[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Якось я йшов додому,аж тут на мене накричала собака за те що я серу раком. І якось мене за цим ділом застав шкіряний поліцейський,який хотів мене покарати ззаду,але я швидко втік. І біля багатоповерхівки стояла ігротека де були компи і там пацани жбурляли

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1625688562413.jpg (31,48 KB, 384x416, Недоукраїнізація.jpg)  

 No.40230

Якось я йшов додому,аж тут на мене накричала собака за те що я серу раком. І якось мене за цим ділом застав шкіряний поліцейський,який хотів мене покарати ззаду,але я швидко втік. І біля багатоповерхівки стояла ігротека де були компи і там пацани жбурляли петарди у алкоголіків,а алкоголіки в свою чергу кидали їм на голови скляні пляшки з під горілки. І в усьому звинуватила мене стара бабця і сказала що то я був,мене спіймали за руку поліцаї і давай протокол робити за те що я жбурляв пляшки з під горілки і петарди хоча це був не я. Якось забрав мене нігерський студент за руку і сказав на мій лист-записку з записами фруктів і овочів на базарі що я не куплю стільки і відібрав в мене папірець і сказав щоб папірець отримати я маю зробити йому мінєта. Я у відповідь кинув у нігерського студента кравчучкою йому в голову і він втратив пам'ять і змінив орієнтацію з гея на трансгендеройоба. За це мене відправили у психіатрію де мене звинуватили у деменційному психопатичному расизмі. А потім поліцейський піймав мене у магазин за те що я був без маски під час ковіду,він мене забрав у душову кабіну де покарав мене як слід і змусив сплатити штраф 300 доларів. А потім мене біля відділку зустрів співробітник і спитав у мене "Хвойду будеш їбати?" А я відповів йому що не буду бо в мене день був поганим за це мені співробітник дав по яйцям. Писав якось я на стінах гіпсокартоном та чорним вугіллям фрази "НАТО в хату,слава ЄС." А мене біля стін дівки накачані піймали, скрутили і вкрали мої диссертації з кресленнями. Я через 1 день лише повернув диссертації з кресленнями нового потяга. Ну потім побили мене і я втратив пам'ять про категорії прона і нудно було дивитися стандартний прон без прикольчиків а особливо розлютився коли пацан одів жіноче вбрання і ходив у ньому по проспекту,я його потім наздогнав і в кадик дав йому за це,а потім мене собаки покусали біля базару у густій траві. Після цього я сказав "Я вас усіх ненавиджу,чорти і ви всі загинете!" Потім за мною пацани почали ганятися і кричати "стііііій!!!" Я спіткнувся через невеличку бетонну перегородку і впав на землю і вони мене били та закидували зеленими горіхами. Я потім помстився їм через тиждень і склом їм обличчя усім порізав і заволав "Аааааааааааааааааа!!!" А пацани потім з поліцаями насрали мені у рота і я покусав потім і пацанів і поліцаїв. Висновок: щоб було безпечно на вулиці завжди з собою беріть твердий довгий фалоімітатор щоб забивати своїх ворогів насмерть.

 No.40231

>>40230
Блейз, ти?

 No.40233

Якось проїбав банківську картку і сидів без грошей у лісі біля кордону з містом Хелм. Аж тут ззаду підходять двоє поліцейських і питають мене чому я мастурбую біля дерев. Я їм відповідаю "це не те що ви подумали хлопці",вони мене скрутили і повели до відділку на машині. Я сказав їм що я бомжую і вони мене побили. Вони почали за мною стежити щоб я до кордонів більше не підходив і я спав у далекому темному лісі в машині яка була схожа на металобрухт. Я там був з припасами і з паперовими розвагами. Підходжу до кордонів,а там величезний 8-метровий паркан з колючим дротом з високою напругою 720 кВт і купою камер відеоспостереження. І от думай тепер чи поліцейські мене віддухопелять,чи лізти під струмом щоб згоріти до кісток і перетворитися на шмат смаженого людського м'яса. Я пішов назад до будинку з металобрухту від машини,бо я їбав розгрібати це важке лайно.

 No.40235

>>40231
Ні,це не Блейз. Це новенький Нічанівець.

 No.40237

>>40235
Lil Nich'a

 No.40239

File: 1625855287904.png (223,05 KB, 4284x2824, Безымянный.png)  

А закинутий колодязь то не закритий і там люків нема. Глибоченький 8 метрів з трубою. Або є такі глибочезні що аж жах. Який жах! А що не жах? Жах! І такі малопримітні особливо вночі це пиздець. Срані ями! І усі хочуть на когось вину перекласти! А в голові одні тьолки! Заєбалі! Які такі "тьолки",у нас проблем нема? Земля під ногами тріскається!!! Все горить,палає!!! Затоплює усе лайном!!! Люди! Схаменіться! Але ні,вони і далі бухали пивас і мріяли про тьолочок. Падлюки. Курви. Підораси. Хуї. Прийшлося самому плитами цю хєрню закривати. Утомився від наших людей,вони заїбали. Все життя вони палки в колеса ставили мудаки московитські. Бомжують ще й інших заставляють жебракуати. Хапають за руки за ноги,мордують. Бувало що хтось у ямі застрягав напівзагнутий і в муках здихав. Багато часу витрачено трясця! Все втрачено і можливосте немає! Взагалі якось дивне відчуття що це кінець в муках. Мобілки пройобуємо в ямах,ключі в ямах або в траві,все так важко дуже важко що не передати словами як важко надважкро,тяжко! Все якось руки тягнуть таємниці розізнати особисті щоб потім розпатякувати всім,робити більше нічого! І катують,і мордують і псують усе.

 No.40240

File: 1625859999854-0.jpg (50,33 KB, 718x495, 469.jpg)  

File: 1625859999854-1.jpg (25,83 KB, 360x240, Revolver NYC Premiere ePtx….jpg)  

Навіть не уявляю як я з Анджелкою і Бредом разом жив. На комп'ютері грати не давали,слідкували завжди за мною що я робив. Так,так це той Анонім з альтернативного всесвіту. Ви навіть не уявляєте що вони мені на імджбордах не давали сидіти,усе блокували те що їм не подобалося. Ой,словами не передати навіть... Така тяжка доля була у мене малого ще й Мадонна поради Бранджеліні давала як їм краще мене муштрувати. Хоч би поспівчували мені! Коли мене забрали малого,то я і гадки не мав що буде далі. Але потім усе зрозумів і було вже піздно. Я пам'ятаю як я почав ховатися від них в каналізації де жили Повстанці Руху Мегагеймерів,ми там щодня тусувалися. А мене багато років шукали аж цілих 8 років і я в 18 років я виліз з каналізації і всі очманіли. Навіть поліція розплакалася,плакали усі і Джозеф Байден плакав і Дональд Трамп і Меркель теж плакала від здивування. Потім я знову заліз в каналізацію щоб гратися в ігри,дрочити лазити по іміджбордах. Це так весело! Я крутий! Я Ігронавт! В каналізації можна було прокачати супер навички ультрамегагіккана та завести собі домашнього каналізаційного крокодила,щоб гладити його як кішечку чи собачку. Поляки мене деякі щодня відвідують,щоб я міг файно їсти їжу і гарно спати. Я став найкрутішим для самого себе.

 No.40243

У альтернативній реальності я не знав ні про які іміджборди. А це значить що я роздруковував смішні картинки на принтері і копіював та збирав смішнявки у Пейсбуку. А щоб зайвого разу з торента не качати ігри з вірусними Яндексами російськими я брав у колекціонерів старі диски-болванки з старими іграми як подарунок і залишав ці файні диски для себе,бо знадобляться. Флешки брав для прону і музла. Все треба брати що для тебе особисто цікаве і підходяще. Треба встигати для себе і лише для себе а не для когось. Я не хочу щось робити для когось виключенням може бути лише піднімати поранених і допомагати коли комусь дійсно погано по здоров'ю. Але ніякі оці обов'язки складні виконуати не буду бо я з ними заїбався. Служити і прислужувати для когось я не хочу! Я сам собі пан! Швидко втомлююсь від наших людей. Вже все вирішено. Вже усе схоплено. Майже усі російські меми забув. Треба робити так щоб самому було добре.

 No.40244

File: 1625916085902-0.jpg (173,43 KB, 1350x1434, 2.jpg)  

File: 1625916085902-1.jpg (21,75 KB, 720x479, 74_main.jpg)  

>>40243
А ось у нас в альтернативній реальності Віктор Федорович Янукович досі править з Партією Регіонів. Як ми живемо? А ніяк! Взагалі ніяк! Нелегально майже усе від ігор до прону! Навіть добровільне одинацтво і бездітність нелегальна. У нас прон продають у підземках на VHS,відео з порнхабу на VHS касетах і старими відаками. Або скачують на диски ігри і прон. Музло на флешках і дискетках з підземних переходів. Білоруси і росіяни заїбали,кожного вільного дня вони дебоширять та пиячать і дойобуються до людей. На машинах приїхали і пісні матюкливі тюремні співають голосно вночі. Але з іншої сторони гривня за долар по 2 гривні,а гривня за євро по 3.Але незважаючи на це за кордон важкіше виїхати і серед жителів України непопулярне явище. Немає такого терміну "Західна Україна". Що на заході України,що на сході,що на півдні,півночі і центрі усі дівки однакові сосульки на трасі. Ніхто не бунтує і усе всіх влаштовує. Алкаші члени дістають,кричать і один одному члени показують,дівки на пляшки по п'яні сідають. Армію повністю розікрали і армії Української взагалі немає як і призову. Але багтше і заможніше все одно ніхто не живе. За кордон треба ,а не в Україну! П'яні міліціонери питали мене чому я досі неодружений і бездітний. Я сказав що я не хочу і це мені не подобається. Вони читали мені лекцію у колишньому магазині яка тепер стала аудиторією сектантської проментівської християнської організації "Браття і сестри Московії" по книжках що треба бути одруженим і зробить кілька дітей. І треба було кожної Неділі туди скидувати пожертву десятину від зарплатні в місяць по. Але ні одружуватися,ні дітей я ніяких все одно не хочу,бо мені це не подобається. Якщо у відрядженнях був то все одно повинен за один раз суму грошей сплатити за минулі Неділі пропущені. І таким чином за місяць десятину від цілої зарплатні треба було пожертвувати. А якщо безробітний,то треба було зареєструватися у центрі безробітних щоб не сісти до тюрми і знаходити роботу поки не знайдеш і за цей проміжок часу безробіття десятину не стягували. Бандит РПЦ повсюди ходять з алкогольними напоями і блатняк співають. Живемо ми приблизно як у 1990-х роках,ледь-ледь кінці зводимо з кінцями. Союз з Росією і Білоруссю нестерпний. навіть у західній частині України чомусь ніхто не бунтує та не повстає. Дуже дивно у 2004-му році могли а зараз нічого не можуть. Дуже нудно і важко.