[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Ось так феміністки готові боротися за свої права!

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1643025420561.jpg (196,19 KB, 839x1280, IMG-8fc3686b8dd23c1c6666be….jpg)  

 No.44272

Ось так феміністки готові боротися за свої права!

 No.44273

Це точно не трап?

Алсо щодо трапів-епічно спостерігати боротьбу трапів проти фемок за звання носія більшого соушл джастіс. Лайно проти сечі, ніяк інакше.

 No.44274

>>44272
Ох і руці. Хоча, нюхнувши не один рік пил та бруд, можу тобі де-що сказати. В боротьбі головне - не сила, а натхнення та щира їбонутість. Але це про звичайну, дворову пізділку, де розуму особливо то й не треба. А в даному випадку розум, сука, потрібен, а його у представників, так розумію, воч...

 No.44276

>>44272
нічого, стане трансом, посидить кілька років на гормонах чоловічих і рука буде блять як дуб, але ти тільки спробуй сказати що то не жінка

 No.44288

>>44272
> SJW

Дайте, будь ласка, нормальну статтю про цей рух, бо купу всього перечитав, а врубитися не можу. Ніби й ліваки, а ніби й хуйня якась дурна. Чи може стара школа дається в знаки? Ну, блядь, я не проти 50/50 і сам бачив, як дівка за собою 500 кг на роклі тягне і допомагав їй, і вона мені за це казала "дякую". І ми отримували однакову зарплатню. І без всяких, курва, привілеїв і надій на нормальне життя. Я не проти, будь ласка. Хуячте, як дурні, в нічні зміни металеві двері на спині, а потім не жалійтеся, блядь, що у вас шрами, сука, які ви перед Богом хіба покажете в якості пруфу, аби вас в Пекло не кинули. Я не проти, хуячте. Тільки, сука, я така фішка, як відповідальність, в яку феміністки якогось хуя не вміють.

Зізнаюся, спілкуюся з геями. Тільки цим хлопцям вже за 40. То вони кажуть, що ця нова тусовка їм зовсім не комільфо. Вони самі знають, що це за пиздець і трішки в ахуї від того, що лесбіянство та гомосексуалізм стало в моді. Так, сам патлатий ходив і сам знаю те почуття, коли до тебе звертаються "Дєвушка, а можна вас?". І, чесно, ці стереотипи зайобували, і сам йшов проти цієї хуйні. І справді потім склалося так життя, що всім похуй стало, аби, сука, хуячив, мав мозок і не вийобувався зайвий раз. Але ж ні, курва, білі нігери керують Світом, я їбу...

 No.44289

File: 1643086453192.jpg (88,91 KB, 900x900, photo.jpg)  

Блядь, чоловік відпиздив жінку. Ох, біда. А жінка чоловіка не пизде? Пизде, блядь, і то була б не жінка, яка чоловіка за справи не відпиздила. За справи, сука, а не тільки із-за того, що патріархат, вся хуйня, привілеї. Саме дівки й роблять чоловіків з босоти пацанської. Мабуть, за це ми їх і кохаємо.

 No.44290

>>44272
Мені сьогодні приснилося, що Деймос зробив палітру нормальну на /px/. Я гей?

 No.44292

File: 1643102486021.png (494,22 KB, 536x800, ClipboardImage.png)  

>>44290
Авжеж.

 No.44321

Здається тут проводиться якийсь масштабний іміджбордівський експеримент. На всяк випадок відпишу що феміністки - тупі гниди і мразоти.

 No.44322

>>44321
Плюс у чат

 No.44323

>>44321
А мені норм. Цицьки інколи показують.

 No.44324

>>44323
Ну ті що показують цицьки норм.

Це не ті, які хочуть квот для жінок бо ті мають пизду, збільшення оплати праці тільки тому що вони жіночки, не ті які просувають в масову свідомість що чоловік це гвалтівник, що нормальних чоловіків не існує навіть мем свій про "нєтакусіків" вигадали. Що ще вигадали ці суки? - Комплекс вини в цілого пласту суспільства, у чоловіків, нав'язали їм оце "ти должен", нав'язали що жінка це найбільший скарб і ціль якої треба добиватись, а ціль жінки тільки сортувати хуємразот по рівню доходів/довжині хуя/покірності, в той час що потрібно жінці - красиве їбало і професіоналізм в штукартурці цього самого їбала.

Запам'ятайте, діточки, феміністки не хочуть рівності (і більшість фемок це підтвердить, фемінізм це не про рівність), вони хочуть ще більше влади на всіх рівнях втч на побутовому і політичному, а владу вони хочуть направити проти свого ідеологічного ворога - чоловіків і аби виправдати такий, здавалось би, не дуже приємний для багатьох шлях до світлого майбутнього, вони вигадали i розвинули поняття типу т.з. патріархату. Ідеологічна війна ведеться зараз. Так само як колись в часи впровадження комунізму на цих землях, під видом боротьби з ворогами народу - буржуями, пам'ятаєте коли єбані ліваки знищили купу народу?

Якщо ніхто не вловлює аналогію: буржуї - чоловіки, пригнічений клас - жінки, клятий капіталізм(царизм) - патріархат. пам'ятаєте з історії що робили єбані ліваки на початку минулого століття просто формула- боремось з капіталізмом і царизмом і відправляємо буржуїв в концлагері. Що будуть робити єбані феміністки коли прийдуть до влади зі своїм класовим ворогом? Думаю почнуть з презумпції невинуватості (вже зараз в досить профемінізованому західному суспільстві якщо жінка каже що хтось її згвалтував наприклад чи побив, то навіть якщо доказів нема, чоловік буде покараний- приклад відомого актора вже є, якщо ви звичайний чоловік без медійної підтримки у вас нема шансів), так само як єбані комуняки в свій час відкинули презумпцію невинуватості.

 No.44329

File: 1643178330915.png (458,35 KB, 800x565, ClipboardImage.png)  

>>44324
господи кому не похуй що думає w*men

не ганьбися, пиздолизе

 No.44333

>>44329
На теренах України фемінізм швидко знищується черговою економічною кризою. Коли їсти нічого - вже пані не буде думати про права жінок, а буде шукати з ким жити щоб не бути голодною-холодною.

 No.44336

>>44333
>Коли їсти нічого - вже пані не буде думати про права жінок, а буде шукати з ким жити щоб не бути голодною-холодною.
Ну... маленька доля правди в цьому є, але саме криза та бардак в країні людей на ноги і підіймав. Чи не так? Далеко йти не треба - Революція Гідності.

У цих дівчаток, за великим рахунком, є підстави пиздіти свої маразми. Серед чоловіків і справді трапляється бидло, яке не цурається дати мадам по їбалу за сізерний пройоб. Йогопросто в дитинстві погано навчили, що дівчат пиздити - не комільфо. Але десь років 20-25 тому дівчина на секції по пиздилкам, розташованій у якомусь підвалі частіше, нікого не дивувала, бо на дворі мудаків було дохуя і треба було вміти влучно їм вдарити хоча б по яйцям (ЩО ДЛЯ ДІВЧАТ, СУКА, БУЛО ЗАВЖДИ ПРИВІЛЕЄМ). А мусора? Мусора також не цуралися скористатися своїм положенням - от, хто були справжніми мудаками. Вся ця дівоча хуйня взята не на порожньому місці. АЛЕ ЗАРАЗ, БЛЯХА, ІНШИЙ ЧАС, коли навіть дитину бояться пальцем торкнутися, бо те мале вийде до виховательки/вчительки і скаже, що його ображають і читають йому лекцї про те, що правильно, а що ні. А батько тільки й згадує паска лейтенантського. І що? Вчителька стукає, куди треба, до батьків приходить комісія і забирає дитину куди? В інтернат, любі діточки, інтернат, де ви швидко зрозумієте, де ви проїбали. Мозку одразу добавиться, але краще від цього не стане.
Чи он, десь в минулому треді було щось про хуйову зарплатню. Так то треба в інституті вчитися, бо у хлопців без "вищого" життя складається також не найкращим чином. Тут ми рівні всі. Хех, працював колись в гіпермаркеті то сказали, що зарплатню підіймають. І що зробила (ох йой!!!) керівничка? Підійняти - то підняла, тільки із-за цього штат скоротили і хуячив тоді кожен за двох. І це не поодинокий випадок. І підпали що дівчата, що хлопці. Ось оце я розумію рівність, нвхуй.

Так що, не дивно, що жінки виступають за права жінок. Немає нічого поганого у боротьбі за краще життя. Але це тоді, коли воно для всіх разом, а не тільки тому, що у тебе ось такі справи в трусах. Не хочеш, щоб гвалтували - вмій постояти за себе. Причина не в тому, що чоловік став гвалтівником тільки із-за того, що він чоловік. Якщо б все було так просто, то роботою Фрейда можна було б підтертися. Хуйовий соціальний розвиток, який в де-яких міцях ще й досі тримається. Тупі вчителі з їбонутою ієрархією в школах. Не менш тупі батьки, у яких це ледь не з покоління в покоління. Чи немає бидла серед жінок? Є. І по тим же самим причинам. І, судячи зі всього, основний їх контингент саме серед феміністок, який страждає від недойобу, виливає цю всю ненависть в своїх маразмах і їбе мозок не тільки чоловікам, а всьому світу. Своєрідні маніяки, лол.

 No.44348

>>44329
Тупеньке чмоненя, тебе ці жіночки потихеньку будуть в стойло заганяти, а ти навіть не помітиш. Бо тупеньке.

 No.44353

>>44348
І що? Цей кум собі іншу, більш розумну знайде, бо досвід вже буде з дурними не водитися. А ці "жіночки" так і будуть в дівках ходити, бо всі їх жахатимуться. А потім що? 40 років стукне і на сайтах знайомств знайдуться нові страшні обличчя, які в силу своєї тупості навіть на хуй не будуть потрібні.

 No.44358

>>44348
Я жінок в сраці мав, їх будуть пиздити

 No.44359

>>44336
Жінки самі сідають на хуй бидло-васянів аби спокійно вести себе як кончена блядота і мразь, бо прийде васян і дасть в їбало тому, хто її "обідив" (не виконав її хотілку або криве слово сказав)
пішов нахуй

 No.44360

>>44359
>Жінки самі сідають на хуй бидло-васянів аби спокійно вести себе як кончена блядота і мразь

Та ні, не всі. Це ти щось зовсім їх в один рядок поставив. Хоча є і рідкісна мразота, яку тільки піздюлями годувати, а для цього як раз васян і потрібний. Такі одне одного варті.
А є й нормальні дівчата, з якими приємно спілкуватися, а з васянами вони й срати сядуть в одному полі (хоча там ів голові також зайоби, але вже інші).

> бо прийде васян і дасть в їбало тому, хто її "обідив" (не виконав її хотілку або криве слово сказав)


За свою дівку заступатися таки треба, друже, бо якщо вона тебе буде тримати за ганчірку, то такі дівкам не потрібні.

>пішов нахуй

Та йди, якщо хочеш.

 No.44361

>>44358
"Малка" хоч виросла?

 No.44362

>>44358
Правильно, бо нєхуй тут.

 No.44363

File: 1643214788822.png (34 KB, 194x259, ClipboardImage.png)  

>>44360
>Та ні, не всі. Це ти щось зовсім їх в один рядок поставив. Хоча є і рідкісна мразота, яку тільки піздюлями годувати, а для цього як раз васян і потрібний. Такі одне одного варті.
А є й нормальні дівчата, з якими приємно спілкуватися, а з васянами вони й срати сядуть в одному полі (хоча там ів голові також зайоби, але вже інші).
>За свою дівку заступатися таки треба, друже, бо якщо вона тебе буде тримати за ганчірку, то такі дівкам не потрібні.
>Та йди, якщо хочеш.

 No.44364

>>44363
О, привіт, смоктачере! Як справи?

 No.44365

>>44359
+++++
Плюсую нахуй. Тільки бидловасяни часто й самі поруч з дівкою зпідорюються у плані поведінки. Стають анімечниками, починають фарбувати нігті і лизати вагіну - це лише те, що мені доводилося бачити особисто.
І що мене бісить найбільше в дівках: вони нехтують реально нормальними самодостатніми хлопцями, які реально дохуя мають і знають. От знаю чєла, добре вчився в шаразі, був улюбленим чуваком у викладачів, душа компанії, та й і їбалом вдався. Вагіня, яка йому подобалася, збіглася з якимось психованим припиздком, яким вертить як хоче тупо за те, що дає лизати вагіну. Той вдає, що чимось там керує, та насправді хуй там плавав. І насправді хуйово, що дівчат багато; якщо вищезгадана тп реально тп, то навіть обтяжені інтелектом дівки надають перевагу середньостатистичним єбланам.

 No.44366

>>44365
>що дівчат багато
що таких дівчат багато*

 No.44369

>>44365
Та не дурна вона. Знайшла васяна і динамить його спокійно. Таких курв і ворогу не побажаєш. А з нормальними хлопцями у неї так би не вийшло і вона це розуміє. Так що то ще хуй його знає, хто виграв.