[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Якось я йшов додому,аж тут на мене накричала собака за те що я серу раком. І якось мене за цим ділом застав шкіряний поліцейський,який хотів мене покарати ззаду,але я швидко втік. І біля багатоповерхівки стояла ігротека де були компи і там пацани жбурляли

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1625688562413.jpg (31,48 KB, 384x416, Недоукраїнізація.jpg)  

 No.40230

Якось я йшов додому,аж тут на мене накричала собака за те що я серу раком. І якось мене за цим ділом застав шкіряний поліцейський,який хотів мене покарати ззаду,але я швидко втік. І біля багатоповерхівки стояла ігротека де були компи і там пацани жбурляли петарди у алкоголіків,а алкоголіки в свою чергу кидали їм на голови скляні пляшки з під горілки. І в усьому звинуватила мене стара бабця і сказала що то я був,мене спіймали за руку поліцаї і давай протокол робити за те що я жбурляв пляшки з під горілки і петарди хоча це був не я. Якось забрав мене нігерський студент за руку і сказав на мій лист-записку з записами фруктів і овочів на базарі що я не куплю стільки і відібрав в мене папірець і сказав щоб папірець отримати я маю зробити йому мінєта. Я у відповідь кинув у нігерського студента кравчучкою йому в голову і він втратив пам'ять і змінив орієнтацію з гея на трансгендеройоба. За це мене відправили у психіатрію де мене звинуватили у деменційному психопатичному расизмі. А потім поліцейський піймав мене у магазин за те що я був без маски під час ковіду,він мене забрав у душову кабіну де покарав мене як слід і змусив сплатити штраф 300 доларів. А потім мене біля відділку зустрів співробітник і спитав у мене "Хвойду будеш їбати?" А я відповів йому що не буду бо в мене день був поганим за це мені співробітник дав по яйцям. Писав якось я на стінах гіпсокартоном та чорним вугіллям фрази "НАТО в хату,слава ЄС." А мене біля стін дівки накачані піймали, скрутили і вкрали мої диссертації з кресленнями. Я через 1 день лише повернув диссертації з кресленнями нового потяга. Ну потім побили мене і я втратив пам'ять про категорії прона і нудно було дивитися стандартний прон без прикольчиків а особливо розлютився коли пацан одів жіноче вбрання і ходив у ньому по проспекту,я його потім наздогнав і в кадик дав йому за це,а потім мене собаки покусали біля базару у густій траві. Після цього я сказав "Я вас усіх ненавиджу,чорти і ви всі загинете!" Потім за мною пацани почали ганятися і кричати "стііііій!!!" Я спіткнувся через невеличку бетонну перегородку і впав на землю і вони мене били та закидували зеленими горіхами. Я потім помстився їм через тиждень і склом їм обличчя усім порізав і заволав "Аааааааааааааааааа!!!" А пацани потім з поліцаями насрали мені у рота і я покусав потім і пацанів і поліцаїв. Висновок: щоб було безпечно на вулиці завжди з собою беріть твердий довгий фалоімітатор щоб забивати своїх ворогів насмерть.

 No.40231

>>40230
Блейз, ти?

 No.40233

Якось проїбав банківську картку і сидів без грошей у лісі біля кордону з містом Хелм. Аж тут ззаду підходять двоє поліцейських і питають мене чому я мастурбую біля дерев. Я їм відповідаю "це не те що ви подумали хлопці",вони мене скрутили і повели до відділку на машині. Я сказав їм що я бомжую і вони мене побили. Вони почали за мною стежити щоб я до кордонів більше не підходив і я спав у далекому темному лісі в машині яка була схожа на металобрухт. Я там був з припасами і з паперовими розвагами. Підходжу до кордонів,а там величезний 8-метровий паркан з колючим дротом з високою напругою 720 кВт і купою камер відеоспостереження. І от думай тепер чи поліцейські мене віддухопелять,чи лізти під струмом щоб згоріти до кісток і перетворитися на шмат смаженого людського м'яса. Я пішов назад до будинку з металобрухту від машини,бо я їбав розгрібати це важке лайно.

 No.40235

>>40231
Ні,це не Блейз. Це новенький Нічанівець.

 No.40237

>>40235
Lil Nich'a

 No.40239

File: 1625855287904.png (223,05 KB, 4284x2824, Безымянный.png)  

А закинутий колодязь то не закритий і там люків нема. Глибоченький 8 метрів з трубою. Або є такі глибочезні що аж жах. Який жах! А що не жах? Жах! І такі малопримітні особливо вночі це пиздець. Срані ями! І усі хочуть на когось вину перекласти! А в голові одні тьолки! Заєбалі! Які такі "тьолки",у нас проблем нема? Земля під ногами тріскається!!! Все горить,палає!!! Затоплює усе лайном!!! Люди! Схаменіться! Але ні,вони і далі бухали пивас і мріяли про тьолочок. Падлюки. Курви. Підораси. Хуї. Прийшлося самому плитами цю хєрню закривати. Утомився від наших людей,вони заїбали. Все життя вони палки в колеса ставили мудаки московитські. Бомжують ще й інших заставляють жебракуати. Хапають за руки за ноги,мордують. Бувало що хтось у ямі застрягав напівзагнутий і в муках здихав. Багато часу витрачено трясця! Все втрачено і можливосте немає! Взагалі якось дивне відчуття що це кінець в муках. Мобілки пройобуємо в ямах,ключі в ямах або в траві,все так важко дуже важко що не передати словами як важко надважкро,тяжко! Все якось руки тягнуть таємниці розізнати особисті щоб потім розпатякувати всім,робити більше нічого! І катують,і мордують і псують усе.

 No.40240

File: 1625859999854-0.jpg (50,33 KB, 718x495, 469.jpg)  

File: 1625859999854-1.jpg (25,83 KB, 360x240, Revolver NYC Premiere ePtx….jpg)  

Навіть не уявляю як я з Анджелкою і Бредом разом жив. На комп'ютері грати не давали,слідкували завжди за мною що я робив. Так,так це той Анонім з альтернативного всесвіту. Ви навіть не уявляєте що вони мені на імджбордах не давали сидіти,усе блокували те що їм не подобалося. Ой,словами не передати навіть... Така тяжка доля була у мене малого ще й Мадонна поради Бранджеліні давала як їм краще мене муштрувати. Хоч би поспівчували мені! Коли мене забрали малого,то я і гадки не мав що буде далі. Але потім усе зрозумів і було вже піздно. Я пам'ятаю як я почав ховатися від них в каналізації де жили Повстанці Руху Мегагеймерів,ми там щодня тусувалися. А мене багато років шукали аж цілих 8 років і я в 18 років я виліз з каналізації і всі очманіли. Навіть поліція розплакалася,плакали усі і Джозеф Байден плакав і Дональд Трамп і Меркель теж плакала від здивування. Потім я знову заліз в каналізацію щоб гратися в ігри,дрочити лазити по іміджбордах. Це так весело! Я крутий! Я Ігронавт! В каналізації можна було прокачати супер навички ультрамегагіккана та завести собі домашнього каналізаційного крокодила,щоб гладити його як кішечку чи собачку. Поляки мене деякі щодня відвідують,щоб я міг файно їсти їжу і гарно спати. Я став найкрутішим для самого себе.

 No.40243

У альтернативній реальності я не знав ні про які іміджборди. А це значить що я роздруковував смішні картинки на принтері і копіював та збирав смішнявки у Пейсбуку. А щоб зайвого разу з торента не качати ігри з вірусними Яндексами російськими я брав у колекціонерів старі диски-болванки з старими іграми як подарунок і залишав ці файні диски для себе,бо знадобляться. Флешки брав для прону і музла. Все треба брати що для тебе особисто цікаве і підходяще. Треба встигати для себе і лише для себе а не для когось. Я не хочу щось робити для когось виключенням може бути лише піднімати поранених і допомагати коли комусь дійсно погано по здоров'ю. Але ніякі оці обов'язки складні виконуати не буду бо я з ними заїбався. Служити і прислужувати для когось я не хочу! Я сам собі пан! Швидко втомлююсь від наших людей. Вже все вирішено. Вже усе схоплено. Майже усі російські меми забув. Треба робити так щоб самому було добре.

 No.40244

File: 1625916085902-0.jpg (173,43 KB, 1350x1434, 2.jpg)  

File: 1625916085902-1.jpg (21,75 KB, 720x479, 74_main.jpg)  

>>40243
А ось у нас в альтернативній реальності Віктор Федорович Янукович досі править з Партією Регіонів. Як ми живемо? А ніяк! Взагалі ніяк! Нелегально майже усе від ігор до прону! Навіть добровільне одинацтво і бездітність нелегальна. У нас прон продають у підземках на VHS,відео з порнхабу на VHS касетах і старими відаками. Або скачують на диски ігри і прон. Музло на флешках і дискетках з підземних переходів. Білоруси і росіяни заїбали,кожного вільного дня вони дебоширять та пиячать і дойобуються до людей. На машинах приїхали і пісні матюкливі тюремні співають голосно вночі. Але з іншої сторони гривня за долар по 2 гривні,а гривня за євро по 3.Але незважаючи на це за кордон важкіше виїхати і серед жителів України непопулярне явище. Немає такого терміну "Західна Україна". Що на заході України,що на сході,що на півдні,півночі і центрі усі дівки однакові сосульки на трасі. Ніхто не бунтує і усе всіх влаштовує. Алкаші члени дістають,кричать і один одному члени показують,дівки на пляшки по п'яні сідають. Армію повністю розікрали і армії Української взагалі немає як і призову. Але багтше і заможніше все одно ніхто не живе. За кордон треба ,а не в Україну! П'яні міліціонери питали мене чому я досі неодружений і бездітний. Я сказав що я не хочу і це мені не подобається. Вони читали мені лекцію у колишньому магазині яка тепер стала аудиторією сектантської проментівської християнської організації "Браття і сестри Московії" по книжках що треба бути одруженим і зробить кілька дітей. І треба було кожної Неділі туди скидувати пожертву десятину від зарплатні в місяць по. Але ні одружуватися,ні дітей я ніяких все одно не хочу,бо мені це не подобається. Якщо у відрядженнях був то все одно повинен за один раз суму грошей сплатити за минулі Неділі пропущені. І таким чином за місяць десятину від цілої зарплатні треба було пожертвувати. А якщо безробітний,то треба було зареєструватися у центрі безробітних щоб не сісти до тюрми і знаходити роботу поки не знайдеш і за цей проміжок часу безробіття десятину не стягували. Бандит РПЦ повсюди ходять з алкогольними напоями і блатняк співають. Живемо ми приблизно як у 1990-х роках,ледь-ледь кінці зводимо з кінцями. Союз з Росією і Білоруссю нестерпний. навіть у західній частині України чомусь ніхто не бунтує та не повстає. Дуже дивно у 2004-му році могли а зараз нічого не можуть. Дуже нудно і важко.