[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Головним пріорітетом усіх працівників зоопарку має бути комфорт та безпека наших відвідувачів. Саме тому керівництво [ВИДАЛЕНО] зоопарку розробило набір правил для наших співробітників. Виконання усіх правил є обов'язковим. Невиконання правил призведе до д

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1637174477694.jpg (67,98 KB, 400x400, uvaha.jpg)  

 No.41809

Головним пріорітетом усіх працівників зоопарку має бути комфорт та безпека наших відвідувачів. Саме тому керівництво [ВИДАЛЕНО] зоопарку розробило набір правил для наших співробітників. Виконання усіх правил є обов'язковим. Невиконання правил призведе до дисциплінарних покарань.

- У разі підозри, попросіть відвідувачів показати вам фото. Будьте дружніми. Уважно перегляньте фотографії на предмет будь-який аномалій. В разі наявності аномалій, поверніть фото відвідувачам і негайно повідомте охорону.

- Усі фото, зроблені в фотобудці з [ВИДАЛЕНО] іграшкою мають бути видалені. Пояніть це відвідувачам словами про технічну несправність фотобудки.

- У разі, якщо відвідувач не виходить з фотобудки довже 10 хвилин, вдягніть рукавиці, які ви мали отримати на початку робочого дня і допоможіть відвідувачу покинути фотобудку. Повісьте на неї знак "Не працює" та повідомте охорону.

- Чутки про алігаторів в озері [ВИДАЛЕНО] не є правдою. Тим не менш, відвідувачам суворо заборонено опускати руки у воду.

- В разі знаходження трупів алігаторів, зберігайте спокій, евакуюйте відвідувачів з квадрату та повідомте охорону.

- На території зоопарку працює лише одна людина в костюмі маскоту. Якщо ви побачите іншу людину в костюмі, перевірте, чи має костюм дірки в очах.

- В разі відсутності дірок, не вступайте в контакт з маскотом, оголосіть про заборону робити фотографії та повідомте охорону.

- В разі, якщо ви побачите маскота за територією зоопарку, запропонуйте йому сфотографуватися з вами у клітці з качками. Коли він зайде у клітку, негайно вийдіть з неї і закрийте її та евакуюйте людей з квадрату. Дуже важливо зробити це впродовж перших 10 хвилин після того, як клітка з качками була закрита.

- Якщо ви не змогли евакуювати людей з території качок вчасно, повідомте охороні, що відбувся сценарій К та не випускайте цих відвідувачі до приходу спеціальної бригади.

- Служба охорони зоопарку не носить ніяку спеціальну уніформу. Якщо ви побачите людину у формі з нашивкою "Служба охорони зоопарку", негайно перекрийте цю частину парку.

Дбайливе виконання цих правил забезпечить безпеку та комфорт усіх відвідувачів нашого зоопарку. Дякуємо, що обрали [ВИДАЛЕНО] зоопарк!

 No.41810

>>41809
ЧЩо?

 No.41826

Якщо цей тред набере 5 тисяч лайків, розкажу всю правду, що коїться у львівському метро.

 No.41834

>>41826
А звідки ти знаєш шо там? Ніхто не повертається із львівського метро живим.

 No.41835

>>41834
Це засекречена інформація

 No.41838

>>41835
Колись запитав у прадіда про львівське метро. То він засміявся і цей сміх лунав, наче Сатана в пеклі сміється. А потім він взяв ножа і пішов різати свиню. П'ять свиноматок зарізав за 2 хвилини, царство йому небесне. Ні слова про львівське метро не сказав.

 No.41839

>>41809
Пікрелейтед це про нашого зезедента?
А що поліція зробить?

 No.41841

Ще колись запитав прадіда про львівське метро, то він засміявсь, очі почервоніли і він пішов зі мною в курятник по яєчко. Встромив пальці курці в гузку, то вона теля знесла. Жодного слова дід про львівське метро не сказав.

 No.41842

Запитав колись прадіда про львівське метро, то той страшно так засміявсь, що я ледь не врався, а потім пішов до яблуні і зірвав з неї кавун. Абсолютно нічого про львівське метро дід не сказав.

 No.41843

Хоронили колись прадіда. Стоїмо навколо труни з дідом, отець під носа хуйню якусь бурмоче та каже, що рідні можуть поцілувати діда в лоба. Настала моя черга цілувати і я підійшов до труни і сказав "хех, дідо, нічого ви так і не розповіли про львівське метро". Дід в труні як почав сміятися страшно, що половина людей попадали без свідомості, а інша потікали в різні сторони. Святий отець той аж всрався, а хрест на пузі почорнів і у свастику перетворився. Але про львівське метро дід ні при житті, ні після смерті не сказав.

 No.41844

Мій дід колись в ЛПІ навчався. Ну я то також поїхав на навчання по дідовській лінії. А в групі у мене більша частина були мусульмани. Ну й почали ми знайомитися за одним столом. Я казав, що дід мій львівське метро будував, ніби, то араби чомусь почали їсти сало та пити горілку. Що воно за львівське метро - дід мені так і не розповів.

 No.41845

Купив я собі колись ноутбук та під'єднав до нього інтернет-приймач. Показав діду, як користуватися, а сам на дискотеку пішов до дівок чіплятися. Коли хотів пруфанути гандон із супом на кропивач, а він, сука, пизда серверу. Дивлюся на діда, а він посміхається якогось хуя. Нічого про львівське метро не казав ніколи.

 No.41846

Колись з прадідом на море їхав відпочивати. Дід мені ще морозива по дорозі до пляжу купував, то я на те й малий був і дурні питання задавав "а шо ото? а шо ось це?". Коли сиділи вже під палючим сонцем і я побачив вперше корабель. Діду, - питаю, а шо воно ото пливе? Корабель - відповідає дід. Діду, а кораблі у львівському метро їздяють, чи пливуть? Не скажу, - відповідає дід і тикає пальцем в сторону потопаючого корабля. Нічого про львівське метро дід так і не розповів.

 No.41872

Колись я запитав у діда, що лучше, пулімьот чи танк. Він посміявся, сказав танк лучше, бо по пулімьоту раз пиздане й пиздарики. Нічого про львівське метро так і не сказав.

 No.41901

>>41872
Іа один рас запитати дід про львові метро, то він подивитися на мене і плакати починати. Помер дід, царство йому небесне. Якщо б я українською розмовляв з самого дитинства, то прожив би він 200 років, а не 100 і розповів би мені про львівське метро. А так нічого про львівське метро він не розповів.

 No.42104

File: 1637759031331.jpg (81,14 KB, 720x801, все буде добре.jpg)  

Ексурсовод у прикарпатських печерах розповідав нам, що сталагміти та тонелі були створені природою, яка тисячі років омивала камені цих гір. Я мало не засміявся йому в лице. Я, звичайно, не вчений, але навіть я можу сказати, що цими тонелями користуються істоти, схожі на прямоходячих ссавців з хітиновим панцирем як у ракоподібних, щелепами, схожими на людські, які пересуваються по поверхні швидкими стрибками, наче їхня вага не перевищує 30кг, при зрості приблизно 2,5-3м.

 No.42105

File: 1637760150900.jpg (103,32 KB, 564x805, різні.jpg)  

Приїздив до мене якось старий знайомий з іншого міста, просив пустити переночувати. Звичайно ж я його пустив. Бідолага, довго не міг заснути від дитячого плачу з верхнього поверху.

Вранці проводжав його до вокзалу, а він запанікував, питає
- "Ти що, на останньому поверсі живеш?!"
- "Так, на останньому"
- "Але ж усю ніч з даху лунав дитячий плач!"
- "Я знаю", сказав я і посміхнувся.

Більше він зі мною не розмовляв, і в гості не приїжджав. Дивний він якийсь.