[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/n/ - Вітаю нічанівців. Традиційний марафон некромантії продовжується, то ж сьогодні на новому рушії була піднята "нова Меморія", через "поламаність" та, відверто, застарілість "старої". Відповідно її ви можете побачити за посиланням: https://old.ukrmemoria.c

/n/ - Розмови про Нічан

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1619207172268.png (4,46 KB, 85x110, ClipboardImage.png)  

 No.1073[Останні 50 дописів]

Вітаю нічанівців.

Традиційний марафон некромантії продовжується, то ж сьогодні на новому рушії була піднята "нова Меморія", через "поламаність" та, відверто, застарілість "старої". Відповідно її ви можете побачити за посиланням: https://old.ukrmemoria.com.

В цій нитці будемо обговорювати аспекти її існування, технічні питання, та, загалом, самоорганізовуватися.

Починаємо нитку Меморія General!

 No.1074

Якщо що, нова Меморія доступна за тим самим посиланням. http://ukrmemoria.com/

 No.1075

Бачу, Франкотик на місці. Вже половина успіху.

 No.1076

>>1073
>будемо обговорювати аспекти її існування
Ой вей, це почнеться!

 No.1077

І що на ній дописувати?

 No.1078

>>1077
Можеш написати щось своє з нуля, або адаптувати щось зі старої Меморії. А можеш вдаритися в рак і наробити пікчурів/коробочок. За тобою вибір.

 No.1079

+анон до нитки.
Мабуть, напишу про статтю про символи Нічану. Але завтра, спати треба.

 No.1080

>>1079
Ок

 No.1081

Створення статей відбувається через кнопку Додати Тему?

 No.1082

>>1081
Поки що вбий в пошук назву статті та тицьни на жирне червоне посилання.

 No.1083

Що за помилка "400" після намагання зберегти редагування?

 No.1084

Сайт мене викинув нахуй і зміни не збереглись.

 No.1085

>>1084
А про що хоч писав?

 No.1086

>>1082
Нічан. Редагування сторінки.

 No.1087

Яе змінювати йобаний розмір швифта?

 No.1088

>>1087
нащо тобі?

 No.1089

>>1088
щоб сторінка адекватно выглядала

 No.1090

>>1089
В якому саме значенні змінити шрифт?

 No.1091

>>1090
*розмір шрифту

 No.1092

>>1090
Розмір. Розмір шрифта. З меншого в більший, з більшого в менший.

 No.1093

>>1092
Є базові теги <big></big> i <small></small>, як треба щось ще — гукнеш.

 No.1094

>>1084
Перед збереженням копіюй тоді краще, адміна будемо потім питати що то таке.

 No.1095

Тренуватися, так розумію, через sandbox в mediawiki?

 No.1096

>>1095
Можна в юзерпросторі, наприклад: Користувач:юзернейм/Чернетка. Принаймні, так робить Деймос.

 No.1097

>>1096
Я ще не зареєстрований. Кажу ж: засирати не хочу. Але дякую за підказку. Трішки потренуюся на сенді і до Вас.

 No.1098

Анони, киньте посилання на телеграм Нічану.

 No.1099

Ват. Деймосе, видає помилку. Не дає зберегти. Вже з всіх пристроїв пробував.

 No.1100

>>1098
@ukrainian_nichan
>>1099
Ти скопіював вміст?

 No.1101

>>1100
Все скопійовано.

 No.1102

>>1101
Дай сюди і кажи куди, спробую я.

 No.1103

>>38072
Видали це, а кинь з форматуванням. Так легше мені буде.

 No.1104

File: 1619277433531.png (38,86 KB, 794x547, test.PNG)  

Вже щось виходить.

 No.1105

>>1103
бляяяять, я довбойоб. та хуйня з форматуванням не збереглась. залиш, буду переписувати.

 No.1106

>>1105
Все ок, я зберіг.

Нічан (Nichan) — найстаріший з нині існуючих український іміджборд. Назва походить від поєднання назви японського іміджборду 2chan.net (цифра 2 японськоою читається як "ні"), а також українського слова "Ніч". Вперше відкритий влітку 2010 року, закритий наприкінці 2013 року і відкритий заново коронавірусною весною 2020 року. Станом на весну 2021 року це другий по активності україномовний іміджборд.

Історія

Нічан було створено в знак протесту до іншого україномовного іміджборду, Учану. Учан на той момент був надзвичайно політизованим і дуже багато тредів зводилося до обговорення москалів. Нічан намагався бути нейтральним іміджбордом і доказом тому, що україномовна спільнота може існувати без обговорення москалів у кожному треді. Тому на основному розділі, дошці /b/, яку було названо Балачки, було встановлено заборону на обговорення політики. Політику дозволялося обговорювати лише на дошці "Політика".

У свої перші місяці існування Нічан не мав власної аудиторії і страждав від постійних "набігів" з Учану, а також з різних російськомовних іміджбордів. Щодня створювалися численні треди, зміст яких обмежувався лише посиланнями на Учан та на російськомовні іміджборди (так званий вайп), що майже унеможливлювало нормальне існування дошки. Боротьба з цим велася методом банів, а також додаванням цих посилань у чорний список. І хоча через якийсь час кількість вайпів значно зменшилася, вони ніколи не припинялися остаточно впродовж перших років існування сайту.

Не дивлячись на усі труднощі, з часом Нічан почав отримувати репутацію анімешної борди і там почали з'являтися перші власні дописувачі. У період приблизно 2011-2012 років Нічан мав невелику аудиторію з "трьох з половиною дописувачів", які творили контент, малювали маскотів, перекладали комікси, аніме та інше.

Приблизно в 2012 році Нічан увійшов у період стагнації - старі користувачі все менше заходили на сайт, а нових не з'являлося. Остаточним кінцем "старого Нічану" стали диверсії з боку невідомих осіб, які почали викладати на Нічан дитячу порнографію, а після того писати скарги на хостинг провайдера сайту. Після чергової такої диверсії наприкінці 2013 року сайт було вирішено закрити, а на головну сторінку поставити заглушку.

Нове народження сайту відбулося на весні 2020 року, коли користувачі зв'язалися з адміністратором сайту і попросили підняти Нічан ще раз, як історичний пам'ятник україномовним іміджбордам початку десятих років. Спочатку планувалося підняти сайт лише на короткий строк, зберегти усі треди і закрити знову, але через те, що на сайті почала знову з'являтися аудиторія, Нічан продовжив існувати. Рушій сайту було оновлено (старий рушій Wakaba було замінено на також старий, але все ж значно новіший рушій Vichan), оновлено дизайн, створено нові дошки і в такому вигляді сайт продовжив своє життя.

Основи

Нічан є анонімним іміджбордом. На сайті відсутня реєстрація, усі користувачі дописують під іменем "Анонім" (на деяких дошках використовується інше стандартне ім'я, наприклад: /a/ - Ханю, /pol/ - Зеленський та ін.), і хоч користувачі мають можливість вказати інше ім'я, це не заохочується (часто засуджується). Основним наповненням сайту є текстові повідомлення і зображеннями.

Сайт поділено на тематичні дошки, а кожна дошка поділена на окремі треди/нитки (теми). Кожен користувач має можливість анонімно створити власний тред чи дописати у будь-який існуючий.

Дошки (розділи)

На сайті діє 8 дошок

Загальні дошки

/b/ — Балачки — найактивніша та основна дошка. Спілкування на будь-які теми. Відсутність тематичної модерації і лише загальні правила. Дошка стровена для тредів, тематика яких не відповідає жодній іншій дошці. Також, станом на кінець квітня 2021, тут є активна мета-нитка «лампових балачок», що вже давно перетнула межу в 10 перекотів, та є своєрідним чатиком, аби не засмічувати беззмістовними темами решту борди, та відсіяти «конфофажство». Була спроба зробити подібне для особливо творчих анонів, нитка називалась «Вушка та Творчість», але вона через кілька перекотів швиденько потонула.

/int/ — International — міжнародний розділ, а також єдиний розділ, де немає обмеження по мові спілкування. За усіми іншими параметрами він подібний до /b. На диво злетів та має власних постійних іноземних відвідувачів, найвідомішими з яких є американець-амікусофаґ та Венесуела-кун (в честь останнього нічанівці навіть намалювали арт в PixelPlanet)


/s/ — Sexy Ladies — розділ для зображень та відео, сексуального характеру. Єдиний розділ, на якому дозволено ділитися зображеннями з віковим обмеженням 18+. Відвідуючи цей розділ, ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років. Це єдиний розділ, де дозволені зображення та відео такого характеру.


Тематичні дошки

На відміну від загальних дошок, на тематичних дошках дозволено створення лише тредів, тема яких відповідатиме тематиці дошки.

/a/ — Аніме та Манґа — оплот поціновувачів сучасної культури країни сонця, що сходить. По замовченню пости тут підписуються іменем Ханю. Це ім’я рандомно було кимось запропоновано, та так і прижилося, оскільки ніхто не був проти.


/n/ — Розмови про Нічан — мета-дошка, створена для обговорення роботи сайту, пропозицій та скарг. Ім’я дописувача за замовчуванням — Deimos.


/v/ — Відеоігри — ігри як для комп’ютерів, консолей, так і мобільних телефонів. Обговорення нових та старих ігор, новин, що стосуються ігрової індустрії і просто цікавинок, пов’язаних з відеоіграми.


/pol/ — Політика — дошка для політичних розмов. Ім’я дописувача за замовчуванням — Зеленський. Діє система «позначення», кожен анон може вибрати свою позначку (наприклад: націоналізм, фашизм, сіонізм та ін.) та над вашим дописом буде відповідний прапорець.


/ukr/ — Українізація та Переклади — у цьому розділі ведуться розмови про українську мову, українізацію, а також переклади будь-яких форм медія. Відео, аніме, відеоігри, комікси, мовні питання, питання про переклад, поширення перекладу чи пошук допомоги у роботі з перекладом.


Інше

/dm/ — інструмент для створення демотиваторів, один з основних для створення нічанівських мемів.
/px/ — Нічанівський Pixel Planet.


Персонажі

Маск-кіт — гібрид кота із маскою та москіта, виконує функції маскота /б/. У нього велика та сердита пика, його часто зображують у пафосному вигляді. Його чорний (часто темно-сірий) колір символізує ніч.
Нічия-чян (Ні-чян, Нічян) — гіджінка борди, її ім’я — це розгорнуте «Нічан» та одночасно натяк на малу відвідуваність борди. Зображується як похмура, зсутулена дівчина з трохи скуйовдженним волоссям та синцями або мішками під очима від сидіння в мережі вночі. Іноді має величезні навушники. Щодо кольору волосся так і не дійшли згоди (він змінюється від балкитно-сталевого до світло-синього), але очі в неї яскраво-блакитні. Нічия та Маск-Кіт знаходяться у дружніх відносинах.
Нічанокотик — округлий котик, намальований безосібним художником маскот нового Нічану. Не має ні історії ні характеру, просто символ. Його можна побачити на основному банері Нічану, на головній сторінці та просто на фоні.

Головна сторінка Нічану зараз
Посилання
http://nichan.net — власне Нічан.
http://twitter.com/NetNichan — офіційний твітер Нічану.
https://old.nichan.net/ — а ось тут ти можеш глянути збережені треди зі старого Нічану.
@ukrainian_nichan — Телеграм Нічану.

 No.1107

File: 1619277737848.png (8,31 KB, 410x117, ClipboardImage.png)  

Деймосе

 No.1108

Начебто все зробив. У мене вийшло зберегти, отже хз. Глянь.

 No.1109

File: 1619279863901.png (16,04 KB, 449x219, ClipboardImage.png)  

>>1108
Постійно видає цю помилку. Подумай що робити.

 No.1110

>>1109
А, я код редагую. Виходить, то візуальний редактор недопиляний.

 No.1111

>>1110
Деймосе. Реально. Візуальний редактор хріня, не працює. Редагування коду вдається нормально.

 No.1112

>>1111
От і все, роби поки в коді, а візуалочку пофіксимо згодом.

 No.1113

Поясніть тупому, як створити нову статтю.

 No.1114

>>1113
Створюєш проект, подаєш на розгляд в парламенті. Далі голосування нардепів і підпис президента.
А якщо серйозно, то зайди на wikimedia і хуярь технічку. Зараз те саме роблю, бо ніколи цим не займався. Захотілося, вчусь.

 No.1115

>>1113
Кажу ж, в пошуку введи назву статті, тицяєш на залупу, і тицяєш на червоне посилання, що виб'є. Потім на головній зроблю функцію "створити статтю" і буде легше, котики.

 No.1116

Тепер на меморії дві статті.

 No.1117

>>1116
Ще плануєш?

 No.1118

>>1116
> Деякі (в основному недобірди, але це просто випадковість) мають в назві просто "ч" (ch). Приклад: Двач (Смоктач), Кропивач.
Свята випадковість, хех.

 No.1119

>>1118
Вибач, боявся кропидвачери сильно вже образяться.

 No.1120

https://ukrmemoria.com/Іміджборд
вже якась, то заготовка готова. Далі просто модифікуємо і модифікуємо

 No.1121

>>1117
Думаю ще пару

 No.1122

>>1121
Прапор в руки.

 No.1123

Деймосе, як вставити зображення в статтю?

 No.1124

File: 1619292438543.jpg (83,18 KB, 1061x1280, IMG_20210424_223036_050.jpg)  


 No.1125

>>1124
Вже розібрався, дякую 8)

 No.1126

>>1125
Звертайся.

 No.1127

Три статті та одне крупне редагування. Продуктивний день.

 No.1128

>>1127
І не кажи. Дякую тобі.

 No.1129

>>1128
Я там ще одну наклепав трішки, буду не проти, якщо ви її трішки модифікуєте.

 No.1130

>>1129
Завтра все зроблю, сьогодні не можу.

 No.1131

Нова стаття!
https://ukrmemoria.com/%d0%9c%d0%b0%d1%81%d0%ba-%d0%ba%d1%96%d1%82
(а я піду їсти)

 No.1132

>>1131
Потужний ти хлопак, скажу. Будеш нашим Стахановим, що перевиконує плян ЦК КПФМ(н), лїл.

 No.1133

>>1132
Саме сумне, що ні пляну, ні анонів окрім мене на Меморії немає.

 No.1134

>>1133
Таки так, поки що на ФМ анархія.

 No.1135

>>1131
Юзай тег <gallery>

 No.1136

https://ukrmemoria.com/Pac-Man
+стаття, пишу франкотику

 No.1137

>>1136
Працювати так, аби адмін сказав "Дякую!".

 No.1138

>>1137
Давай без приколів. Меморію потрібно піднімати.

 No.1139

>>1138
ТРЕБА РОЗБУДОВУВАТИ ЙУБЕКА!

 No.1140

>>1139
Не юбека, а Меморію!

 No.1141

На Меморії вже перша сотня редагувань за 2 дні. Крутецько.

 No.1142

>>1141
Хочеш 200?

 No.1143

Піднімаймо Меморію! Меморія не буде в тіні Драматики!

 No.1144

>>1142
Так, якщо це буде щось змістовне, а не +1 байт в кожному редагуванні. Якість > кількість.

 No.1145


 No.1146

Деймосе, чому не залишиш посилання на Нічан в Меморії?

 No.1147

>>1145
Звідси можеш взяти трохи інфи.
https://knowyourmeme.com/memes/bad-apple

 No.1148

Штибу, кітик адмін та в Деймоса є права рука, пропоную зробити на головній сторінці стрічку нещодавно завантажених пікч та недавно створені статті.

 No.1149

>>1148
А таке хіба можливо?

 No.1150

>>1149
Подумай, програмере.

 No.1151

>>1150
Останні редагування я бачив лише на Вікії/Фендомі, та нині навіть це там відрубали. То ж не знаю, як це зробити.

 No.1152

Бімп. Що робитимемо сьогодні?

 No.1153

>>1152
Тре статтю про Митця обов'язково

 No.1154

https://ukrmemoria.com/Сайт_рідного_села
https://ukrmemoria.com/Заїбало
https://ukrmemoria.com/Офіційне_посольство_НАХУЙ
Три нові статті за день. Попрошу прикрасити їх та додати картинок.

 No.1155

File: 1619441404922.png (3,65 KB, 294x176, ClipboardImage.png)  

При спробі перейти з візуального редактора на редагування коду вилазить пікрел. У всіх так?

>>1154
Чи є взагалі якийсь сенс у статтях, які складаються з 1-2 абзаців?

 No.1156

>>1155
1. Візуальний редактор не працює, працює тільки код
2. Чим я винен, що більше 1-2 абзаців немає що написати? Лити воду? Вибачте, ні. Нікому не буде цікаво це читати.
Нова стаття:
https://ukrmemoria.com/Противсіх

 No.1157

>>1156
Нащо ти <big> ставиш? Я лиш забрав.

 No.1158

>>1156
Так може і не треба створювати "статтю" із двох речень, а взятись за щось нормальне?

 No.1159

>>1158
Блять. Меморія це вікіпроєкт в більшості про меми та лулзи, а не про все підряд, як Вікіпедія.
Ми пишемо про всі (нормальні) меми на скільки б мало інформації не було б. Не дойобуйся, якщо маєш більше інфи та бажання, то реєструйся і дописуй. Ніхто не забороняє.

 No.1160

>>1157
На статтях де реально мало тексту, я ставлю цей теґ, що 9/10 сторінки не було пустим, білим полотном.

 No.1161

<big>тест</big>

 No.1162

>>1161
<small>тест

 No.1163

>>1162
Дію цих теґів видно тільки на головній сторінці.

 No.1164

File: 1619443575855.jpg (49,26 KB, 577x560, photo_2021-04-05_10-26-08.jpg)  

>>1159
Треба тоді вказати на головній сторінці, що ФМ це архів одноденних форсед-мемів, бо я вже почав писати статтю на декілька тисяч знаків. Довелось видалити.

 No.1165

>>1163
Уже бачу. Теґи кольору не працюють.

 No.1166

Еее, ви куди сратися почали?

 No.1167

>>38167
Ну ось і поспілкувалися.

 No.1168

>>1164
Не видаляй, якщо не сарказм, ліл.

 No.1169

>>1167
Не звертай уваги, це мігранти бушують.

 No.1170

File: 1619444264203.png (4,23 KB, 199x70, изображение_2021-04-26_163….png)  

Що таке це ваше Докладніше?

 No.1171

>>1168
Пізно.

 No.1172

>>1170
Це з шаблону одного. Взагалі, на ту сторінку можна не дуже зараз уваги звертати.
>>1171
Шкода, дуже шкода!

 No.1173

Анони, в чому прикіл в писанні статей про політиків, а не про меми з ними? Типу, як з Василем Противсіх.

 No.1174

>>1169
Та які мігранти? Просто постав бидло на Смоктач. Чи мені прямо посилання кинути?

 No.1175

>>1174
Бидло тут лише ти, бо піарити борди-конкуренти можуть лише бидлани. Деймос казав: краще назвати співрозмовника хуєм дурним, аніж виганяти.

 No.1176

Перевага Меморії в тому, що вона позбулася legacy, а тому на її базі слід писати про нові й актуальні нині штуки. Так і аудиторія підтягнеться. Натомість ви тягнете назад викопне гівно десятирічної давності. Навіщо?

 No.1177

>>1174
То отримаєш репорт за неузгоджену рекламу, "небидло"

 No.1178

>>1177
Добре, бидлане.

 No.1179

>>1175
Що? Хто піарив?

 No.1180

>>1176
Потрібно пам'ятати старе, але і робити нове.

 No.1181

>>1153
Буде. Вже збираю матеріали.

 No.1182

Омріяна стаття готова. https://ukrmemoria.com/Лесь_Подерв’янський

 No.1183

>>1182
Ґратулюю! Ось це називається стаття!
Тільки одне "але". За Вашим бажанням: перепиши рядок
> ось що б я сказав, якби був руснею
на
> ось, що каже русня
Таким чином стаття буде виглядати, як саме стаття, а не думка автора. Свої думки пишуть дебілята в ЖЖ і видають їх за "професіональні статті".
Ну й друге: від гріха подалі, бо почнеш думати, як русня, не дай Бог.
А так стаття дуже чудова! Принаймні, відрізняється від всіх існуючих і інформативністю, і способом подачі. Це ж не сама остання версія, сподіваюся?

 No.1184

Дякую, звісно. Я мав на увазі друге, не важко зрозуміти. Це не остання версія. Оскільки подібно залити посилання, якщо зайдемо та фотографії. З другим мені просто лінь, бо тут дуже довго і нудно заливаються картинки. Дякую за подяки та турботу. Але іншої сторони, більше додати в сторону інформації вже не вийде.

 No.1185

Писець на Меморії сказав, що приймає реквести на статті. Майте на увазі.

 No.1186

>>1185
В перерву від реквестів напишу статтю про ЖЖ. LiveJournal це те про що ми говоримо? Бо я загуглив, тих ЖЖ овер багато.

 No.1187

>>1186
ЖЖ це Живий Журнал, тобто LiveJournal, так.

 No.1188

File: 1619644562493.png (166,77 KB, 800x516, изображение_2021-04-29_001….png)  

Як пояснити кропидвачеру, що нахуй це, як можна далі від Нічану та Меморії?

 No.1189

>>1188
Звереснув з пікчуря.

 No.1190

File: 1619805383704.png (1,04 MB, 1024x600, ClipboardImage.png)  

Любі друзі, чи будемо додавати свистоперділки по типу юзербоксів вже на цьому етапі?

 No.1191

https://ukrmemoria.com/QTV
Стаття готова!

 No.1192

На Меморії, якщо що, вже 20 статей. Це статистика щось біситься.

 No.1193

https://ukrmemoria.com/Wojak
Спробував про це статтю зробити. Треба доповнити, і писати ще про такі актуальні зараз мемоси. Підключайтеся.

 No.1194

>>1191
Або я сліпий, або вже забув справжню назву. Ну, або ж там чомусь відсутня "Реготня з Такеші Кітано".

 No.1195

File: 1620173015754.png (12,77 KB, 486x121, 67676876.PNG)  

бепх... Хлопці, я сам людей ненавиджу і, можливо, і із 7-ми мільярдів таки є хоча б тисяча-дві нормальних. Але це вже навіть для мене занадто!

 No.1196

>>1195
Ти завжди можеш виправити те, що тобі не подобається! :3
Але цього разу таки виправлю я.

 No.1197

>>1196
Дякую, але я у вас не зареєстрований (від гріха подалі, бо таке можу намалювати, що й на голову не налізе).
Хоча смішно вийшло й справді. Є над чим замислитися.

 No.1198

>>1197
Нам дуже потрібні нові дописувачі. Ми завжди тобі раді.
+сотня :)

 No.1199

>>1197
Не хочеться, аби люди боялися творити на Нічані-Меморії. У нас тут вільна територія, а не КГБ-КПСС, то ж почувайся як вдома. Як ти можеш критикувати всіх довкола, так і всі тебе можуть.

 No.1200

>>1199
>У нас тут вільна територія
Це ти так кажеш до першої-ліпшої навали раку і шизо-спаму.

 No.1201

>>1200
Ну так це рак і шизо-спам, а не творчість. Хіх.

 No.1202

>>1198
Ну, чорт йо зна. Давай напишу щось про "порно". Меметична хрінь, думаю. Позбираю матеріалу десь тиждень. Якщо самому сподобається не факт, то зареєструюся і напишу. Якщо вам не сподобається, то видаляйте мене потім нахуй.

 No.1203

>>1202
Головне порнуху не заливай саму, аби деймоса за яйця не схопили, і аби було трохи більше SFW.

 No.1204

>>1203
Ні, авжеж. Опишу історію, види, видатних, так би мовити, персоналій, літературу, різницю між еротикою та порно. Та там багато чого. Але стаття буде задовгою, звісно ж.

 No.1205

>>1204
Якщо зробиш, то можеш просити щось взамін у мене (залежно що я зможу).

 No.1206

File: 1620560612157.png (365,68 KB, 785x757, ClipboardImage.png)  

Реквестую статтю про Пепе, де треба вказати момент з перетворенням Пепе на символ альтрайтів, додати пікчурів всіляких. Я щось не можу написати.

 No.1207

File: 1621155663824.png (1,15 MB, 606x1048, ClipboardImage.png)  

>>1204
Ну що там?

 No.1208

>>1206
Давно готова. Чекаю інших реквестів!

 No.1209

>>1208
І де вона? Чом не запостиш?

 No.1210

>>1209
Бо можна просто перейти за посиланням вище на Меморію та знайти її.
https://ukrmemoria.com/Жабка_Пепе

 No.1211

>>1210
Це ж не стаття про порно, це про пепе...

 No.1212

>>1211
Це ж навіть краще...

 No.1213


 No.1214

>>1212
Ти брехун!

 No.1215

>>1214
Жабка Пепе краще за дрочиво.

 No.1216

>>1215
Ти казав, що зробиш статтю, а зараз якусь маячню верзеш. Я тебе не розумію.

 No.1217

>>1216
Аноніме, я інший писак Меморії, то тобі мабуть Франкотик говорив.

 No.1218

Я зробив статтю на оцей реквест -> >>1206.
Про дрочиво, то не я погодився писати.

 No.1219

>>1218
Заплутав ти мене.

 No.1220

>>1217
Я не можу сам собі говорити.

 No.1221

>>1220
Марко не буде робити статтю про дрочиво, я то не писав. То якийсь інший анонім писав, не я.

 No.1222

>>1221
То навіщо відповідав ти?

 No.1223

>>1222
Я просто кинув свою статтю, а ти до мене доїбався, я не сильно зрозумів про що ти, тому говорив, що знав.

 No.1224

>>1223
А, блядь, то я в очі їбався. Вибач.

 No.1225

>>1224
Нічого :3

 No.1226

Всім привіт, а меморія переможе Жироблядатику? Це взагалі реально?
Я звісно знаю що хороших історіях добро завжди перемагає зло ,але реальність вона зовсім інша штука.

 No.1227

>>1226
Якщо ти перестанеш зациклюватися на перемозі когось, а просто візьмешся творити з нами — так.

 No.1228

>>1227
Двоїню

 No.1229

>>1226
Просто хуяч пять-шість рочків дописуючи ФМ і тоді може преможе.

 No.1230

Порахував, ліл. Якщо ми підемо такими темпами, то через 6 років буде 2800 статей. Нагадаю, що зараз пишуть статті тільки якийсь Марко та Франкотик. Якщо за шість років набереться ще користувачів, а це буде точно, скажімо, щопівроку +2 активних дописувачів, то це приблизно 15642 статті за 6 років. Хоч це просто роздуми, але якщо постаратись, то це буде реальністю.

 No.1231

Чи варто написати про Ріск у Меморію? Імго, це має бути опис Рісків на бордах взагалі і на Нічані зокрема.
Перекотив запитання звідси: >>>/v/2813

 No.1232

>>1231
Можна навіть сторінку з результатами ігор зробити.

 No.1233

>>1232
>>1231
Не треба засирати Меморію.
Цьом.

 No.1234

>>1233
а де мені ще какать?

 No.1235

>>1233
Ти заїбав красти моє фірменне цьом.

 No.1236

File: 1622783745839.png (89,48 KB, 250x200, Оротандр.png)  

Марко тут? Допили до нормального стану сттатю про Орангутандра. Завантаж скріни з Учану і там ще дрібки цікавої інформації в трідах були.

Також треба запиляти розділ про зв'язок з Петровичефорсом. Бо чомусь (з якоїсь незрозумілої причини) ця макака перестріляла на Кропиві всіх, хто хуярив форсера. Цікаво, чому має місце такий інтерес.

 No.1237

>>1236
Оротандр бере 1070-гет на n/ Нічану. Це саме той гет, на який він заслуговує.

 No.1238

>>1236
Марко тут, блять і йому хуйово. Відчіпіться від Марка на невизначений термін та не створюйте безглузді нитки, це можна було написати в нитці-меморії.

 No.1239

Вітаємо!

Ми перенесли цей тред з /b/ і тепер це буде основне місце обговорення ФМ. Прохання не плодити треди-дублікати.

 No.1240

>>1236
Не Марко, але я трохи написав про дитинство Сані та його сім'ю.

повз

 No.1241


>>1240
Пиши щось достовірне

 No.1242

>>1241
Багато ти там знаєш, достовірно чи ні.

 No.1243

>>1237
Не бере. Він навіть на це не заслуговує. Навіть фулхаус не взяв, блядь. Буде пасувати.

 No.1244

>>1243
Він пасивний за замовчуванням, лол.

 No.1245

File: 1622888345074.png (131,52 KB, 400x400, ClipboardImage.png)  


 No.1246

File: 1622892265901-0.png (258,92 KB, 512x247, изображение_2021-06-05_142….png)  

File: 1622892265901-1.png (2,41 MB, 2000x1000, изображение_2021-06-05_142….png)  

File: 1622892265901-2.png (2,26 MB, 1062x1500, изображение_2021-06-05_142….png)  


 No.1248

File: 1624354973630.png (342,56 KB, 501x493, ClipboardImage.png)  

Чого здохли?

 No.1251

>>1248
Не питай.

 No.1252

>>1251
Ну як не питай? Актив на Меморії здох.

 No.1253

>>1252
Наївся і спить.

 No.1254

>>1253
Ех, вам чхати. Ну оке.

 No.1255

File: 1625035254718.png (75,85 KB, 1147x311, ClipboardImage.png)  

>>1254
Спаму на ФМ дохуя.

 No.1256

>>1255
От, москалі кляті!

 No.1257

>>1255
пофіксив. ідіть дописуйте нарешті, а то лише від спамерів актив.

 No.1280

Пане Деймосе та Пане Франкотику!

Дуже прошу Вас написати статтю про цей весь кавардак, що твориться зараз. Пруфів дохуя, думок ще більше. Це зараз дуже потрібно! Люди мають зрозуміти, що ця війна не виникла на пустому місці.
Дякую за відповідь!

 No.1281

>>1280
Привіт. Заохочую тебе написати про це самому.
Меморія створена як нейтральна платформа для анонімусів. Якщо я, як адмін Нічану, почну туди писати про ваші суперечки, вона перестане бути нейтральною.

 No.1284

>>1280
Як раз на порожньому дупоболю і виникла.

 No.1285

>>1284
Та ні. Анонім все пам'ятає >>>/b/41713

 No.1286

File: 1643471330567.png (856,99 KB, 600x800, ClipboardImage.png)  

>>1280
Відповідає Франкотик. Я ніхуя не розумію, що там у вас за новітні срачі з коропивачем, ліл. І розуміти не хочу.

 No.1287

File: 1643471971532.jpg (249,72 KB, 1080x1345, 111.jpg)  

>>1286
(пшшш)
Франкотик прийняв.