[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Потрібна запальничка для газової плити. Зайшов у супермаркет. Запальничка марки "ОХУЇТЬ", вартість 90 грн. Пішов на базар. Запальнички марки "Зелена", "Синя" і "Жовта". По 10 грн. Обидві живуть півроку, але одну з базару не можна перезаряджати. Тому

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1638633161739.jpg (50,64 KB, 550x550, 14638611961741.jpg)  

 No.42526

Потрібна запальничка для газової плити.

Зайшов у супермаркет. Запальничка марки "ОХУЇТЬ", вартість 90 грн. Пішов на базар. Запальнички марки "Зелена", "Синя" і "Жовта". По 10 грн.

Обидві живуть півроку, але одну з базару не можна перезаряджати. Тому замість того, щоб купляти за 100 грн балончик газу, доведеться йти на ринок і купляти ще одну запальничку за 10 грн.

Питання: для чого існують запальнички марки "ОХУЇТЬ"?

 No.42527

>>42526
Для єбалаїв, які купують, не дивлячись на цінник.

 No.42528

>>42526
Найвигідніше купувати сірники.

Та й узагалі, у самого ж газова плита, але із системою електрозапалювання. Не їбуся ні з сірниками, ні з запальничками, ні з їхньою заправкою.

 No.42530

>>42526
Якщо ти про "ОХУЇТЬ" саме електричну автономку (до розетки не підключається), то чув байку, яку на рівному місці не вигадаєш. Там у неї кінчик не задовгий, але їбоше током неприємно. Ото встромляєш ту штуку в сраку людині, яка грошей винна і тиснеш на запал. Кажуть, що ДУЖЕ боляче, але дієво. Віриться.

 No.42532

Ну наприклад можна уявити собі зумера, який вчадів по ресайклінгу і не хоче збільшувати свій вуглецевий відбиток тому обирає перезаряжаємтй девайс.

 No.42533

Плюс є великий відсоток людей, які скуповуються виключно в супермаркетах.

 No.42534

>>42526
Якщо перенести цю ситуацію на інше - ти ніколи не зустрічав оверпрайснутих речей ?
Особливе місце серед них займають так звані статусні речі, які відрізняються від звичайних виключно ціною і лейблом.

 No.42535

>>42533
Ну, тут залежить від того, що саме купувати. Якщо студентський хавчик, то АТБшка тобі рай. ВКишеня/Велмарт (один хуй їх власник, до речі) також сюди йдуть, та тільки вибір вже ширше. Але з продавцем особливо не поторгуєшся, що не скажеш про ринок. "Своя" бабця з м'ясом на ринку - успіх. Ну й не забуваємо про дідків, які за копійки мамцю рідну продадуть. У мене був один, царство йому небесне, який по радіотехніці виступав, як Майкл Джексон на сцені. Він ще за совку спекулянтом був визнаним і діставав де-які нормальні речі майже за безцінь. Саме перше, пам'ятаю, що взяв у нього, то був значок з Вовком із "Ну, постривай" за 85-86-ий рік (точно не згадаю, бо його, суки, спиздили). Та й медалі, книжки старі, касети (привіт з 90-х). На ринках можна дуже багато екзотичного лайна знайти. Я, блядь, проїбав купити друкарську машину (250 грн., блядь, ніщо), тільки гроші тоді вдома забув, а на наступний день вже й забув про неї, бо інші клопоти були. Саме за такою екзотикою треба на ринки йти, бо товар перед тобою, можна перевірити і поторгуватися. А в маркетах як сказано менеджером, так і повинно бути.

 No.42537

>>42534
Запальничка для газової плити багато про твій статус людям розкаже?

 No.42538

>>42537
Золота... фірмова Зіппо, зроблена на замовлення. І ти такий "Шо, братва? Чифірнемо, як у старі добрі часи?".
Це понти. Їх кожен розуміє по-своєму.

 No.42539

>>42537
Взагалі нічого. Я про речі більш загально, а не про запальнички. Хоча мабуть так є якісь мажорні запалтнички для барбекю з білого золота і сапфірами.

Ще.

Багато хто з людей особливо не париться запальничка коштує 10 чи 100. Бо їх доходи значно вищі і покривають ці запальнички багатократно. Алсо ще є такий момент в економіці - ціна на річ залежить не стільки від того скільки коштує її виробництво, а стільки скільки за неї готові заплатити кінцеві споживачі.

 No.42540

>>42535
Я знаю про переваги ринків і базарів, мова була про те що запальнички марки "охуїть" існують виправдано і у них є своє мааленьке місце в цьому уроборосі економіки.

 No.42541


Ще більш глобальне питання яке витікає з проблематики поста ОП- чому люди діють нерозумно, хоча ось воно - розумне рішення.

Бо люди не ідеальні. Тому і викликають відразу. І разом з тим і тому прекрасні.

 No.42542

Шось мене плавить дівчатка.

 No.42543

>>42542
Спатки лягай. Або кави випий, якщо в нічну вийшов.

 No.42551

>>42543
Ніт.

 No.42553

>>42551
Ні, не хочеш? А я б кави випив. 15-та ночі, а очі вже солоніють.

 No.42591

>>42541
А така вже психологія. Де-які розумні рішення можуть суперечити їхньому життєвоиу кредо, поняттям. Якщо це пов'язано з коханням, то тут взагалі краще повіситися, ніж розгрібати. Та ж вакцинація: ось тобі на, тільки прийди, а там все зроблять. Але ні, "чіпування" масківського я не хочу. Чи те ж банальне "спина болить". Хуй на неї, пройде. Та тільки на перший-другий раз пронесе, а на наступний ти вже з ліжка не встанеш, щоб до телефону дістатися.
Різномаїття людських принципів та культури дало нам як і прекрасних людей, так і видатних довбойобів. Тут я з тобою згоден. Але кладіння прутня на раціональність інколи перетворювалося на дуже цікаві речі. Але це було лише у тому випадку, коли у людини все ж був нормальний мозок, а не суцільна кістка. І при цьому розумник може вибирати між "охуїть" та "синьою/жовтою" так само, як і довбойоб. І обоє вони можуть вибрати одну й ту саму, як не дивно. Тільки розумний вибере це виключно зі свого досвіду та розсуду, а довбойоб на те й довбойоб і буде запитувати продавчиню "А шо лучче?". Розумний може помилитися, але досвід в запальничках у нього буде більше, нвж у довбиків.

Коротше, мене самого понесло.
На добраніч, котики.

 No.42596

>>42591
>можуть суперечити їхньому
Чиєму?

>Різномаїття людських принципів та культури дало нам як і прекрасних людей, так і видатних довбойобів.

Про це в моєму пості не було нічого сказано. Пост був про нелогічні (здавалось би) дії деяких людей. І чому вони виникають. Але не про культуру і принципи. Хоча я не сперечаюсь що вони є факторами в прийнятті рішень.

>І при цьому розумник може вибирати між "охуїть" та "синьою/жовтою" так само, як і довбойоб. І обоє вони можуть вибрати одну й ту саму, як не дивно. Тільки розумний вибере це виключно зі свого досвіду та розсуду, а довбойоб на те й довбойоб і буде запитувати продавчиню "А шо лучче?".


Проблема твого підходу в тому що продавчиню буде так само питати непересічний вчений, який 80% часу проводить за розрахунками які не зрозуміти без спецосвіти тривалістю 5-7 років, чи лікар нейрохіругр який рятує життя і пів свого життя вчився на те. Тобто на місці як ти кажеш "довбойобів" можуть бути люди з високим інтелектом і розвинутими спеціальними навичками. Це взагалі не показник.

 No.42597

>>42596
>Це взагалі не показник
Так. Ти, мабуть, правий. Це, скоріше за все, зіграла моя ненависть до людей, які не можуть вибрати елементарні речі. Наприклад, запальничку. Або ж починає пускати слину та розводити очі (тупити), коли її запальнички немає, хоча перед нею 100 видів альтернативних. Я от цього найбільше не люблю. Або, коли людина починає понти ганяти при відсутності на те ресурсів. Наприклад: хлопець прийшов брати мобілку. Стандартне питання продавця "Цінова політика" (не так прямо, звичайно ж). Відповідь таких покупців "Нормальне щоб було". Номальне, так нормальне, ось тобі "Пиздьонг" за 20000. То дорого. Ось тобі "Хуянг" за 5000. А є "Хуянг", тільки не Китай? І так вони один одному їбуть мозок. При цьому покупець свято вірить, що продавець проходив зі всією технікою в магазині щонайменше рік (та сама хуйня в гіпермаркеті. Продавчиня не перехавала б весь широкий асортимент, бо печінка б відмовила). Врешті, всі сходяться на китайській хуйні за 2500 (бо більше грошей нема), яка у покупця ламається через півроку і той мудак кричить, що "Хуянг" повністю виправдовує свою назву, а в магазині "ДЕБІЛ-КОМ" працюють дебіли. Чи, наприклад, порекомендувала продавчиня хуйовий горошок, бо жлоб-покупець вважає, що на олів'є все згодиться. Олів'є і справді виходить хуйовим, Новий рік по пизді пішов без олів'є, а винувата, звісно ж, продавчиня, яка від того горошку сама носом вертить.

Звичайний жлобізм і намагання перекинути вину (свою тупість) на когось іншого - ось, кого я мав на увазі дебілами.

 No.42605

>>42597
Ну з вибором речей в магазах дійсно є проблеми, бо професія консультанта це низькооплачувана робота на яку беруть буквально будь-кого. Ніхто не зацікавлений читати 100сторінок англомовного форуму аби дізнатись що ці ніби дешеві навушники філіпси за 200 грн взувають ці крутющі ДР ДРЕ ДЕВ'ЯТЬТИСЬОЧ з сечею екзібіта чи збирати статистику з ремонтних майстерень по ремонту техніки певних моделей певних брендів. Але так не повинно бути, я десь чула що в японії це дуже високооплачувана робота на яку складно потрапити і треба дуже сильно розбиратись в техніці і питаннях.
Але знову ж таки імго це не про тупість, часто це про відсутність часу і компроміс між затратами на вивчення питання і вирішенням його тут і зараз. Якщо поглянути на це з точки зору прагматика - деяким ліпше купити тут і зараз ніж піти на базар окремо витратити годину (а у деяких робоча година коштує більше 100 грн кста) і зекономити 90 грн, при тому мати приємний бонус і можливість заправити запальничку повторно.

 No.42606

>>42605
>Ніхто не зацікавлений читати 100сторінок англомовного форуму...

Так, бо він хоче цяцьку, хоча в ній не розбирається і, щонайгірше, розбиратися не хоче.
Спам'ятав анекдот. Баянистий до сказу.

Купили батьки малому годинник. Гарний годинник, ледь дістали (батько 3 місяці не пив). Все ж. Одягнули малому і пішла матуся з ним гуляти. Двір. Малі бігають, граються, матюкаються, а матусі неподалік цвірінькають про хатні турботи, кухню, сукні, чоловіків та своїх золотих дітей. Коли ж головна героїня розповіла, що своєму малому купила годинник. "Ану? Що, серйозно?". Покликала матуся малого.
- Ігорьок. Ай, біжи сюди.
Ігорьок підбіг "Що, матусю?"
- А скажи тьотям, котра зараз година?
Ігорьок дивиться на годинник, потвм на маму і каже
- Невідомо, мамо.

Я вже не кажу про людей, які ставлять собі останнє слово техніки заради ютубу та соціальних мереж.

>деяким ліпше купити тут і зараз

Тут все тупо залежить від серйозності речі. Мівіна - не навушники.

 No.42640

>>42606
>бо він хоче цяцьку, хоча в ній не розбирається
читай
>Ніхто (з консультантів) не зацікавлений читати 100сторінок англомовного форуму

Я про консультантів кажу, це їх робота по великому рахунку. Вони мають в товарах шарити, або інформувати покупця втч на рівні "А шо лучче?". Не тому що покупець ніби довбойоб, а тому що сервіс має бути на рівні, аби було більше продажів + той хто продає товар має знати що він продає (або наймати таких людей). Це в ідеалі. І це правильно і така система історично мала б сформуватись, бо до існування цього вашого інтернету де пару кліків відділяють покупця від тисячі оглядів в ютубі на чисельні запальнички для плит і чайників у людей не було ніяких джерел інформації окрім рекламних буклетів про найшвидші двигуни форд і косметику з ртуті яка робить шкіру фантастично гладкою і сяючою .

 No.42641

>>42640
Так, згоден. Що продавець, що покупець - можуть бути довбойобами обидва. Купа керівників шукають золотий персонал (це утопічно). І бізнесмену вигідно, щоб споживачі його продукції були довбойобами (що менш утопічно). Та все б то було добре, якби споживачі не втрачали бодай якесь скептичне мислення. Вони довіряють рекламі. Яскрава реклама, значить, хороший товар (так ще і продавець сказав (бо так йому наказав керівник)), значить, можна брати. Товар виявляється відверто хуйовим і ти біжиш в службу прав споживачіві починаєш що? Починаєш кричати, що всі навколо - мудаки і тебе наїбали, бідного. Ти ж не будеш кричати про те, що ти тупо не вмієш мислити, так?

І добре, що це лише якась дрібничка, типу запальнички. Але ж у таких мудил є право вибирати політиків. Що з цього виходить - бачиш сам.

 No.42644

>Яскрава реклама, значить, хороший товар (так ще і продавець сказав (бо так йому наказав керівник)), значить, можна брати. Товар виявляється відверто хуйовим і ти біжиш в службу прав споживачіві починаєш що?
>Товар виявляється відверто хуйовим
Ти так пише ніби це 90% випадків. Деколи буває і так, частіше товар знаходить свого клієнта.

 No.42645

>>42644
Буває і таке, я це розумію. Так само і продавець знаходить своїх постійних, нормальних клієнтів. Але зі свого досвіду скажу: на одного нормального клієнта - 5-7 дебілів, що дуже сумно.