[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/pol/ - У Кропивача є схожа нитка. Чому б і нам не зробити подібну? Почну я. 1919 рік - Мусульмани мають великий вплив на Ближньому Сході. Є підозри, що Візантію та залишки Грузії хоче повністю підкорити Персія, щоб повністю витіснити єретиків з Азії. Найбіль

/pol/ - Політика

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Позначити
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1595938274305.png (1,81 MB, 1280x997, ClipboardImage.png)  

 No.325

У Кропивача є схожа нитка. Чому б і нам не зробити подібну?
Почну я.

1919 рік - Мусульмани мають великий вплив на Ближньому Сході. Є підозри, що Візантію та залишки Грузії хоче повністю підкорити Персія, щоб повністю витіснити єретиків з Азії.
Найбільший вплив у Європі має Католицтво: Сербія ніяк не може зрівнятися навіть з Угорщиною,Болгарія тільки починає набирати військову міць, Візантія з Грузією не відновилися повністю після попередніх війн з католиками. Єдина православна держава, що має хоч якусь силу - Новгород, але через відсталу промисловість, погану медицину, низьку грамотність та абсолютизм - від якого відмовилися багато монархів Заходу, - не зможе встояти навіть проти "Захисника Європи".
"Захисником Європи" називають Річ Посполиту двох народів, яка існує вже понад 300 років, не зважаючи на втрату Гетьманщини, війни із Прусією, конфлікти із Лівонським Орденом, Республіка встояла та змогла повернути втрачене та отримати нового вассала. Але нинішній король наважився повторити асиміляцію українців та білорусів та почав репресії проти незгодних. Це була жахлива помилка...

 No.326

File: 1595938302242.png (1,83 MB, 1280x997, ClipboardImage.png)  

1923 рік - Річ Посполита не витримала війни з повсталими українцями на чолі з П. Скоропадським та Є. Коновальцем, які об'єднали зусилля, хоч і мали різні погляди на побудову своєї держави, та білорусів, яких очолив П. Кречевський. Молдавське князівство також втратило деякі території, але отримало повну незалежність.
Не витримавши такої ганьби, польський народ скинув короля з трону та реорганізували державу в федеративну парламентську республіку.
Ці події спантеличили всю Європу та змусили монархів Заходу занепокоїтись.

 No.327

File: 1595938355085.png (1,83 MB, 1280x997, ClipboardImage.png)  

1934 рік - Угорщина вирішила покінчити із маленькою Сербією, поки вони не вирішили зробити перший крок. Вона швидко заволоділа Белградом, але не врахувала, що Сербія буде не одна. Перед тим, як Белград було захоплено, Міністри закордонних справ Сербії та Болгарії уклали договір, за яким Болгарія вступає до війни на боці Сербії, а вона відмовляється від претензій на Македонію.
В результаті Угорщина після двох років війни втратила вихід до моря, а Сербія проголосила Югославію.

 No.328

File: 1595938386739.png (1,85 MB, 1280x997, ClipboardImage.png)  

1949-1954 роки - тривала Перша Священна війна. Персія та Арабський Халіфат вторглися на території Візантії з Грузією та Французької Африки відповідно. Грузія капітулювала вже через 3 місяці.
Через складену ситуацію, Папа Римський Пій XII оголосив створення Священної Ліги разом із Візантією та Хрестовий похід. На час війни християнські країни об'єдналися проти двох гегемонів Ближнього Сходу. Підщ кінець війни Персія пішла на відчайдушний крок, та склала таємний договір із хозарами. Вони погодились і оголосили війну Україні для відкриття нового фронту.
1954 року хозарів відтіснили об'єднані сили українців та кримських татар, що довгий час терпіли хазарське панування, Халіфат втратив Каїр, а Персія починає відступ. Врешті-решт був укладений мир.
Після війни Священна Ліга розкололася на Католицьку Лігу (очолювала Папська Держава) та Східну Церкву (очолювала Візантія), але відносини між двома союзами були більш-менш дружні.
А Німеччину реорганізували в федеративну республіку, бо останній кайзер загинув, не залишивши спадкоємця.

 No.329

Далі, якщо що, не треба продовжувати мою лінію. Просто вирішив розкласти своє на декілька постів, для зручності.

 No.330

>>327
> Угорщина вирішила покінчити із маленькою Сербією

Дуже цікаво, зважаючи на те, що у Першій Світовій саме Угорці були головними супротивниками оголошення війни Сербії. Вони погодилися лише тоді, коли імперія пообіцяла не анексувати ані метру сербської землі, лише показати хто на Балканах голловний і піти додому.

 No.331

>>328
>А Німеччину реорганізували в федеративну республіку, бо останній кайзер загинув, не залишивши спадкоємця.

Це також не дуже реалістично. У старій Європі якщо король не мав прямого нащадка, шукалися непрямі - брати, сестри, інші нащадки дідусів, таке інше. Уся королівська Європа були родичами, а Німцеччина так узагалі була рідною землею мало не усім Європейським королям.

 No.332

>>330
>>331
Зрозумій, що цей світ - мішанина сучасності та середньовіччя, тобто тут зовсім інша лінія пішла, і статися всяке може. Просто кажу, але дякую за зауваження. Та й ставлення у різних народів один до одного часто змінювалося.

 No.335

Пригадую, як я в дитинстві полюбляв на шкільних контурних картах малювати різну хійню типу оцих альтернативних держав. Зараз я почуваюся надто старим для цього.

 No.336

>>335
А можеш навести приклад? :3

 No.337

>>336
Треба шукати. Не певен, чи збереглися вони взагалі. Пам'ятаю, колись малював альтернативну Україну, де південь і центр належав туркам, ліл.

 No.338

>Булгарія
>Казанське ханство
Друге історично спадкоємець першого.

 No.339

>>338
>Казахське
Ліл.