[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/a/ - Чому в анімах американці часто-густо показуються, як непотріб, який дохне чи не найпершим, і взагалі, фактично є масовкою для основних персів?

/a/ - Аніме та Манґа

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1612623749396.jpg (19,44 KB, 600x580, ЗдивованийПікачу.jpg)  

 No.7156

Чому в анімах американці часто-густо показуються, як непотріб, який дохне чи не найпершим, і взагалі, фактично є масовкою для основних персів?

 No.7157

>>7156
Зараз розберемо написане тобою по пунктам.

>є масовкою для основних персів

Бо основні перси - японці. Це нормально, що персонажі інших національностей знаходяться на другому плані.

>непотріб, який дохне чи не найпершим

Ні разу не зустрічався з таким. В голову зараз приходять тільки америкоси із франшизи Геттер Робо, Бандит із Югіо, боксер із Гандам G, епізодичні персонажі з різних манг. Всі вони показуються по досить схожому патерну: американець проявляє взерхність по відношеню до японців, але з часом головні герої показують, що вони нічим не гірші, а у персонажа із USA розкривається причина, чому він такий злий на япошок.

Аніме й інша масова медіапродукція просто у досить карикатурному вигляді відображує що японці самі думають про американців. Можливо, вони в якійсь мірі відчувають себе сателітом штатів і тримають образу за програну війну. Плюс до цього усвідомлення того, що без допомоги від своїх колишніх ворогів Японія не змогла би так сильно піднятись в економічному плані.