[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/pol/ - Тут лише шлях Ататюрка. Армія повинна стати виконавчою владою на деякий час. Мусорня повинна бути розпущена і посаджена. >Це хунта. Не легітимно! Моральне право. Президент підписує указ і все легітимно. Дивіться, армію підтримують більше 50% населення,

/pol/ - Політика

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Позначити
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1610379341513.png (667,24 KB, 670x400, ClipboardImage.png)  

 No.3369

Тут лише шлях Ататюрка. Армія повинна стати виконавчою владою на деякий час. Мусорня повинна бути розпущена і посаджена.
>Це хунта. Не легітимно!
Моральне право. Президент підписує указ і все легітимно.
Дивіться, армію підтримують більше 50% населення, тобто десь під 70%. Тобто моральне право вже є. Також в будь-який момент президент може заявити, що країна окупована мусорською прокурорською суддівською мафією, що, по факту, так і є. Так як серед громадян антирейтинг цих структур досить високий, тобто, ні у судів ні у поліції ні у прокурорського апарату немає позитивного відсотку підтримки, тобто люди їх ненавидять, там -10%, -20% підтримки, то у тебе є моральне право при підтримці народу, що = легітимності. Президент це заявляє, а потім підписує указ, що оголошується в зв'язку з цим НС, і віддає указ армії, як головнокомандуючий, щоб вона тимчасово зайняла місце ось цього мусорського апарату. Армія відловлює всіх прокурорів, суддів, головних чинів поліції, садить їх, через воєнний трибунал судить їх (садять, розстрілюють там, якщо хочуть).

Потім армія тимчасово займає місце поліції, поки заново формується навчальний комплекс для поліцейських, і вже нові люди йдуть в цю поліцію, і будується нова поліція. У нас є насправді для цього люди, ті ж атошники, які після війни пішли в поліцію, і побачили який там пиздець, і велика частина добропорядних звідти звалила звідти. І потихеньку це все будується, а за цей час армія займає місце поліції. Те саме відбувається і з судовою системою. Якось так.

 No.3384

>>3369
О да, тільки йобнутих на голову аватарів не вистачало в мусарні, гарно придумав. Їбав в рот всю цю атошну братію.

 No.3385

Tut tcymalo zmyslonjovyx probljem.

Duge najivno hadaty, ge provodjatj protyxabarnytstvo, aby ne stalo xabarnytstva. Zazvytcaj takoho robjatj, aby zrobyty sutjovi dergavnytsjki zminy. To je odna z vaglyvyx riznytsj mig „jaka-riznytsja“ Zelensjkym i Atatirkom, kotryj xotjiv poboduvaty mitsjnu svitsjku Turetccynu, kotra spravdi nezalegna vid Arabsjkoho svitu.

Druha probljema poljihaje v tim, ge doviry do vijsjka zijavyla sja perevagno na dvox osnovnyx zasadax: vijna i pozadergavnistj. Jakby spravdi dovirjaly vijsjku, to b ctce znaly tcy navodyly pevnyx osib, zhadajte tu g Ameryku, ale takoho nemaje — vijsjko prosto bez-imjove. Lyce vuzjke kolo znaje dekotryx osib, ale to ne pro cyroku masu.

Tretja: do samoho Zelensjkoho doviry nemaje. Tcomu vijsjko muse joho sja sluxaty? Moge protystoronnyky (ES, Holos itd) i vijsjko joho samoho naxuj pryberutj, xotc vin i vk, i tut budutj znov pozatcerhovi vybory.

 No.3393

File: 1610493351236-0.jpg (63,52 KB, 640x425, d2cdc68e0ff9bcd99ed49803fa….jpg)  

File: 1610493351236-1.png (10,81 KB, 243x207, images.png)  

>>3369
Чому саме Ататюрка? Ататюрк був глобалістом, що його не красить. Чому не шляхом Піночета? Гелікоптерні прогулянки не завадили б різним Медведчукам, Бойкам, Аваковим і т.д.

Та і навіщо зеленському щось підписувати про передачу влади армії? Хунта приходить сама і від того, що очільник держави робить якусь хуїту. Якщо зєля одумається, то і сам зможе стати норм диктатором, тим більш, саме він є верховним головнокомандувачем.

>>3384
Заспокойся, в армії є дисципліна в нашій теж, на то вона і армія, а не ополчення.

 No.3394

>>3393
>Якщо зєля одумається, то і сам зможе стати норм диктатором
Скоріше - прилетять космічні гуманоїди і допоможуть нам побудувати Українську Державу, аніж ото що ти написав.

 No.3395

>>3394
Я ж сказав
> якщо одумається
Нам всім і так ясно, що цього не станеться і варіант ОПа такий самий малоймовірний.

 No.3455

>>3393
Я не раз стикався з проявом конкретної неадекватності зі сторони атошників, це відбиті на голову маргінали в своїй абсолютній більшості які можуть без проблем до тебе доїбатися. Нахуй і ще раз нахуй.

 No.3457

>>3455
По-перше: атошники - це тільки меньша частина усіх ЗСУ.
По-друге: зустрічав ти атошників не як військових, а вже як цивільних. У армії є дисципліна і покарання за її порушення. Свої функції вони будуть виконувати, як військові.
По-третє: Як ту уявляєш собі хунту? В твоїй уяві хунта - це коли 24/7 військові місто патрулюють і замінюють звичайних людей на робочих місцях? З приходом хунти у твоєму повсякденному житті майже нічого не зміниться, просто на чолі держави буде стояти військовий генерал.
По-четверте: Ти думаєш у арміях Ататюрка, Піночета, Грецьких полковників і т.д, було меньше неадекватів у арміях?
Та і до чого тут взагалі Атошники. З приходом хунти вони нікуди з зони АТО вже ООС не дінуться.