[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/pol/ - Час від часу полюбляю читати альтернативних правих, сайти рівня Infowars та інших алярмістів, які пишуть, що "білу Ївропку нищать!" і що треба щось із тим робити. А хіба ж не похуй? Цивілізаціям властиво гинути. Західна цивілізація аж ніяк винятком не є

/pol/ - Політика

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Позначити
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1608987349248.jpg (166,57 KB, 956x640, Giovanni_Paolo_Panini_An_a….jpg)  

 No.3270

Час від часу полюбляю читати альтернативних правих, сайти рівня Infowars та інших алярмістів, які пишуть, що "білу Ївропку нищать!" і що треба щось із тим робити. А хіба ж не похуй?

Цивілізаціям властиво гинути. Західна цивілізація аж ніяк винятком не є. Нині якраз прийшла пора йти на спочинок, і з цим природним явищем нічого не зробиш. Треба було раніше думати, коли загравали з лівими політиками в 20 столітті (хоч тут є глибші причини, чому так сталося). Схоже, історія і справді нікого не вчить.

Втім, ця гибель не є незворотною. В теорії. Але нема достатньої кількості енергійної, рішучої та принципової молоді. Це те, чого європейці зараз не мають, на відміну від тих же мусульманських країн.

Ну й похуй. Народилися зарано для колонізації Сонячної не, запізно для світових воєн, але якраз можемо насолодитися заходом Європи. Так само, як римляни смиренно і з розумінням незворотності дивилися з вікон на варварів, які наводили свої порядки.

Чи загине повністю надбання європейців? Навряд чи. Так само, як і не згинули античні напрацювання. Років десь через 500 будуть розказувати, як було в 19 столітті заїбісь. А може й ні.

Висрав малозв'язний потік свідомості, але похуй, я тільки-но прокинувся. Може потім роздуплюся і зрозумію, що хотів цим сказати, ліл.

 No.3271

>Висрав малозв'язний потік свідомості
Я завше лиш так і пишу.

 No.3272

File: 1608993789977.png (901,86 KB, 735x586, ClipboardImage.png)  

Україна не загине під натиском темножопих, бо в нас рівень життя недостатньо високий, щоб давати всім бажаючим гроші за дулі.

Захід розвалиться під натиском ослойобів, а українці з білорусами залишаться єдиними захисниками білої раси і утворять імперію і підімнуть Європу під себе. Скріньте.

 No.3273

>>3270
>Цивілізаціям властиво гинути.
Також цивілізаціям властиво захищатися

> запізно для світових воєн

З чого ти узяв це? Думаєш третьої не буде?

> Так само, як і не згинули античні напрацювання.

З античності зникло майже все, окрім того що маємо сьогодні, але це усього лише меньше одного відсотка.

 No.3274

>>3273
>Також цивілізаціям властиво захищатися
І яким чином західна цивілізація захищається?
>З чого ти узяв це?
Спросоння висрав. Забий.
>З античності зникло майже все, окрім того що маємо сьогодні, але це усього лише меньше одного відсотка.
Тим не менш, цей один відсоток (дуже цікава статистика, до речі) так чи інакше відіграв і досі відіграє для нас значущу роль. Якби ті крихти античної цивілізації не збереглися, хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

 No.3275

>>3274
> І яким чином західна цивілізація захищається?
Я про цивілізацію загалом. А у захода є доволі потужна права опозиція, яка у тяжкій ситуації буде чинити опір. Візьмемо, наприклад, центр усієї лівацької хуїти - США, там майже половина проголосувала за Трампа. Це нормальні люди, які прекрасно розуміють, що партія демократів з їх представником Бідоном знищить їхню країну.

> хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

Та сама розвинута антична цивілізація - це нащадки дикунів-переселенців дакійців, народів моря і т.д., які у свою чергу знищіли іншу розвинуту цивілізацію - крито-мекенську до речі, саме з доби цієї цивілізації і походять більшість грецьких міфів, а не з античності. Разом із цією розвинутою цивілізацією була знищена і писемність. З писемністю та міфами взагалі чудо трапилося. Писемність була винайдена з нуля, а міфи бронзової доби ті самі міфи грецькі протягом тисячі років просто передавалися в усній формі, до того, як нові греки вже їх записали.
Я це до того, що досягнення нашої цивілізації не можуть просто так забутися. Тим більш, людство вже запустило декілька цікавих проектів для майбутніх цивілізацій, які прийдуть нам на заміну у випадку нашого зникнення. Зокрема, був запущений спутник на навколоземну орбіту, який повинен впасти на землю через кілька десятків тисяч років. У ньому міститься уся основна інформація про нашу цивілізацію (історія досягнення у науці та культурі і т.д.).

 No.3276

>>3274
> Якби ті крихти античної цивілізації не збереглися, хто знає, чи досягли б ми таких висот, як зараз.

До речі, більшу частину історії людство розвивалося без розуміння тої таки історії. Люди у середньовіччі не знали, що відбувалося у греків у минулому, тому розвиток середньовічної цивілізації не спирався на досягнення античності. Нормальне вивчення історії античності почалося десь у 18-19 ст. коли воно вже не могло вплинути на досягнення нашої цивілізації. Тому так, ми досягли б тих самих висот, навіть якщо б не знали, що там у греків коїлося.

 No.3365

>>3276
Це неправда, бо антична спадщина досліджувалась християнськими схоластами дуже активно. Так, це ж саме християни зберегли твори Платона і Аристотеля. Монахи, які на Афоні й інших монастирях жили. Та й взагалі освіта в Середньовіччі була побудована на вивченні творів Цицерона, наприклад. Люди в Середньовіччі прекрасно знали міфологію, достатньо лише згадати "Божественну комедію", де купа референсів.

 No.3487

>>3365
>Та й взагалі освіта в Середньовіччі була побудована на вивченні творів Цицерона, наприклад.
Вона взагалі була кращою. Але надавалася лише аристократам. Зараз аристократи також вивчають подібне, на відміну від холопів з двома із половиною концептами в мізку.