В цілому школа, як місце для отримання знань - це прикольна ідея. Коли ти приходиш туди навчатися, отримувати знання і уходить по своїм справам.
Але, на жаль, у нас школа це не те місце, за яке себе видає. Наразі учень повинен знать все. Буквально. Математику, укр мову, ще й на фізрі поганять. Сила перед слабкістю, так би мовити, але при цьому ніхто не поважає наші слабкості.
Школа видає із себе місце, де тільки й те роби, що учись хто хочеш, так, ніби кожен може стать відмінником. Насправді, школа - це місце, яке вчить скоріше спритності і хитрості, а не честі і розуму. Тобто умовному Івану, який один раз освоїть навички списування буде простіше робить так більшість вправ, аніж учить їх. Той умовний Іван може й хотів навчаться і навчався, але потім забив на одну тему і понеслось.
В школі вчаться тільки ті хто хоче, та і тим не можна опускатись нижче якось умовного рівня по одному предмету, якщо вони вибудувавали його по іншим. Якась умовна Оксана може просто буть прекрасною відмінницею, але не розуміть біологію з хімією і все. Всі привілеї відміництв у неї нема. А ну і про привілеї відмінництва. Їх нема. Всього лише додатковий тиск з боку батьків, учителів і однокласників за незрозумілий для чого труд по всім фронтам, майже як при комунізмі. А ну і можлива золота медаль, яка допоможе тобі в одному випадку із 100. Система не пощряє людей із схильностями в певний бік. Для цього їм потрібні певні інші установи і заклади.
Таким чином, якщо якась дитина заробила погану оцінку, то її покарають вдома батьки (є виключення, але то виключення) і тій же дитині Доведеться навчаться, бо
отримавши погані оцінку її покарають батьки
і повертається все знову до ситуації з Іваном, тільким у нас тут формується умовний(на)
Саша, який міг(ла) навчаться гарно на якусь 8, але через тиск йому(їй) простіше не навчаться списуючи на 10. Через що і виходять медалісти які можуть в 11 класі не знать, як англійською буде дощ і ліс.
Школа забороняє не вчить щось, бо якщо ти захочеш кудись поступить то тобі потрібно буде здавать тест по пеним предметам передуніверситетского рівня. І це через те що школа не дає базу в своїй основі, а навички вузькоспеціалізовані, яким повинні навчать десь далі.
Тобто, наприклад, потрібна нормальній людині математика закінчилась в класі 6 - 7, а далі пішла та частина, яка потрібна або людям, які будуть більш-менш тісно працювать з якимось Х-ельом, або вступникам у ВНЗ. Ніякої практичної кори
Допис задовгий. Натисніть тут, щоб переглянути текст повністю.