[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/a/ - Панове, потрібна ваша допомога. Хтось має оригінальну картинку, без прифотошопленої хуйні в окулярах? По саусенао не пробивається.

/a/ - Аніме та Манґа

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1641077670456.jpg (142,03 KB, 634x644, maxresdefault (2).jpg)  

 No.8076

Панове, потрібна ваша допомога.
Хтось має оригінальну картинку, без прифотошопленої хуйні в окулярах? По саусенао не пробивається.

 No.8077

Прітті шур це оригінал, не подобається чоловіча єбля в окулярах - замаж її в пейїнті.

 No.8078

>>8077
Та фу. Я ОПчика розумію* На одній стороні підари, а на іншій лесбійки. У мене самого кров з носу потекла б.

Йохохой... чому ци художників в школі вчили? Казали їм: сінь хуй п'янь, їбань хуянь! Так нє, блядь, ми нашу Неньку Японію хочемо порнгухою мальованою підіймати, ніж працювати на Самсунг і хуячити залізо під андроїд. От риторичне запитання: "Що краще: смартфон нормальний чи мультики про педрил? Я краще потрачу час в метро, щоб телефони пиздити, ніж дивитися оте аніме та їсти тортики. Ба, більше скажу: коли не почав відвідувати іміджборди, то до аніме ставився нормально, нейтрально-похуїстично, а коли походив по аніме дошкам, то ставлення стало різко негативним. Хотів реально взнати, який би такий цікавий мультфільм подивитися, бо одним Міядзакі, якого поважає навіть моя рідна мати, аніме не закінчується.. А тут, блядь, пропонують якусь боку у пику. Знаючи, що Анонім - ще те лайно, я перечитав сюжет і мені вистачило. Так це хуйня, тут хоча б поржати можна. А, блядь, з ДжоДжо вже не посмієшся, бо таких пафосних підарасів в природі не існує. Так ще нічого, коли діти малюють хуї на партах чи в пейнті на уроці інформатики. А ці хуйдожники малюють підарів та трапів з такою турботою та майстерністю, що у мене виникають питання з приводу їхньої психіки. Їбать, а фанати? Сука, ЦЕ ЩЕ КОМУСЬ ПОДОБАЄТЬСЯ І ВОНИ З ЦЬОГО ЗРОБИЛИ КУЛЬТ! Культ мальованих підарів та лесбіянок, як у оцієї претті, нахуй, щур, чи як її в біса. Та намалюй же ти, як Хаяо, блядь! Нє, ніхуя, малюємо трапів та підарів! Їбать мою гречку, нахуя? Нахуя ви принижуєте Японію своєю "твоорчістю"? Її і так америкоси бомбили, а із-за вас тепер весь світ думає, що в Японії всі нахуй їбоноті. Хуйня, а не "ня", блядь.

 No.8079

File: 1641086203904.jpg (104,47 KB, 640x640, IMG_20211213_233858_646.jpg)  

>>8078
Паста або сам друкував?

 No.8080

А взагалі, котики, я вам так скажу. Можливо можу помилятися, бо я теж людина, але ви мене виправте тоді, будь ласка. Рок-н-ролл - лайно. А чому? Бо не такий вже лайновий рок-н-ролл, як його малолітні фанати, які кричать "панки хой!" з "арією" на футболці. Так само і наші анімешники йобані, від яких хочеться бігти подалі.
Вбиває аніме не Боку но Піко. Вбивають аніме його фанати.

 No.8081

>>8079
Це лише крик душі. Не звертай уваги.

 No.8082

От чим знамениті, наприклад, Бітлз? Пара пісень, типу єстердей та єллоу субмарін. Ну, ще люсі ін зе скай може хтось сказати. А головне, що вони знамениті Бітломанією, своїми їбонутими фанатами та фанатками. І що в результаті? Пизда Джону. А найголовніше те, що люди почали коепати контент, який згодом переріс в глем-рок, від якого вже тоді трешери блювали. А сучасність? Йоб твою ж маму, хіба це Рок, блядь??? Навіть ветерани вже розівчилися грати, хоча по суті повинно все бути навпаки. Так це тупо повиростали ті ж самі фанати. І тих, хто зрозуміли рок-н-ролл по-справжньому, дуже мало, що й породжує хуйню, а не музику. Он, блядь, Океан Ельзи, нахуй. Їбать, що це??? І Вакарчук ще щось вийобується. Їбать, Вакар, яка була охуєнна пісня з кліпом, де ти в холодильнику сидів? Я ще малий був, то мені сильно сподобалося. А потім, нахуй, твій пиздофон 911. Вакарчук, блядь, ВАКАР, НАХУЯ, БЛЯДЬ, НАХУЯ??? І це ще по телевізору називають украхнським роком? Та, блядь, Поплавський більш трушний рокер у порівнянні з тобою! Навіть мемом іміджборд став! А тм, блядь, згадуєшся лише в негативному дописі на Нічані в дошці для анімешників! Дохуя Джекі Чан, чи що? Яка політика??? Пиздуй на пенсію і не світи їбалом! Заїбав!!!

 No.8083

От, сука, ще й горілка скінчилася... йобаний ти Вакарчук, сука...

А все діло в бабках, хлопці. Люди жруть - неси ще. Якість? Похуй. Назви це сушами, японською кухнею, що жруть в Японії, де роблять аніме, то вони й скручений туалетний папір з лайном будуть жерти, бо суші - це модно. Отака хуйня, котяки.

 No.8091

Почавшукати й наткнувся на яой. Хлопці, це пастка.