[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/n/ - Вітаю вас! Як ви помітили, ситуація з латинкою виходить з-під контролю. Якщо колись латинка складала десь 5% дописів на сайті, то сьогодні її концентрація досягає вже майже 90%. Відвідуваність сайту падає, а користувачі звинувачують у цьому саме засилл

/n/ - Розмови про Нічан

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1612096029271.jpg (55,74 KB, 468x530, 2.jpg)  

 No.935

Вітаю вас!

Як ви помітили, ситуація з латинкою виходить з-під контролю. Якщо колись латинка складала десь 5% дописів на сайті, то сьогодні її концентрація досягає вже майже 90%. Відвідуваність сайту падає, а користувачі звинувачують у цьому саме засилля латинки.

Тому ми стоїмо зараз перед роздоріжжям.

З одного боку ми цінуємо вільність спілкування і до останнього стоїмо за те, щоб користувачі могли писати будь-що на будь-які теми, не боячись свавілля модерації.

З іншого боку ми маємо прислухатися до користувачів і створювати платформу для цього спілкування.

Зважаючи на це, на даному етапі ми не будемо вводити жодних нових правил чи карати тих, хто писав латинкою. Замість цього ми хочемо знайти з вами спільну мову.

Тому ми звертаємося до любителів писати латинкою - майте совість. Ми просимо вас перейти на кириличну українську мову, принаймні в більшості ваших повідомлень. Якщо концентрація латинки впаде до нижче 5%, ніяких санкцій проти цих відсотків вводитися не буде.

Якщо ж ситуація не зміниться, нам доведеться вводити заборону латинки. Можливо, створення окремої дошки для латинки.
Але ми щиро сподіваємося, що до цього не дійде.

 No.936

Хіба обмеження латинки і не було метою серуна? Треба шукати причини, а не наслідки.

 No.937

>>936
Причина в засиллі латини. А "серуна" я розумію, бо сам хотів так само зробити - гіпертрофовано показати який пиздець відбувається в /а.

>>935
>не будемо вводити жодних нових правил
А і не треба. На сторінці з правилами вказано: "Мовою спілкування на Нічані є лише українська мова."
Під цим досить широким поняттям мається на увазі в першу чергу правопис, т.я. основний спосіб спілкування на Нічані - писемний. Виходить, що використання латини вже порушує це правило.

Я писав в попередніх постах, що нікого не їбало б, якби Юродивий не хуярив новий допис кожні 5-10 хвилин. Хоче написати про якесь аніме - хай засуне все це в один допис, а не відводить для кожного нового речення ціле повідомлення. Їх все одно ніхто не читає, а жити сильно заважає.

 No.950

Я вважаю банити не варто, нічан же не жироблядач. Фіча з латинкоперекладом постів геніальна, єдине що треба її поліпшити і якось автоматизувати. Бо натискати на кожен пост [l>k] читаючи в окремому віконці не дуже зручно.