[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/pol/ - Політика

/pol/ - Політика

[ Створити нитку ]

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!

| Catalog

File: 1611952866127.jpg (349,5 KB, 1408x779, DA049DB4-F9F6-4AE3-A214-7C….jpg)  

 No.3501[Відповісти]

Якби якійсь Українець у радянському союзі зміг не будучи дуже старим, стати у владі Срср. По своїм поглядам любив би Україну, відстоював би думку що Україна дуже потужна республіка і не можна її пригнічувати, а також був соціалістом і сторонником союзу. Які події би відбувалися на вашу думку із Україною, усім союзом?


(Хрущов та Брєжнев себе Українцями не вважали)
21 допис і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3525

>>3522
До речі, а якої ідеольоґії ти дотримуєшся?

 No.3526

>>3523
>>3524
>Практично жоден з цих режимів не був дійсно комуністичним чи соціялістичним
/thread

>>3525
Класичний лібералізм.

 No.3527

>>3526
Класичний лібералізм? Cžomu?
Лібералізм якраз вважає ці режими цілком комуністичними і приводить їх у якості прикладу неможливості реалізувати комунізм

Мовляв, он комуністи не можуть побудувати процвітаюче суспільство і якщо вони прийдуть до влади У пустелі Сахара, то там почнеться дефіцит піску.

Ну і інші жартики про те, що де з'являється комунізм, там стає мало їжі, зате багато розстрілів.

Хоча ці режими не є комуністичними, а фактично це держкапівська диктатура бюрократії-номенклатури

А трудящі там владою не були, вони були, як і при капіталізмі, відсторонені від керування засобами виробництва та продуктами своєї праці.

 No.3528

>>3527
>Лібералізм якраз вважає
Не вважає. Єдина обов'язкова позиція на тему комунізму ніде не постулюється. Кожен думає що хоче. В цьому як раз і головна фіча лібералізму взагалі.

 No.3529

>>3528
Ну я про стереотипних.
Та й лібералізм це про невтручання держави у економіку. А я зараз радше за змішану економіку.File: 1609625988852.jpg (60,67 KB, 729x485, _5877114.jpg)  

 No.3306[Відповісти]

Не знайшов перший тред - мабуть потонув. Але думка вірна і обговоренню не підлягає. Найгірші українці - це западенці, які ще й вважають себе морально кращими за усіх інших. Сміюся їм в обличчя.
4 дописи і 2 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3327

>>3316
Бо їх не вибрали?

 No.3332

>>3316
Хто теоретично може стати першим? Садовий зашкварений сміттям, Притула хіба що? Більше щось ніхто відомий не згадується.

 No.3456

>>3306
Повністю з тобою згоден, хоч і сам западенець. Слава Богу я переїхав до Центральної України, подалі від цих рагулів.

 No.3460

Друзі, ОП це досить відомий українофоб з жироблядачу. Вони його пригріли і виростили, зараз він на нормальні вже борди повзе.

 No.3503

File: 1611989109114.jpg (110,39 KB, 1242x1112, IMG_20210130_084047_381.jpg)  
File: 1603537808175.jpg (172,35 KB, 1360x765, YTbRSsu5f8YzL7vnelRp.jpg)  

 No.2458[Відповісти][Останні 50 дописів]

Тут безосібний нічанокотик пише з якого він міста /області/етс і за кого буде голосувати на місцевих виборах.
137 дописів і 81 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.2922

>>2921
Якісь анкапівські байки. Собівартість добутку вугілля приблизно 20к гривень за тонну, люди купують його по 4-5к, а для підприємств по оптовій ціні дістається ще дешевше. Звідки різниця в ціні? Уявляєш цей пиздець, який утвориться при вилученні держави із економічної моделі? Те саме з газом і бензином.
В перспективі є і можливий добрий вплив, але треба розуміти специфіку.

Я не соціаліст.

 No.2923

>>2921
А й не май сумнівів, що вони зроблять газ дешевим, просто приєднав Україну до складу росії, а електорат ОПЗЖ й проти не буде.

 No.3488

>>2882
>Революція здійснилася перш за все у свідомості українців. Країна тримається на українських спільнотах. Уся військова оборона тримається на добровольцях та волонтерах, політика на політичних активістах, тому і напрямок розвитку країна повністю залежить від поглядів цих спільнот.
Тут згоден. Алсо, одна позитивна риса правлення Зе - активний ліфт молоді у політику.
>Так літературна українська то і є наддніпрянський діалект, яким розмовляли в Полтаві та у центрі.
Це класична. А я про форси галицького діалекту в змі. Хоча деякі з тих експериментів непогані.
>Або Україна українізує Одесу, або її втратить.
Дурнесенький, я тобі про мафію та реальні проблеми, а ти мені про літери в підручниках. Ні, втрата Одеси тим ближча, чим більше хтось буде робити нам дискомфортно. Можливо, це буде не териториальна втрата, а втік мізків. Однаково.

Особисто мене ще кілька років тому заманювали залишитись в Німеччині. Але ж я сука патриот, я повернувся і за цей час зробив містові немалечко локального добра. Я млять зайві дві години трачу на кожному шопінгу, щоб купити українське, а не турецьке чи китайське. Все заради того, щоб безпорадні штучні патріоти, які в цим житті й дерева на землі Одеської області не всадили, шатали спокій та провокували мене на передислокацію. Що буде нелегко, адже після роботи в бюджетних та державних установах монетарного сальця не накопити, а хабаря не брав.

Взагалі не вірю, що мовні закони направлені на щось окрім знищення держави в нинішніх межах. Це якийсь театр на користь Пу, допомога для його проникнення з Криму в південні регіони. Як ви самі цього не бачите?

 No.3490

>>3488
> Революція здійснилася перш за все у свідомості українців.
Take sobi, bo na moju dumku vona nitcoho ne zminyla. Radce napadd Moskovctcyny.

// Poky ljinjky vnykaty pro pravopys
> а втік мізків.
Ja ne proty.

 No.3492

>>3490
Не проти чого, сировинної держави?File: 1608987349248.jpg (166,57 KB, 956x640, Giovanni_Paolo_Panini_An_a….jpg)  

 No.3270[Відповісти]

Час від часу полюбляю читати альтернативних правих, сайти рівня Infowars та інших алярмістів, які пишуть, що "білу Ївропку нищать!" і що треба щось із тим робити. А хіба ж не похуй?

Цивілізаціям властиво гинути. Західна цивілізація аж ніяк винятком не є. Нині якраз прийшла пора йти на спочинок, і з цим природним явищем нічого не зробиш. Треба було раніше думати, коли загравали з лівими політиками в 20 столітті (хоч тут є глибші причини, чому так сталося). Схоже, історія і справді нікого не вчить.

Втім, ця гибель не є незворотною. В теорії. Але нема достатньої кількості енергійної, рішучої та принципової молоді. Це те, чого європейці зараз не мають, на відміну від тих же мусульманських країн.

Ну й похуй. Народилися зарано для колонізації Сонячної не, запізно для світових воєн, але якраз можемо насолодитися заходом Європи. Так само, як римляни смиренно і з розумінням незворотності дивилися з вікон на варварів, які наводили свої порядки.

Чи загине повністю надбання європейців? Навряд чи. Так само, як і не згинули античні напрацювання. Років десь через 500 будуть розказувати, як було в 19 столітті заїбісь. А може й ні.

Висрав малозв'язний потік свідомості, але похуй, я тільки-но прокинувся. Може потім роздуплюся і зрозумію, що хотів цим сказати, ліл.
3 дописи і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3274

>>3273
>Також цивілізаціям властиво захищатися
І яким чином західна цивілізація захищається?
>З чого ти узяв це?
Спросоння висрав. Забий.
>З античності зникло майже все, окрім того що маємо сьогодні, але це усього лише меньше одного відсотка.
Тим не менш, цей один відсоток (дуже цікава статистика, до речі) так чи інакше відіграв і досі відіграє для нас значущу роль. Якби ті крихти античної цивілізації не збереглися, хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

 No.3275

>>3274
> І яким чином західна цивілізація захищається?
Я про цивілізацію загалом. А у захода є доволі потужна права опозиція, яка у тяжкій ситуації буде чинити опір. Візьмемо, наприклад, центр усієї лівацької хуїти - США, там майже половина проголосувала за Трампа. Це нормальні люди, які прекрасно розуміють, що партія демократів з їх представником Бідоном знищить їхню країну.

> хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

Та сама розвинута антична цивілізація - це нащадки дикунів-переселенців дакійців, народів моря і т.д., які у свою чергу знищіли іншу розвинуту цивілізацію - крито-мекенську до речі, саме з доби цієї цивілізації і походять більшість грецьких міфів, а не з античності. Разом із цією розвинутою цивілізацією була знищена і писемність. З писемністю та міфами взагалі чудо трапилося. Писемність була винайдена з нуля, а міфи бронзової доби ті самі міфи грецькі протягом тисячі років просто передавалися в усній формі, до того, як нові греки вже їх записали.
Я це до того, що досягнення нашої цивілізації не можуть просто так забутися. Тим більш, людство вже запустило декілька цікавих проектів для майбутніх цивілізацій, які прийдуть нам на заміну у випадку нашого зникнення. Зокрема, був запущений спутник на навколоземну орбіту, який повинен впасти на землю через кілька десятків тисяч років. У ньому міститься уся основна інформація про нашу цивілізацію (історія досягнення у науці та культурі і т.д.).

 No.3276

>>3274
> Якби ті крихти античної цивілізації не збереглися, хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

До речі, більшу частину історії людство розвивалося без розуміння тої таки історії. Люди у середньовіччі не знали, що відбувалося у греків у минулому, тому розвиток середньовічної цивілізації не спирався на досягнення античності. Нормальне вивчення історії античності почалося десь у 18-19 ст. коли воно вже не могло вплинути на досягнення нашої цивілізації. Тому так, ми досягли б тих самих висот, навіть якщо б не знали, що там у греків коїлося.

 No.3365

>>3276
Це неправда, бо антична спадщина досліджувалась християнськими схоластами дуже активно. Так, це ж саме християни зберегли твори Платона і Аристотеля. Монахи, які на Афоні й інших монастирях жили. Та й взагалі освіта в Середньовіччі була побудована на вивченні творів Цицерона, наприклад. Люди в Середньовіччі прекрасно знали міфологію, достатньо лише згадати "Божественну комедію", де купа референсів.

 No.3487

>>3365
>Та й взагалі освіта в Середньовіччі була побудована на вивченні творів Цицерона, наприклад.
Вона взагалі була кращою. Але надавалася лише аристократам. Зараз аристократи також вивчають подібне, на відміну від холопів з двома із половиною концептами в мізку.File: 1604481127641.jpg (56,99 KB, 720x641, a35dpuqr14x51.jpg)  

 No.2643[Відповісти][Останні 50 дописів]

Неймовірно. Увесь цей час майже весь англомовний інтернет усюди писав про те, який поганий Трамп, усюди були "соц-опитування", які він програвав, але ось день виборів - і схоже він знову перемагає.

Нігри, блм, феміністки не впоралися.
113 дописів і 62 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3398

File: 1610617258190.png (7,09 MB, 4096x1977, ClipboardImage.png)  


 No.3463

Відкрити це відео на Youtube

 No.3479

File: 1611815581462.png (919,3 KB, 2000x1267, ClipboardImage.png)  

Nytka staje pro ZDA.

Zempljopys: mistsyny, de perevagajutj tcorni.

 No.3480

>>3479
В Африці.

 No.3481

Tym tcasom Orest vi ZDA i rozpovidaje pro ti mistsyny. Meni ± zajmavo.

Nevidoma Ameryka | Appalatcija | hlubynka v SCA
https://www.youtube.com/watch?v=upoVGO3jPB4

Hlybokyj Pivdenj SCA | Rabstvo | Konfederaty | Tim Barton
https://www.youtube.com/watch?v=PTz6zZZ0l_s

Typovyj rajon miljjoneriv u SCA | Carlot | Pivnitcna Karolina
https://www.youtube.com/watch?v=s3_mUsep0YAFile: 1610787994287.jpg (16,27 KB, 768x292, IMG_20210116_095123_596.jpg)  

 No.3407[Відповісти]

Русня запам'ятає цей день назавжди. 16 січня 2021-го року — день набуття чинності 30-ої статті мовного закону, згідно якої, обслуговування споживачів, незалежно від форми власності, повинно бути лише українською мовою.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/16/7280120/
16 дописів і 3 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3464


 No.3465

>>3464
Pidpidpidoracena. Ale raz v rik i palka strjiljaje.

 No.3466

File: 1611223449749.png (1,31 MB, 1280x720, ClipboardImage.png)  

>>3464
>>3465
Особисто я не сприймаю слова високих людей як щирі. Найбільш успішні люди найбільше мовчать, і лише іноді для пєару чи ще чогось відкривають рота. Sad but true.

 No.3467

>>3466
От перечитав свій пост і задумався: а який тоді сенс бути успішним? Гроші? А для чого гроші? Гроші це ресурс для чогось, за них щось купляють. Що треба відомій людині? Яхти? Особисті острови? Малолітні наложниці? Що?! В чому йобаний сенс? У безхатьків більше мрій і сенсу життя, ніж в "успішних".
вибачте за те що мене прорвало

 No.3473

>>3467
>вибачте за те що мене прорвало
Синочку, а скільки тобі років, що ти вибачаєшся за власну блять думку?File: 1610379341513.png (667,24 KB, 670x400, ClipboardImage.png)  

 No.3369[Відповісти]

Тут лише шлях Ататюрка. Армія повинна стати виконавчою владою на деякий час. Мусорня повинна бути розпущена і посаджена.
>Це хунта. Не легітимно!
Моральне право. Президент підписує указ і все легітимно.
Дивіться, армію підтримують більше 50% населення, тобто десь під 70%. Тобто моральне право вже є. Також в будь-який момент президент може заявити, що країна окупована мусорською прокурорською суддівською мафією, що, по факту, так і є. Так як серед громадян антирейтинг цих структур досить високий, тобто, ні у судів ні у поліції ні у прокурорського апарату немає позитивного відсотку підтримки, тобто люди їх ненавидять, там -10%, -20% підтримки, то у тебе є моральне право при підтримці народу, що = легітимності. Президент це заявляє, а потім підписує указ, що оголошується в зв'язку з цим НС, і віддає указ армії, як головнокомандуючий, щоб вона тимчасово зайняла місце ось цього мусорського апарату. Армія відловлює всіх прокурорів, суддів, головних чинів поліції, садить їх, через воєнний трибунал судить їх (садять, розстрілюють там, якщо хочуть).

Потім армія тимчасово займає місце поліції, поки заново формується навчальний комплекс для поліцейських, і вже нові люди йдуть в цю поліцію, і будується нова поліція. У нас є насправді для цього люди, ті ж атошники, які після війни пішли в поліцію, і побачили який там пиздець, і велика частина добропорядних звідти звалила звідти. І потихеньку це все будується, а за цей час армія займає місце поліції. Те саме відбувається і з судовою системою. Якось так.
2 дописи пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3393

File: 1610493351236-0.jpg (63,52 KB, 640x425, d2cdc68e0ff9bcd99ed49803fa….jpg)  

File: 1610493351236-1.png (10,81 KB, 243x207, images.png)  

>>3369
Чому саме Ататюрка? Ататюрк був глобалістом, що його не красить. Чому не шляхом Піночета? Гелікоптерні прогулянки не завадили б різним Медведчукам, Бойкам, Аваковим і т.д.

Та і навіщо зеленському щось підписувати про передачу влади армії? Хунта приходить сама і від того, що очільник держави робить якусь хуїту. Якщо зєля одумається, то і сам зможе стати норм диктатором, тим більш, саме він є верховним головнокомандувачем.

>>3384
Заспокойся, в армії є дисципліна в нашій теж, на то вона і армія, а не ополчення.

 No.3394

>>3393
>Якщо зєля одумається, то і сам зможе стати норм диктатором
Скоріше - прилетять космічні гуманоїди і допоможуть нам побудувати Українську Державу, аніж ото що ти написав.

 No.3395

>>3394
Я ж сказав
> якщо одумається
Нам всім і так ясно, що цього не станеться і варіант ОПа такий самий малоймовірний.

 No.3455

>>3393
Я не раз стикався з проявом конкретної неадекватності зі сторони атошників, це відбиті на голову маргінали в своїй абсолютній більшості які можуть без проблем до тебе доїбатися. Нахуй і ще раз нахуй.

 No.3457

>>3455
По-перше: атошники - це тільки меньша частина усіх ЗСУ.
По-друге: зустрічав ти атошників не як військових, а вже як цивільних. У армії є дисципліна і покарання за її порушення. Свої функції вони будуть виконувати, як військові.
По-третє: Як ту уявляєш собі хунту? В твоїй уяві хунта - це коли 24/7 військові місто патрулюють і замінюють звичайних людей на робочих місцях? З приходом хунти у твоєму повсякденному житті майже нічого не зміниться, просто на чолі держави буде стояти військовий генерал.
По-четверте: Ти думаєш у арміях Ататюрка, Піночета, Грецьких полковників і т.д, було меньше неадекватів у арміях?
Та і до чого тут взагалі Атошники. З приходом хунти вони нікуди з зони АТО вже ООС не дінуться.File: 1610718073922.png (445,43 KB, 640x360, ClipboardImage.png)  

 No.3399[Відповісти]

Чому Сашко Білий так заікався? Дивився нещодавно відео з його виступами, і йому якось складно вдається говорити.

Нехай це буде і загальна УНСО-нитка.

 No.3400

>вдається
вдавалося
швидкофікс

 No.3401

>>3399
Не знаю, ніколи не дивився "Бригаду".

 No.3402


 No.3421

File: 1610808063431.gif (60,59 KB, 200x146, 3f67443552bc63ffc349b15f97….gif)  

То він свій нікнейм з того серіалу взяв?

 No.3422

>>3421
Якого?File: 1596101520056.jpg (646 KB, 1742x800, 15960966070470.jpg)  

 No.344[Відповісти][Останні 50 дописів]

НЕНАВИСТІ ДО МОСКАЛІВ НИТКА
Анони, я в шоці з того, скільки в нас в країні куколдів. Все більше людей нормально відносится до кацапів. Я нагадаю, що майже все 20 століття нас пригнічували москалі, які продовжують це робити, окупацією наших територій. Москалі-це з одної сторони раби, раби своєї влади, а з другої це шовіністи, які тільки й хочуть, що окупувати чужі території. Заради безпеки України, потрібно винищити всіх московитів.Так, серед них є і адекватні люди, але краще хай живуть наші діти в прекрасній незалежні Україні, ніж декілька сотен козойобів
276 дописів і 133 дописи із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3470


 No.3477

Логічне питання до американців: а нахуя?

 No.3486

>Я нагадаю, що майже все 20 століття нас пригнічували москалі
А не турбує, що Туреччина драла нас кілька століть поспіль, а тепер ми з нею смокчемось у десна, розміщуємо виробництва, купуємо текстиль, овочі тощо? Аграрна держава купує овочі у загарбника та неадекватного диктатора, а для розквіту самостійності забороняє в російськомовних регіонах обслуговувати(сь) на локальній мові. Тьху. Сліпі діти ви, панове "націоналісти".

 No.3533

Лома смоктанув, гггг

 No.3692

Іхтамздох тепер гниє там: >>3691File: 1610386500356.png (285,14 KB, 512x340, ClipboardImage.png)  

 No.3370[Відповісти]

Що відбудеться на Забордюрщині, коли Пуйло всьо?
6 дописів і 1 допис із зображеннями пропущено. Натисніть «Відповісти», щоб побачити.

 No.3377

Ctco bude? Skladno skazaty, to odna z sutjovyx vad samovolodnyx dergav. Zazvytcaj vidbuvajutj sja osj taki naprjamy:

– Naj-pocyrenjicym je borotjba storin. Moskovctcyna maje takyx, jakctco hetj hrubo uzahaljnyty, to: partijnyky i tcekisty.
– Peredatca volody komusj. Jakctco nevdalo, to povertajemo sja do poperednjoho.


>>3373
Vin projekt Kremlja, kotryj vyicov zpid povnoho kontrolju. Te, ge vin vyicov, ne znatce, ge:

– Vin krasce dlja nas za Kremlja.
– Kremlj nym ne zlovgyvaje. Navaljnoho vykorystovujutj jak maqnita.

>>3375
Duge najivno hadaty, ge jakctco projibaly sja, to Moskovsjke KDB povnistju take. Ty prosto ne znajec uspicnyx i vdalyx sprav. Jak d. >>3374 vge zaznatcyv, radju pohljanuty, jak rozpravjaly sja z opozytsijoju; navitj biljce skagu, z tymy, xto spravdi mih stanovyty zahrozu.

 No.3378

Відкрити це відео на Youtube
>>3377
>KDB

 No.3379

>>3376
Так це питання туполобості росіянських громадян. Овальний зі своєї сторони зробив все можливе.

 No.3380

>>3379
Ne skazav by, ge tupostjy. Narodu prosto biljce do smaku i zrozumiljicyj Putjyn, a ne Navaljnyj. Hadaty, ge narid ne znaje, ge jyx obkradajutj — duge najivno. I toj narid tsjilkom svidomo nadaje perevahu pontiv nad samodostatnistju. Tobto narazi zahalom vyxode, ge radce tut tupistj Navaljnoho i „liberaliv”.

 No.3381

>>3378
Klasyka.Видалити допис [ ]
[ 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 ]
| Catalog