[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Якщо тут є анони які шарять за фітнес, чи можу я худіти та набирати м'язи знаходячись в великому калорійному дефіциті (протеїнів їм небагато, лінь готувати)?

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1644250885424.jpeg (8,47 KB, 224x225, images (8).jpeg)  

 No.45060

Якщо тут є анони які шарять за фітнес, чи можу я худіти та набирати м'язи знаходячись в великому калорійному дефіциті (протеїнів їм небагато, лінь готувати)?

 No.45061

>>45060
Ти потрапив саме туди. Зараз я розповім тобі про протеїни, гантелі, ЗСЖ та MGB. Через тиждень ти себе не впізнаєш, а дівки будуть від тебе мліти.
Отже, харчування:
1) Горілка. Горілка палить жир тільки так.
2) Цигарки. Від куріння серце починає битися швидше і накачується, як і інші м'язи. Також нікотин розчеплює жири в судинах, тому тромбоз тебе не горить.
3) Марихуана. Канабіноїди пришвидшують метаболізм і це охуєнно. Головне не їсти, але ти й так їсиш небагато.

Спорт. Він непотрібний, якщо ти будеш вживати все вищеописане, повір.

 No.45062

>>45061
Та блять було би все піздато але не маю 18 років, а з алкоголю дістати можу тіки пиво, а з цигарками я зав'язав, хуйовий план 0/10.

 No.45063

>>45062
>Та блять було би все піздато але не маю 18 років
Дядька якогось попроси, їбать. Ти як не свій.

 No.45064

>>45063
в центрі столиці дядьків тягати складно, в селі ще якось йде це, а тут ніяк.

 No.45065

>>45064
Тю, блядь, точно не свій.

 No.45066

>>45064
Так ти подалі від центру. Чи алкаші в Києві перевелися? Дав 5-10 грн і заїбісь, він тобі ще й героїну дістане.

 No.45067

>>45064
>в селі ще якось йде
В селі самогонка. Дуже поживний продукт. Можна жити на самогонці і консерваціях хоч 100 років і не товстішати. Ну й в селі фізичні вправи самі по собі пиздаті. А також повітря, яке окислює жири.

 No.45068

>>45067
А також гівно, яке забиває голову.

 No.45075

>>45060
Скільки важиш і який зріст?

 No.45076

>>45075
168/54

 No.45079

>>45068
В селі, ага. В селі лайна не жруть, друже. Там все натюрліх, тільки помити треба нормально перед потраплянням в рот. А бляді які в селі, уххххх! Тільки відмити їх треба нормально перед ліжком.

От тільки хуярити треба. Влітку дай бог тобі години 2-3 поспати, якщо господарство пристойне. Зате з середини осені та до весни можеш взагалі ні про що не думати, якщо перед цим хуярив, як проклятий. Там тобі і сила, і золота витримка, не можуть якою похвастатися всілякі бодібілдери. Прий шов до нас колись накачаний хуй. З виду ніби й накачаний пацан, та пробув з нами лише одну зміну. Сказав, ну вас нахуй, я заїбався бігати. Ну що ж, блядь, аревідерчі, Сірьога.

 No.45082

File: 1644266039937.jpg (30,75 KB, 480x454, c3f.jpg)  

>>45076
Блять якийсь підорас відповів за мене ще й правильно, що за хуйня анони, мені страшно. (ОП)

 No.45083

>>45082
Якщо у тебе приблизно те саме, то куди ж тобі худнути далі? Є формула "Зріст мінус 100 = ідеальна вага". 14 кг недобору, йоб! Взимку минулого року важив 62 кг: жер і хуярив вантажником. Ну заїбісь, пішов на підвищення, сиджу перед компом і почав худнути. М'язи спали нахуй - ось і все. І ніхуя не потовстішав, хоча боявся (виявилося, дарма).

підорас, який випадково відповів за тебе

 No.45084

>>45082
А от щодо горілки, то воно правда. Палить вагу досить серйозно, якщо закусювати по мінімуму. Для естетизму можеш хуярити коняк із соком, або мандаринкою. Через тиждень такої дієти охуїєш. Це тобі на потім, якщо треба буде скинути зайві кілограми, а зараз немає сенсу. Я колись так допився до 48 кг при 168 см. В'язень Бухінвальду, блядь. Це ми десь тиждень так сиділи з другом в гаражі. Горілка/коньяк/пиво, цигарки, яблука та груші. Я як на роботу вийшов, то й 20 кг підняти нормально не міг.

 No.45085

>>45083
тут не в цифрі діло а в кількості жира. Навіщо мені ходити до зали та мати гарні м'язи коли мій погляд завжди ловить болтаючийся кусок сала? Всі ці старання тоді йдуть коту під хвіст. А, ну і вибач що назвав тебе підорасом.

 No.45086

>>45085
>мій погляд завжди ловить болтаючийся кусок сала?
Тобто, у тебе ще й сало є? Ох, йой. Капітан каже, що качати треба там, де те сало є. Живіт? Хуярь прес. Ляшки - присідання і т.д. Коли малий був, то хотів займатися бодібілдінгом. Насправді, я тоді не знав до кінця, що то за хуйня, але попросив батька купити мені гирю. Купив, сучка, на 14 кг: 6 дисків по 2 кг і 2 по одному кг. Я її досі згадую незлим тихим словом. А влітку бігали на шкільний майданчик з турніками, брусами та отією йобаною хунею, не пам'ятаю, як називається, гібрид сходинок та турніка, по якому підіймаєшся ледь не в стратосферу (я висоти боюся, просто, із-за того такі відчуття). І вже осінню на фізрі з цими турніками йобаними мене фзрук поставив в першу п'ятірку в шерензі. Було приємно. Але потім в життя моє прийшов секс, бухло, панк і рок-н-ролл, а тому зі спортом зав'язав.
Є ще одна теорія. Дівчатка виростають до 20 років, а хлопці ростуть до 25-ти. Це тільки при тому, якщо ти не куриш, не бухаєш і з травленням все добре. Я курю з 11. Трішки вище за матір, хоча міг би й батька перерости з його 182см. Ну, що ж, проїбав.

> А, ну і вибач що назвав тебе підорасом.


Нічого страшного. Ми на борді сидимо.

 No.45087

>>45086
Як бачу качатися я не перестану, бо з моїм їбальником секс до мене не прийде.

>Капітан каже, що качати треба там, де те сало є


щось воно так ніхуя не поацює, на руках маю і жир і м'язи. Ну й як каже шайтанмашина під назвою гогл, а з ним сперечатися заборонено кримінальним кодексом України: "Це міф, що жир можна перетворити на м’язи. Під час схуднення жир забирається з жирових клітин і використовується для виробництва енергії в організмі разом з іншими побічними продуктами. В ідеалі м’язи зберігаються завдяки силовим тренуванням і споживанню дієти, багатої білками..."

 No.45088

>>45087
>на руках маю і жир і м'язи
Пиздець, при такій вазі та зросту? У тебе кістки такі тонкі, чи що? Кіко вам років, пане? У вас вже був "стрибок зросту", коли за рік на 10 см вверх потягнуло з ніхуя? Якщо тільки-тільки, то на турнік пиздуй, а там вже й сало пропаде згодом без всяких спортзалів.

 No.45090

>>45088
>Кіко вам років, пане?
Брехати не буду, 16.
>У вас вже був "стрибок зросту", коли за рік на 10 см вверх потягнуло з ніхуя?
Я тобі на математика схож такі заміри робити? Не єбу.
>Пиздуй на турнік
На турніку я кожний день, навіть вдома собі поставив.

 No.45092

>>45087
Чи он пацани, які в армію попиздували в 18 років. То так вимахували вгору, що їбонутися можна. Особливо приколювали хлопці, яких в танкісти із-за зросту брали. Повненькі, низенькі, гарненькі були, як котики, а поверталися амбалами, що Сонце загороджували. Он тобі й турніки з армійською дієтою, лол. Був у мене один танкіст, однокласник, то я, як його побачив, то ледь не всрався на місці. Так що все у тебе попереду. А не будеш нормально жрати та тягати всяку хуйню, то й м'язи не з'являться і будеш ходити, як дистрофік. Або навпаки зажирієш.
Хоча й вантажники-товстуни також є, але в більшості із них звичайні проблеми з обміном речовин. Молоді вантажники рідко товсті, а от серед середнього віку таки побільше (бо нєхуй бухати пиво з чіпсами та рибою, блядь, на 0.5 пива пачку чіпсів, сука. А потім жаліються, блядь).

>>45090
>16
>На турніку я кожний день

Не злізай. Вище описав причину.

>Я тобі на математика схож такі заміри робити? Не єбу

Тут не в математиці діло, а в анатомії та генах.
У тебе родичі самі товстенькі, чи худенькі? Якщо є схильність до повноти, то будеш то з нею боротися все життя. Хочеш знати, як буде виглядати твоя дівчина через n-років? Подивися на її маму. Та сама хуйня буде. Вона може бути стрункою в 16 років, але при повненьких родичах то з часом пройде. У пацанів майже та сама хуйня, якщо вони не починають вдаватися в крайнощі, типу спеціальних екстремальних дієт, занять в спортзалах та іншої хуйні, на якій вони зароблять лише ще більше комплексів при невдалому (а частіше таки невдалому) результаті.

 No.45094

>>45092
>при повненьких родичах то з часом пройде.
Після пологів точно. Хоча різні випадки бувають. У мене колега по роботі (це їй вже років 60, не менше) казала, що після перших двох пацанів не товстішала. А от після третього "попливла". Ну, третього вона народила аж десь на 35-му році життя, десь так. От тільки про її батьків я ніхуя не питав, тому висновки якічь робити трішки буде неправильно. Але найчастіше гормони після пологів пиздують разом із вагою, а тому й спортзали, спеціальні дієти та іншу хуйню дохтори виписують свіжим мамкам не дарма. Чи буде мадам їх дотримуватися - вже інше питання.

 No.45095

>>45092
>будеш то з нею боротися все життя
Щіт хеппенс, буду значить буду.
>Хочеш знати, як буде виглядати твоя дівчина через n-років? Подивися на її маму.
А от це порада звучить красиво але насправді хуйня, в мене бабуся не струнка а мати майже анарексик.

 No.45096

>>45095
>анарексик
Анорексія - то симптом, чуваче. То вже трішки інші проблеми (як фізичні, так і психологічні). Це вже інша розмова. Не ображайся, будь ласка.

 No.45097

>>45096
було використано більш як гіперболу, дохуя худа вона але не до такої степені. Вибач якщо погано висловився.

 No.45098

>>45095
>Щіт хеппенс, буду значить буду.
Якщо батько з самого дитинства повненький (з мамою зрозуміло), то лише можеш підтримувати форму. Якщо він не завжди був таким. то запитай його, коли він почав серйозно набирати вагу. А так формулу я тобі вже казав. Плюс, у тебе зараз підлітковий вік, тому сьогодні ти 170, наприклад, а через 4 місяці гормони їбануть ще на 5 см вверх і в хуй. З чого буде брати? З нормального хавчику та запасів жирку для енергії. То вже років у 20-22 треба про спортзали й справді задумуватися, аби м'язи накачати. А зараз навіть не м'язи головне, а кістки, бо, якщо при такій вазі у тебе й справді жирок є, то кальцій тобі не завадив би. Цитрусові жереш (лимончик, ням-ням, а заодно і жирок попалиш. Грейпфрут рекомендую, тільки його вибирати треба вміти (зацікавишся - розповім)), та й загалом ті всі вітамінки та мінерали.

>худа вона але не до такої степені

Тоді у бабусі може бути такий обмін речовин. Або ж мама до того віку ще не дійшла, коли бабуся почала повнішати. Або ж мама просто підтримує форму. Варіантів безліч.

 No.45099

>>45097
А щодо кальцію, то, пане, жеремо молочку та кисломолочку. Кефір з солодкою булочкою - сама заїбата штука на ніч, а не набивання шлунку макаронами. Ще одну річ скажу. Вівсянку любиш? А вона, сука, кальцій забирає із собою в туалет, так що не налягай на неї сильно.

 No.45100

>>45096
>>45095
Скажу більше, це психологічний симптом. Якщо ти просто худий, це не анорексія. А то на кого не плюнь, то анорексія у нього, то депресія, то подвоєння особистості. Поначитаються назв і давай себе діагностувати.

 No.45101

>>45098
дяки аноне, давно вже так довго по душам з кимось не піздив.
>>45099
На щастя такими кашами не захоплююсь

 No.45102

>>45100
>Поначитаються назв і давай себе діагностувати.
Людину не завжди може й лікар продіагностувати правильно, то що вже казати про самого пацієнта. "Та я не хочу їсти, бо у мене депресія", ага, депресія. Повний лівер глистів, сука, або ж кишківник забитий всіляким іншим шлаком. І при цьому худющщщий та блідий, що Кістлява Красуня Смерть. Вже не кажу про ідейних анорексиків - то ховайся в жито.

>>45101
>На щастя такими кашами не захоплююсь
Злакові таки варто хуярити, аби кишки чистити періодично. Колись брав печиво злакове. Хоч і прісне, але там було насіння льону та насіння гарбуза. Я ще тоді на мацун підсів нехуйово, то з тим печивом йшло, як пісня. Десь чув, що насіння гарбуза глистів зайобує нехуйово. правда чи ні - не знаю, але вже краще хуярити гарбузове насіння, ніж сємачкі йобані.

>дяки аноне

Мррр...