[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/n/ - Вітаю вас! Як ви помітили, ситуація з латинкою виходить з-під контролю. Якщо колись латинка складала десь 5% дописів на сайті, то сьогодні її концентрація досягає вже майже 90%. Відвідуваність сайту падає, а користувачі звинувачують у цьому саме засилл

/n/ - Розмови про Нічан

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1612096029271.jpg (55,74 KB, 468x530, 2.jpg)  

 No.935

Вітаю вас!

Як ви помітили, ситуація з латинкою виходить з-під контролю. Якщо колись латинка складала десь 5% дописів на сайті, то сьогодні її концентрація досягає вже майже 90%. Відвідуваність сайту падає, а користувачі звинувачують у цьому саме засилля латинки.

Тому ми стоїмо зараз перед роздоріжжям.

З одного боку ми цінуємо вільність спілкування і до останнього стоїмо за те, щоб користувачі могли писати будь-що на будь-які теми, не боячись свавілля модерації.

З іншого боку ми маємо прислухатися до користувачів і створювати платформу для цього спілкування.

Зважаючи на це, на даному етапі ми не будемо вводити жодних нових правил чи карати тих, хто писав латинкою. Замість цього ми хочемо знайти з вами спільну мову.

Тому ми звертаємося до любителів писати латинкою - майте совість. Ми просимо вас перейти на кириличну українську мову, принаймні в більшості ваших повідомлень. Якщо концентрація латинки впаде до нижче 5%, ніяких санкцій проти цих відсотків вводитися не буде.

Якщо ж ситуація не зміниться, нам доведеться вводити заборону латинки. Можливо, створення окремої дошки для латинки.
Але ми щиро сподіваємося, що до цього не дійде.

 No.936

Хіба обмеження латинки і не було метою серуна? Треба шукати причини, а не наслідки.

 No.937

>>936
Причина в засиллі латини. А "серуна" я розумію, бо сам хотів так само зробити - гіпертрофовано показати який пиздець відбувається в /а.

>>935
>не будемо вводити жодних нових правил
А і не треба. На сторінці з правилами вказано: "Мовою спілкування на Нічані є лише українська мова."
Під цим досить широким поняттям мається на увазі в першу чергу правопис, т.я. основний спосіб спілкування на Нічані - писемний. Виходить, що використання латини вже порушує це правило.

Я писав в попередніх постах, що нікого не їбало б, якби Юродивий не хуярив новий допис кожні 5-10 хвилин. Хоче написати про якесь аніме - хай засуне все це в один допис, а не відводить для кожного нового речення ціле повідомлення. Їх все одно ніхто не читає, а жити сильно заважає.

 No.950

Я вважаю банити не варто, нічан же не жироблядач. Фіча з латинкоперекладом постів геніальна, єдине що треба її поліпшити і якось автоматизувати. Бо натискати на кожен пост [l>k] читаючи в окремому віконці не дуже зручно.