[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Чому велика кількість бумерів такі тригернуті? Іноді достатньо одного невдало підібраного слова у діалозі, або ж якось незначної дії, як на тебе вже кидають погляд, наче ти особисто вирізав всіх членів їх родинни. А потім починаються коментарі, схожі більш

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1662638771196.png (262,95 KB, 496x381, ClipboardImage.png)  

 No.47626

Чому велика кількість бумерів такі тригернуті? Іноді достатньо одного невдало підібраного слова у діалозі, або ж якось незначної дії, як на тебе вже кидають погляд, наче ти особисто вирізав всіх членів їх родинни. А потім починаються коментарі, схожі більше до погроз. Мені, людині спокійній та стриманій, така поведінка взагалі не зрозуміла. Можливо, ви знаєте, чому так відбувається і як таких ситуацій уникати (крім: "еаааеее, так просто не контач з такими". Ні, нажаль це так не працює).

 No.47627

>>47626
Нервову систему вбито, а також вiк робить мозок негнучким. Чим старша людина, тим сильнiшi в неї неконтрольованi захиснi реакцiї психiки.

 No.47638

>>47626
Ой, я те прошу. Всі колись були тінейджерами і мали свої виїбони при відсутності критичного та об'єктивного мислення. Сама проблема криється, на мою думку, в часі та моді. При мені було модно бути репером/гопником/металюгою, а інші варіанти вже з'явилися в середині-кінці 00-х. Зараз вже інший час і мода, за якою я, за великим рахунком, вже не слідкую, бо вік вже не той. І це хуйово, насправді, бо ніхуя не прослідковуєш нью-вейв і це виливається в питання, схожі на твоє.
> А потім починаються коментарі, схожі більше до погроз.
Школяр лише хоче виїбнутися і не більше. УРЖ особливо таких матюків не нагонеш, а в інтернеті можна бути хоч Королем Онального Цаврства. Не задавай таких дурних питань. Особливо - на іміджборді.

 No.47639

>>47626
>Іноді достатньо одного невдало підібраного слова у діалозі,
Ти малолітній довбойоб, який не вміє слідкувати за язиком. Дивно, чому це дорослі люди на тебе агряться?

Ти ще надто малий, аби розуміти, що те, як ти кажеш, чудово характеризує твоє ставлення до навколишнього світу. А дорослі люди вміють це зчитувати й чути, що ти ставишся до них, начебто вже вирізав усіх членів їхньої родини. Відповідно й реагують.

Плюс так, психо-емоційну систему бумерів не вбито тікітаками та іншими гіпножабівськими штучками. Тому люди мають здорові емоції, о боже.

 No.47640

>>47639
Шось ніхуя не пойняв, тебе порвало, чи що?

 No.47663

>>47639
Сам вигадав, сам заґрився.