[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Любі котики! Як гадаєте, чи настане колись прекрасний момент, коли українська культура займатиме повноцінне місце в світовій ґік і арт культурі? Чи, формулюючи простіше, - коли вже в Girls Frontline з'явиться Малюк(Вулкан-М), а в аніме культурі жарти про з

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1624812055996.jpg (555,4 KB, 2560x1809, wddkpVdvTPg.jpg)  

 No.39922

Любі котики! Як гадаєте, чи настане колись прекрасний момент, коли українська культура займатиме повноцінне місце в світовій ґік і арт культурі? Чи, формулюючи простіше, - коли вже в Girls Frontline з'явиться Малюк(Вулкан-М), а в аніме культурі жарти про закарпатський газ, чи житомирську інтелеґенцію?(Та і взагалі - коли нас помітять, через кіко десятилітть?

 No.39923

>>39922
Йух його зна але це вже потрошки стається. Приблизно тоді, коли наша економіка буде більшою за російську. А це буде нескоро.

 No.39924

>>39923
Ага, іще десь десяток років доведеться чекати. Хріново, що українська влада минулого не робила майже нічого для поширення культури і прославлення самої України...

 No.39925

>>39924
Десять, ото ти оптиміст, безосе!

 No.39926

>>39925
Ш.У.Є. бампаю як можу, тупа ти срако! Та і взагалі, чому б не десять?

 No.39927

>>39925
дев'ять?

 No.39928

>>39924
Культура по суті розвивається самостійно. Якщо країна потужна і грошей багато є, то її культура сама себе розбудує за мінімальних інвестицій від держави.

 No.39929

>>39927
НІ, ДЕСЯТЬ!!1!

 No.39932

File: 1624823877146.jpg (107,69 KB, 900x867, 20210314_164336.jpg)  


>>39928
Так-так, я розумію. Але я говорю про не тільки про внутрішню культуру, але про згадки України в іноземних витворах мистецтва, які мені, людині яку важко назвати ґіком, важко знайти без відео " 117.3 згадок про Україну в підстаркуватих американських серіалах. ДИВИТИСЯ УСІМ!". От я можу навести приклад хіба що "Перевізник 3", той проєкт гуманізації Т-84"Оплот" для японської ігрухи, і ту дивацьку манґу про вирішення долі людства через маджонґ.

 No.39933

>>39928
А що стосується держави, без її втручання неможливо створити повноцінну і самодостатню українську культуру, бо в нашому зросійщеному суспільстві наша культура і так донедавна була усього-лише апендиксом "великого брата". Так-то, держава повинна робити щось аби цю національну культуру просувати, як гадаєш?

 No.39934

>>39932
Ну, для цього треба мати розвинуті і глибокі відносини з великими країнами цього світу. Та й самим, як я вже казав, треба бути потужними й багатими, інакше на нас дивитимуться як на якусь дивну аборигенську культуру.

Тут, взагалі, треба брати приклад з Америки. Встановивши міцні стосунки з майже кожною державою цього світу та підтримуючи потужну закордонну політику стосовно кожної вони під час Пакс Амерікана забезпечили своїй культурі вихід до всього світу.

>>39933
Воно то може й так але так як воно вже є Україна помалу дерусифікується і культурно розвивається сама. Якщо в це втрутитись і зробити це некомпетентно може стати значно гірше(наприклад всякі малороси почнуть пропагувати російську культуру в знак протесту). А зробити все компетентно з нашим депржавним устроєм і середньою свідомістю серед населення трішки складно. Тому "не ламай те, що й так працює" тут дуже підходить. Я гадаю, що, крім періодичних заборон антиукраїнської фігні і квот на мову, держава в це лізти не має, а мінкульт можна й розформувати і нічого не станеться(зате бюджетні дірки менші будуть).

 No.39952

>>39934
Нічую, от тільки коли то буде...

А от тут не згоден. Як ти міг помітити, малороси і їхні очільники при владі і так протестують проти мови, працюючи під жертв, і роблять це дуже давно. Лагідна українізація не працює на дикунах, як проросійських, так і українських " я би ґоворіл, но нєудобна", або "мнє чужд язик, каторий тащєтса па зємлє как телеґа, пока всє астальниє лєтят падобна ракєтам." а і такі, і такі є і серед правих, використовуючих в для описанні своїх поглядів частку "нац", тож так, ламати нічого не треба, але борня є борня і Україна з усім українським програє її, якщо нічого не робитиме для підтримки нац. культури.( Звісно, ніякого примусу розмовляти саме українською і бути не може, поза державних і громадських установ, звичайно)Про мінкульт - повністю згоден, мабуть це таки доволі марна річ, спростування якої може навіть піти на користь ринку, і розставить таки ринкові приорітети.

 No.40149

>>39922
Ну ось коли українці перестануть ділити один одного на різні групи типу "малоросів", як цей >>39952 робить і почнуть щось робити і щось створювати - неважливо що, ала бажано все що можна, і головне - своє: музика, кіно, книжки, їжа, тощо. Щось своє, що підкорить не тільки наш край, але й сусідні. Щоб про Україну не згадували як "ту країну, в якій йде якась там війна, і яка знаходиться десь там на Марсі, не знаю де". І тоді, коли наша країна стане на ноги і розправить крила - тоді всі почнуть вивчати українську, наприклад.

 No.40155

>>40149
Безосе, я вжив термін "малороси" тільки тому, що ним скориствся попередній дописувач. А "не розділяти українців" - трошки дурнувата ідея, бо люди бувають різних поглядів, і якщо людина проросійська, і вона в тому числі сповільнює розвиток нашої культури, віддаючи перевагу російській, зазначаючи недолугість нашої мови перед усіма, то чому я не можу про це сказати. Та і з чого ти узяв, що при цьому я зовсім нічого не роблю для розвитку культури?
До того ж, "підкорити сусідні країни" українською культурою з таким рівнем реклами, і такою позицією наших "зірок" і видатних особистостей до української культури - марно. Я ж не називаю тебе малоросом, як не називаю будь-кого, хто не наполягає на зверхності російської культури і її більшу придатність до чогось. Всі інші твої слова - не більше ніж пусті загальні гасла. Добра тобі, безос.

 No.40173

>>40149
Тобто чєл? Якщо не наполягати на створенні українського інтелектуального продукту українською - нічого не вийде. Бо навіть такі національно і культурно зав'язані твори як от"українська "манґа"" "UkraIne" написані російською. Велечезна кількість інформ. продукту в Україні, навіть не антиукраїнської позиції створюється російською. І ні, я не кажу, що це погано, просто це об'єктивно загальмовує розвиток нашої культурури, і прирівнює нас інфополем до росіян. Тож, ми або розвиваємо нашу кудьтуру, або помираємо, через те, що нам не треба ділити українців, і громадянин України, який хоче, щоб його земля стала частиною РФ, написи на вулиці, і в закладах були російською, а українська "тєлєжка""вєрнулась на сєло" не може бути зі мною чимось одним. Я все сказав.