[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Любі котики! Як гадаєте, чи настане колись прекрасний момент, коли українська культура займатиме повноцінне місце в світовій ґік і арт культурі? Чи, формулюючи простіше, - коли вже в Girls Frontline з'явиться Малюк(Вулкан-М), а в аніме культурі жарти про з

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1624812055996.jpg (555,4 KB, 2560x1809, wddkpVdvTPg.jpg)  

 No.39922

Любі котики! Як гадаєте, чи настане колись прекрасний момент, коли українська культура займатиме повноцінне місце в світовій ґік і арт культурі? Чи, формулюючи простіше, - коли вже в Girls Frontline з'явиться Малюк(Вулкан-М), а в аніме культурі жарти про закарпатський газ, чи житомирську інтелеґенцію?(Та і взагалі - коли нас помітять, через кіко десятилітть?

 No.39923

>>39922
Йух його зна але це вже потрошки стається. Приблизно тоді, коли наша економіка буде більшою за російську. А це буде нескоро.

 No.39924

>>39923
Ага, іще десь десяток років доведеться чекати. Хріново, що українська влада минулого не робила майже нічого для поширення культури і прославлення самої України...

 No.39925

>>39924
Десять, ото ти оптиміст, безосе!

 No.39926

>>39925
Ш.У.Є. бампаю як можу, тупа ти срако! Та і взагалі, чому б не десять?

 No.39927

>>39925
дев'ять?

 No.39928

>>39924
Культура по суті розвивається самостійно. Якщо країна потужна і грошей багато є, то її культура сама себе розбудує за мінімальних інвестицій від держави.

 No.39929

>>39927
НІ, ДЕСЯТЬ!!1!

 No.39932

File: 1624823877146.jpg (107,69 KB, 900x867, 20210314_164336.jpg)  


>>39928
Так-так, я розумію. Але я говорю про не тільки про внутрішню культуру, але про згадки України в іноземних витворах мистецтва, які мені, людині яку важко назвати ґіком, важко знайти без відео " 117.3 згадок про Україну в підстаркуватих американських серіалах. ДИВИТИСЯ УСІМ!". От я можу навести приклад хіба що "Перевізник 3", той проєкт гуманізації Т-84"Оплот" для японської ігрухи, і ту дивацьку манґу про вирішення долі людства через маджонґ.

 No.39933

>>39928
А що стосується держави, без її втручання неможливо створити повноцінну і самодостатню українську культуру, бо в нашому зросійщеному суспільстві наша культура і так донедавна була усього-лише апендиксом "великого брата". Так-то, держава повинна робити щось аби цю національну культуру просувати, як гадаєш?

 No.39934

>>39932
Ну, для цього треба мати розвинуті і глибокі відносини з великими країнами цього світу. Та й самим, як я вже казав, треба бути потужними й багатими, інакше на нас дивитимуться як на якусь дивну аборигенську культуру.

Тут, взагалі, треба брати приклад з Америки. Встановивши міцні стосунки з майже кожною державою цього світу та підтримуючи потужну закордонну політику стосовно кожної вони під час Пакс Амерікана забезпечили своїй культурі вихід до всього світу.

>>39933
Воно то може й так але так як воно вже є Україна помалу дерусифікується і культурно розвивається сама. Якщо в це втрутитись і зробити це некомпетентно може стати значно гірше(наприклад всякі малороси почнуть пропагувати російську культуру в знак протесту). А зробити все компетентно з нашим депржавним устроєм і середньою свідомістю серед населення трішки складно. Тому "не ламай те, що й так працює" тут дуже підходить. Я гадаю, що, крім періодичних заборон антиукраїнської фігні і квот на мову, держава в це лізти не має, а мінкульт можна й розформувати і нічого не станеться(зате бюджетні дірки менші будуть).

 No.39952

>>39934
Нічую, от тільки коли то буде...

А от тут не згоден. Як ти міг помітити, малороси і їхні очільники при владі і так протестують проти мови, працюючи під жертв, і роблять це дуже давно. Лагідна українізація не працює на дикунах, як проросійських, так і українських " я би ґоворіл, но нєудобна", або "мнє чужд язик, каторий тащєтса па зємлє как телеґа, пока всє астальниє лєтят падобна ракєтам." а і такі, і такі є і серед правих, використовуючих в для описанні своїх поглядів частку "нац", тож так, ламати нічого не треба, але борня є борня і Україна з усім українським програє її, якщо нічого не робитиме для підтримки нац. культури.( Звісно, ніякого примусу розмовляти саме українською і бути не може, поза державних і громадських установ, звичайно)Про мінкульт - повністю згоден, мабуть це таки доволі марна річ, спростування якої може навіть піти на користь ринку, і розставить таки ринкові приорітети.

 No.40149

>>39922
Ну ось коли українці перестануть ділити один одного на різні групи типу "малоросів", як цей >>39952 робить і почнуть щось робити і щось створювати - неважливо що, ала бажано все що можна, і головне - своє: музика, кіно, книжки, їжа, тощо. Щось своє, що підкорить не тільки наш край, але й сусідні. Щоб про Україну не згадували як "ту країну, в якій йде якась там війна, і яка знаходиться десь там на Марсі, не знаю де". І тоді, коли наша країна стане на ноги і розправить крила - тоді всі почнуть вивчати українську, наприклад.

 No.40155

>>40149
Безосе, я вжив термін "малороси" тільки тому, що ним скориствся попередній дописувач. А "не розділяти українців" - трошки дурнувата ідея, бо люди бувають різних поглядів, і якщо людина проросійська, і вона в тому числі сповільнює розвиток нашої культури, віддаючи перевагу російській, зазначаючи недолугість нашої мови перед усіма, то чому я не можу про це сказати. Та і з чого ти узяв, що при цьому я зовсім нічого не роблю для розвитку культури?
До того ж, "підкорити сусідні країни" українською культурою з таким рівнем реклами, і такою позицією наших "зірок" і видатних особистостей до української культури - марно. Я ж не називаю тебе малоросом, як не називаю будь-кого, хто не наполягає на зверхності російської культури і її більшу придатність до чогось. Всі інші твої слова - не більше ніж пусті загальні гасла. Добра тобі, безос.

 No.40173

>>40149
Тобто чєл? Якщо не наполягати на створенні українського інтелектуального продукту українською - нічого не вийде. Бо навіть такі національно і культурно зав'язані твори як от"українська "манґа"" "UkraIne" написані російською. Велечезна кількість інформ. продукту в Україні, навіть не антиукраїнської позиції створюється російською. І ні, я не кажу, що це погано, просто це об'єктивно загальмовує розвиток нашої культурури, і прирівнює нас інфополем до росіян. Тож, ми або розвиваємо нашу кудьтуру, або помираємо, через те, що нам не треба ділити українців, і громадянин України, який хоче, щоб його земля стала частиною РФ, написи на вулиці, і в закладах були російською, а українська "тєлєжка""вєрнулась на сєло" не може бути зі мною чимось одним. Я все сказав.