[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/pol/ - Йобаний встид за Вольнова. Скаче з теми про расу на Рашку і обсирається. При тому, що він сперечався з їбанутим свідком ZOGу, який не шарить за Україну і Росію. Я не розумію, чому він взагалі перетворив інтерв'ю на дебати. <t

/pol/ - Політика

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Позначити
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


 No.1727

Йобаний встид за Вольнова. Скаче з теми про расу на Рашку і обсирається. При тому, що він сперечався з їбанутим свідком ZOGу, який не шарить за Україну і Росію. Я не розумію, чому він взагалі перетворив інтерв'ю на дебати.

 No.1728

>>1727
Вольнов — це той, кому москалі платять, щоб той їх гнобив?

 No.1731

>>1727
Усього інтерв'ю не дивися, бо вимкнув на моменті з туалетами, він так говорив ніби в Україні з цими туалетами ситуація краща. З його пройобу з ВВП Росії та Нігерії взагалі проволав. Можеш розповісти про що там далі?

 No.1732

>>1728
Є таке.

 No.1734

>>1733
>>1732
Дідько, здублювалося.

 No.1742

>>1731
Я, коли відео моє дорендерилося, вирубив те нахуй. Пішло далі про Голокост, жидів і т.д.

 No.1743

>>1734
Ти ж завжди можеш видалити, безосе.

 No.1748

>>1743
Точно, дякую.

 No.1752

>>1727
Вольнов красава, поспілкувався з абсолютно неадекватним пацієнтом, при тому на мові, яка очевидно не є його рідною щоб потім розібрати по частинам його тези.

>>1731
>він так говорив ніби в Україні з цими туалетами ситуація краща
Він такого не казав. Просто казав що рашка як і ми втім не є прикладом цивілізованого світу і є білі країни, які живуть в дупі, через масу факторів.

Алсо, в нас все доволі таки непогано з туалетами, вікі каже:Відсоток забезпеченості населення доступом до облаштованого водовідведення (каналізація, септик): в містах — 97,4 %, в сільській місцевості — 92,6 %

В мому селі у всіх хто працює ще в нульових зробили туалети в хаті. Хіба що алкаші і старенькі зовсім серуть в ями.

І ввп в рашці рахує т.з. "рострат", тому й виходить що на папері вони встали зколін а на ділі з лопати млинці жеруть і гівнопівників ліплять. Просто складно пояснити те людині, у якої газон з системою поливу на задньому дворі коштує більше ніж будинок білого нігера.

 No.1753

>>1727
>шарить за Україну і Росію
Цей чувак сам каже що не шарить. Але десь про нього блимала інфа, що він сильно помиляється щодо безтурботного і простого життя в рашці.
>перетворив інтерв'ю на дебати
Хотів якомусь числу явно легковажних глядачів цього поца розповісти про підорахенів, очевидно же. В чому проблема?