[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/a/ - Чому в анімах американці часто-густо показуються, як непотріб, який дохне чи не найпершим, і взагалі, фактично є масовкою для основних персів?

/a/ - Аніме та Манґа

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1612623749396.jpg (19,44 KB, 600x580, ЗдивованийПікачу.jpg)  

 No.7156

Чому в анімах американці часто-густо показуються, як непотріб, який дохне чи не найпершим, і взагалі, фактично є масовкою для основних персів?

 No.7157

>>7156
Зараз розберемо написане тобою по пунктам.

>є масовкою для основних персів

Бо основні перси - японці. Це нормально, що персонажі інших національностей знаходяться на другому плані.

>непотріб, який дохне чи не найпершим

Ні разу не зустрічався з таким. В голову зараз приходять тільки америкоси із франшизи Геттер Робо, Бандит із Югіо, боксер із Гандам G, епізодичні персонажі з різних манг. Всі вони показуються по досить схожому патерну: американець проявляє взерхність по відношеню до японців, але з часом головні герої показують, що вони нічим не гірші, а у персонажа із USA розкривається причина, чому він такий злий на япошок.

Аніме й інша масова медіапродукція просто у досить карикатурному вигляді відображує що японці самі думають про американців. Можливо, вони в якійсь мірі відчувають себе сателітом штатів і тримають образу за програну війну. Плюс до цього усвідомлення того, що без допомоги від своїх колишніх ворогів Японія не змогла би так сильно піднятись в економічному плані.