[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Продовжуймо славну традицію нічанівських тостів. Хто за що хоче випити? Жив-був хлопець. Одного разу, лазячи в інтернеті, він натрапив на УБК. Сподобалися хлопцю меми, вірші та пікчі, і вирішив він стати Анонімом. Приймав участь у набігах; захищав кордо

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1644234279454.jpeg (85,46 KB, 1200x801, external-content.duckduck….jpeg)  

 No.45039

Продовжуймо славну традицію нічанівських тостів. Хто за що хоче випити?

Жив-був хлопець. Одного разу, лазячи в інтернеті, він натрапив на УБК. Сподобалися хлопцю меми, вірші та пікчі, і вирішив він стати Анонімом. Приймав участь у набігах; захищав кордони України на піксельпленет; допомагав як драмайобам, так і меморійцям; породжував пасти, пікчі, музику. Золотий був цей Анонім. Знав напам'ять кожні потонулі нитки, починаючи ще з того Учану. Дійшло діло до того, що міг він принизити свого опонента, нічого при цьому й не пишучи. Одного його погляду в монітор було достатньо, щоб інші дописувачі замовкли і пішли плакатися мамці, бо відчували вони могутність Аноніма.
Але одного разу він повертався з аніме-сходки і його збив асфальтоукладач. Відлетів на 20 метрів п'ятьма частинами, а одну руку одразу ж спиздив якийсь дворовий пес. Стоїть перед воротами Раю, а на КПП стоїть Святий Петро. І питає Аноніма Петро: що ти зробив за своє життя? Анонім почав розповідати про УБК, її могутність. Петро подивився на Аноніма з жалісною посмішкою і сказав "УБК - не існує. То Шайтан її вигадав для малолітніх довбойобів. Не віриш? Ну, тоді сам піди до нього і запитай".

Так вип'ємо, панове, за те, щоб за той час, даний нам, у нас вистачило сили та натхнення зробити УБК такою цяцею, щоб Святий Петро смоктанув за свої слова та душі, несправедливо відправлені ним в Пекло.


"усвідомлення того, що ти лайно, означає, що треба вилазити з дупи!
Тож вип'ємо за те, щоб вилазити з дупи в тепленьке ліжечко, а не смердючий вогкий унітаз!