шукаю вже другий день.
R: 278 / I: 75

Вушка та творчість #3

У попередніх серіях: >>>/b/28098
Філіал: >>>/ukr/26

УЦТ будемо "творити" разом зі мною. Також по можливості можемо говорити про paint.net і його фішки, розповідатиму, що і як можна зробити, плагіни на нього, тощо.
Розмови на довільні теми дозволяються, але все ж основна тема нитки – творча діяльність. Всіх пригощаємо віртуальним чаєм! ^_^

Бажано залишати ваші реквести, бо не завжди голова котиків може генерувати щось сама.
R: 38 / I: 12

Розвиток Нічану

Оскільки постинг упав, я змушений вдатися до чітерських методів підняття.
ТРЕД РОЗВИТКУ НІЧАНУ
Як популяризувати Нічанчик серед людей, щоб мені тут не було самотньо? Як правильно продукувати контент? Як?
R: 249 / I: 123
Ми народилися ось тутоньки: >>>/a/5547
У попередніх серіях: >>>/b/26414
Філіал: >>>/ukr/26

УЦТ будемо "творити" разом зі мною. Також по можливості можемо говорити про paint.net і його фішки, розповідатиму, що і як можна зробити, плагіни на нього, тощо.
Розмови на довільні теми дозволяються, але все ж основна тема нитки – творча діяльність. Всіх пригощаємо віртуальним чаєм! ^_^
R: 43 / I: 12
Нічан, я жид
R: 33 / I: 9
Реквестую 4 факти з вашого життя: один - вигадка, інші три - правда. Магічний семпай прочитає ваш пост та вгадає брехню!
R: 32 / I: 6

Цитат великих нічанців нитка

R: 35 / I: 9

NOFAP-thread

Перший Український Нічанівський NOFAP-тред!

Збираємо інформацію, ділимося досвідом, тримаємося, ловимо кулі пальцями.
Переможи руйнівну звичку - стань краще!
Через кілька днів розпочинається NoNutNovember - це момент, коли ти можеш спробувати щось нове.

Цікаві лінки:
1) https://mrmindblowing.com/25-crazy-benefits-of-nofap-the-superpowers-of-nofap/ - 40 переваг нофапу
2) https://www.youtube.com/watch?v=-oM6wDxaXI0&list=PL9j-Ta67E8_kkuheOnbhDn3sp3NzN2YyN&index=5&t=0s - чому після мастурбації на допомогою порно ти відчуваєш себе як лайно
3) https://www.youtube.com/watch?v=u4j2d7iLWsw - ще цікаве видео про нофап з наукової точки зору

Хай щастить!
R: 63 / I: 8

Українські мамкині хацкери і війна проти русні

Шалом анони, потрібна ваша порада\допомога, маю вільний час і хотілося би використати його не на гамношутери а на навчання. Можливо тут є хтось хто знає якісь цікаві речі про заробіток в інтернеті, а в ідеалі поєднати корисне з приємним, тобто заробляти на свинособаках) Якщо хтось знає дійно щось цікаве і може чогось навчити можу дати мейл або тг. Ділимося досвідом
R: 66 / I: 9

Це - мовна статистика постів у соц.мережі

Я не здивований малоросами центру, сходу та півдня. АЛЕ ГАЛИЧАНИ?! Йойо, Тернопільщина, що за хуйня? Чому з Бандерштату так багато москальскою л'ється у Ютуб чи Фейсбук?
Поясніть мені будь-ласка, що це за синдром малороса?
R: 193 / I: 57
Навіщо вам борди в 2020?
R: 252 / I: 51
Лампових балачок нитка #12
Попередня спочиває тут: >>>/b/31512
R: 158 / I: 47
Ось що буде з вашим дизайном, якщо набиратимете негрів і жінок.
R: 86 / I: 5

Халва 3

Шах і мат, атеїсти невіруючі!
R: 124 / I: 36
Хелоу, як справи?
R: 29 / I: 10
Питання до Деймоса. Відповідай чесно, хоч я і ставлю їх, щоб виявити, чи зрозумів ти уроки історії. Не тролити, лише дізнатися що думаєш.

1) Як ти ставишся щодо своєї поведінки на меморії у 2010 році, коли ти щемив зачатки оригінальної укр інтернет-культури? Шкодуєш, чи думаєш, що діяв правильно?
2) як ти зараз ставишся до діяльності курки в той час?
3) як ти ставишся до подальшої багатоманітної діяльності курки? Що ти думаєш про нього як анімешник?
4) як ти ставишся до діяльності ясона в ті часи?
5) як ти ставишся до діяльності бебика/зеро в ті часи?
6) як ти ставишся до пригод бебика на хатачі і кропивачі? Читай статтю на драмі.
R: 73 / I: 17
Привіт, анончики-кицехлопчики (чи може тут є й кицедівчата, не ображайтеся).
Почну з того, що мені зовсім скоро стукне 15 рочків, я пішов в 10 клас, і не знаю, куди далі йти. Наприклад, куди мені згодом поступати, як взагалі далі жити. Хотів написати дуже класний та довгий текст в якому би вилив душу вам, але не вийшло щось. Допоможіть (╥﹏╥)

я не арсен
R: 38 / I: 45

a e s t e t i c t h r e a d

Нитка е с т е т и к и
Кидаємо ВЦТ пікчурі з fashwave/retrowave, vaporwave, webpunk.
R: 293 / I: 38
Лампових балачок нитка #11
Попередня спочиває тут: >>>/b/30959
R: 113 / I: 204

Вільна територія

Рандомпікчурів нитка
R: 25 / I: 8
Реквестую шаблон пікчі, на якій чубатий українець сидить за пк, а в його кімнаті портрети Бандери і Шухевича
R: 308 / I: 80
ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ! NICHAN STRONG!
Ювілейна нитка лампових балачок #10!

Попередня спочиває тут: >>30683
R: 20 / I: 9

Садівництво нитка

Чи ви вирощуєте рослини на вашому саду в цьому карентині?
Якщо так, тоді що садили та сіяли?

Я живу в помірні кліматі, тому я міг виростити яку-небудь що я хотів. Я завжди любив соняшники, отже я садив 3 перед моїм домом. Вони хороше вирощують, квітка найбільшого соняшника почав цвісти, думаю що в 1 тижні квітка буде видно.

А ви що?
R: 5 / I: 3
'''Невдалих підкатів трінд'''
Десь в 14 років на якесь свято блукали з другом по центру міста, як він запропонував познайомитися з дівчатами. "З якими?", - я питаю. "Та хоч з отими", - відповідає він, та показує на спини двох незнайомок. Йдемо за ними, я знову питаю: "А що робити?", він відказує: "Зараз розберемося".
Так ми і йшли попід їх спинами десь пару хвилин, поки одна не сказала не обертаючись: "Хлопці, гуляйте"
Ми розвернулися й пішли назад з обличчями як у Пепе
R: 85 / I: 11
Це майбутнє української мови. Сумно, але це так.
R: 18 / I: 0
Зберіг творчість нічанівців за червень 2020 року, тримайте:
https://fex.net/s/omtxdpl
R: 28 / I: 3

Як в україні жити соціофобам? Зараз радію карантину, але по новинам чую що скоро знову виходити в соціум і страждати в вічних смаллталках.

R: 31 / I: 8
>12-річний американський сопляк кривляється та пише статтю на шотландську вікіпедію. Мови він не знає, пише "англійською з акцентом"
>За цей жарт його ніхто не пиздить і він пише ще статті.
>ВІН ПИШЕ В СЕРЕДНЬОМУ ПО 9 СТАТЕЙ НА ДОБУ ПРОТЯГОМ 7 РОКІВ.
>Він адміністратор шотландської вікіпедії, автор третини статей та половини усіх правок.
>Нарешті на вікі заходить справжній шотландець і охуїва.

https://www.reddit.com/r/Scotland/comments/ig9jia/ive_discovered_that_almost_every_single_article/

Легендарний рівень аутизму, людство такого ще не бачило.
R: 252 / I: 57
Лампових балачок нитка #9
Попередня спочиває тут: >>>/b/30217
R: 249 / I: 20
Лампових балачок нитка #8
Попередня спочиває тут: >>29722
R: 26 / I: 3
Привіт /b/, скажіть будь-ласка як правильно українську мову вивчати?;_;
Я російськомовний француз українського походження, хотів би на українську перейти.
Шукаю сайти, ютуб-канали та ін.
R: 27 / I: 1

ВИВЧЕНННЯ МОВИ ТРЕД

хочу вивчати англійську мову шляхом створювання анлгломовного інформаційного поля , в цьому треді можете покидайте цікавих ютуб каналів з чіткою вимовою , також цікавих форумів на різні теми , блоги . дайте порад.
R: 16 / I: 3
Відчуваю що час мій летить дарма, тому можете давати мені у цьому треді різні завдання. Буду намагатися як найшвидше відчитуватися по ним.
R: 70 / I: 6

День Народження Нічану

Сьогодні виповнюється рівно 10 років з того часу, як Нічан вперше відкрив свої двері для користувачів.

Багато чого відбулося за цей час. Відвідуваність зникала і з’являлася, сайт піднімався і падав, але що б там не було - зараз ми з вами і дивимося в майбутнє оптимістичніше, ніж будь-коли.

Вітаємо нас з Днем Народження!
R: 251 / I: 92

Вушка та творчість #1

Ми народилися ось тутоньки: >>>/a/5547

УЦТ будемо "творити" разом зі мною. Також по можливості можемо говорити про paint.net і його фішки, розповідатиму, що і як можна зробити, плагіни на нього, тощо.
Розмови на довільні теми дозволяються, але все ж основна тема нитки – творча діяльність. Всіх пригощаємо віртуальним чаєм! ^_^