[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Яку музику слухаєте у залі, анони? Я от слухаю опенінги анім нульових і цоя.

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1644082844635.jpg (36,75 KB, 343x512, unnamed.jpg)  

 No.44977

Яку музику слухаєте у залі, анони? Я от слухаю опенінги анім нульових і цоя.

 No.44978

>>44977
Тсой жиф!

 No.44979

>>44978
Ммм яка гарна фраза, піду її напишу на паркані й намалюю біля неї свастон, люди будуть поражатися моїм філософським думкам й моєму таланту художника, може я навіть потраплю в журнал "Зе піпл".

 No.44980

File: 1644084851175.mp3 (175,51 KB, Пе Ре Мін.mp3)  


 No.44981

>>44980
Фу. Цой при житті співав хуйово, а мертвий - просто пиздець.

 No.44982

>>44979
На Ікарусах малюй.

 No.44983

>>44982
Ікаруси вже вимираючий вид автобусів.

 No.44985

>>44980
Гарно співаєш аноне, не хочеш замутити коллаб? я можу грати на пердофоні а ти будеш співати про те як ми в сраку довбились.

 No.44986

>>44983
Шкода. Ікаруси вимирають, а "музмкантів" все більше й більше.

Мені репліка Панова сподобалася з приводу смерті Вітька. Справа в тім, що цойка свого часу тусив з панками, але серед них він був таким собі хуй-зна-що. Воно й не його було, за великим рахунком. Але гівна нюхнув разом із ними в повній мірі. І коли Панов дізнався про смерть цоя, ьо сказав, що він був взагалі цікавою людиною. Тільки цой міг врізатися в Ікарус на порожній дорозі. Якось так, це не дослівно.

Блядь, цой заїбав. Точніше ті, хто грає його найпопсовіші пісні. Так і хотілося підійти до гітарюги та запитати, де у нього кнопка перемотки. Хоча вчити на ньому акорди досить просто для початківця, тут треба визнати.Але грати заїбавшу всіх "зірку" - бляяя, нахуй.

 No.44987

>>44985
>я можу грати на пердофоні
А ти бас-пердофон в руках колись тримав?

 No.44988

>>44987
якщо даш то потримаю, але не знаю чи грати зможу

 No.44989

>>44985
Колись грав на бас-пердофоні. Гурт називався "Підзалупні Яєчники". Написав мені гітарист партію під його гітару. Я подивився в його каракулі, запитав, чи він йобнутий. Він мені, а що такє? Бес-пердофон, кажу, вище нульової октави не бере. Він звучить в мінусовому діапазоні, ідіот. Той на мене очима кліп-кліп. Ти, питаю, в філармонії хоч раз був? Почав мені заливати, що він знає всі пісні цоя і навіть носінг елз меттерз металіки може зіграти. А, ну ясно. Я дістав свій бас-пердофон і зіграв йому носінг в Мі-міжор в мінус третій октаві. Більше він мені не дзвонив. ВВВ завищене, хулі.

 No.44990

>>44988
Я його розбив по п'яні.

 No.44991

>>44988
Дуже ніжний цей інструмент, виявляється.

 No.44992

>>44985
А у тебе акустика, чи електро? Якщо електро, та порадь, будь ласка, нормальну фірму газових шлангів, щоб під'єднати його до комбі-підсилювача. У мого друга, пердофоніста, комбік Маршал, але шланг хуйовий, то він вимушений "на глуху" грати.

 No.44993

>>44977
Заїбуся розписувати. Блатняк точно ні. Хоча Аліка Фарбера можу інколи під настрій увімкнути (тільки саме Аліка, а не тих уродів, які його переспівують). Репчину під хіп-хоп переварюю дуже рідко (ONYX, наприклад. Там діджеї були ще ті наркомани і створювали цікаві біти та семпли)(кацапський реп йде нахуй по дефолту). З кацапського року (а, точніше, з сибпанку) не стільки гробуха, скільки "побічні" проекти та гурти: спінкі мєнта, коммунизм ("вєсєлящій газ" рекомендую любителям нойзу (або ж "сатанізм", щоб вже точно). Із зовсім рускава роцка можу хуйнути Саню Нєпомнящєва (перші альбоми, поки він не йобнувся остаточно ще до смерті. "Екстремізм", мабуть, його найкращий за всю карєру), Вєню Диркіна, або ж Башлачова (дуже рідко, пару пісень). Ну й АУ (Андрха Панов взагалі був самим нормальним чуваком із всієї панк-тусовки 80-х, незважаючи на його йобнутість. У нього не було ні "зіркової болячки", як у хоя, ні шизи та пафосу, як у лєтова (він, до речі, зайобував не гірше за цоя), а просто чудакував, як і потрібно). А, ну й "Браво" ще з Агузаровою (також ще та діваха (вона, до речі, встигла ще й в таборі похуярити. Не дитячому. Як її пугачиха під своє крило взяла - хуй знає).
З українським роком таки складніше. Більш-менш нормальнтй український рок та метал тусується в підпіллі. З однієї сторони це досить добре, що люди не паскудяться, як ОЕ. З іншої - все ж таки прикро. Плюс, любителі вузькощелепності крутять штопор, аби воно з труни не так сильно вилазило.

Із зарубіжної, то тут хз. Наприклад:

Реггі. Black Uhuru "Showcase". Для любителів дабу. І не забувайте, що це виконувалося людьми зі справжніми інструментами, а не зациклена електроніка.

Блюз. Охохой, всіх не приведу. Гугліть Роберта Джонсона та представників дельта-блюзу.

З попсових рок-н-рольщиків ставлю на Джимі Хендрікса. З "Дорзів" хіба одна пісня приходить в голову "Touch me, baby", а так не пруся з них. А от з Дженіс Джоплін все трішки краще. У неї охуєнний голос (щоправда, не самим найкращим чином вона його отримала). Всі четверо вище потрапили в "Клуб 27", що цікаво. Також дівчинка прикольна, виконує переважно рокабілі, Ванда Джексон. Їбонутість зашкалює, хоча зараз, після більш їбонутих, це не так помітно. За Stupid Cupid я її полюбив.

Метал. Тут вже точно гурти розписувати не буду. Скажу лише, що готік, дум та блек не переварював ніколи абсолютно.

Рок. Хард, блюз - заїбісь. Готік - коли як. Можу "The Cure" з цього виділити. Хоч вони грали від панку до відвертої попси (ганьба, суки), але в кожному альбомі по 2-3 хіти в них було, тому кожному знайдеться альбом під настрій. Особливої уваги тут заслуговують німкені "Malaria", які грають ніби й рок, а ніби й хуй-зна-що. Але, якщо судити по Ніні Хаген, то вони на той час були всі їбонуті. Німці взагалі тоді намагалися, як спеціально, впихнути побільше електроніки (Крафтверк, хулі?)

Панк. Хух, бля. Таки більше європейський, ніж американський. Хулі та Америка в панку розбирається? Ніхуя американці в ньому не шарять. Навіть Бйорк шарить (гугліть Tappi Tikkarrass та The Sugarcubes).

Кор. Із Сліпих Кнотів до Vol.3 (альбом "Mate. Feed. Kill. Repeat" заходить на ура). Корняки буквально 5-6 пісень. Можна і заглиблюватися, але там по парі пісень на один гурт.

Естрада. Мілен Фармер до середини 00-х. Перший альбом у неї - веселий секс, як на мене. Другий та третій - так собі, але, якщо знаходити романтику в меланхолії, то заходить. А потім погнала Anamorphosée та Innamoramento, де можна її слухати не перемикаючи.
Також треба звернути увагу на Sade, чий голос місцями й справді приворожує.
Загалом, багато виконавців, якщо чесно. Бо, бляха, грати вміли і давали їм на те можливість, а не дрочили "єта буржуазііііііяяя!!!".

Електроніка. Prodigy. Класика. Хоча зараз не пре, особливо. Мабуть, просто виріс. Та й загалом з чистою, танцювальною електронікою не сильно дружу. Не пруть ті всі ібіци-хуїбіци, хард-бас та інша чортівня. Але таки виділю Maxim Reality з його Hell's Kitchen, Еміку, Женеву Джакузі, Хемікал Бразерз, Трікі (пам'ятаєте нігера з П'ятого Елементу?), Tomato Jaws (коли по Enter показали її кліп "No Concept", то я одразу зрозумів, що треба шукати).

P.S. Якщо рускій роцк, типу, і є, то руского мітала нема абсолютно. Так що, пацики, викиньте свій балахон з арєєю та нарийте оригінал. Хоча, металюги з країн Балтії можуть сказати де-що інше про метал в совку, але то все одно не рускій мітал.

 No.44994

>>44993
Дядя ти йобнувся мати таку велику бібліотеку, в мене тіки 10 пісень по колу грають.

 No.44995

>>44994
А, ну тоді вибач. Щоб 10 пісень по колу? Та хуй його зна. То залежить від погоди та настрою. У Жадана це вийшло в його "Anarhy in UKR", а я навіть і не скажу й першої.

>Дядя ти йобнувся

У мене знайомий любить слухати музику одразу всім альбомом. Він не до кінця розуміє "по пісні з гурту". За пляшкою пива мені розказав, що збирається взяти жорсткий диск заради цього, тільки проблема полягає в тому, чи прийме його комп ту хуйню. Я його тоді запитав, на скільки гігабайтів він хоче взяти. Не пам'ятаю, на скільки терабайтів він замовив. На дохуя, коротше. А ти кажеш "велика бібліотека". Стара школа. Сьогодні сайт є - завтра немає, тому зберігай, якщо подобається. Коли побачив, скільки у нього касет (він збирав свою колекцію ще з початку 90-х), то був вражений. І він те все хотів оцифрувати. То там, блядь, ти такого не нагуглиш. Там і донецькі металюги, які записали та забили хуя на музику після цього, і купа невизнаних панків, які дали за все життя пару концертів. Он де, блядь, бібліотека!

 No.44996

>>44995
>Anarhy
Anarchy
пардон муа

 No.45000

>>44977
від того, що задовбав мій плейлист і того, що стало нудно вирішив послухати IDM. Складна для сприйняття хуйня. З першого разу не заходе, підходить лиш аби на фон поставити. Слухав те, що пропонував ютуб.
Aphex Twin - MARCHROMT30a Edit 2B 96
Kettel and Secede - Tunes