[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Пані та панове! А як зараз навчаються в школі? Уточнюю: навчання в школі закінчив у 2010-му. 2 роки тому взнав від колеги по роботі, що в 3-му класі вивчають економіку (вилупив очі від несподіванки). Прошу не підіймати варіанти "карантину" та "домашнього

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1620722731120.jpg (21,93 KB, 400x232, geo.jpg)  

 No.38481

Пані та панове! А як зараз навчаються в школі?
Уточнюю: навчання в школі закінчив у 2010-му. 2 роки тому взнав від колеги по роботі, що в 3-му класі вивчають економіку (вилупив очі від несподіванки).
Прошу не підіймати варіанти "карантину" та "домашнього навчання", наскільки б вони актуальними наразі не були б. Які предмети, який клас та вік "бідолашного".
Мета нитки - порівняти рівень навчання між 2000-10-ми і 2010-20-м роками.
Дуже прошу, будь ласка, - менше політики і більше власних вражень.
Дякую!
На пікчі звичайний комп'ютерний клас в звичайній, але гордій Грузії.

 No.38483

Десятикласник у нитці. Сестра в школі (3 клас) б'є байдики фактично, а я сиджу в очікуванні ЗНО. Що саме тебе цікавить я не зрозумів.

 No.38484

>>38483
Якщо ти зможеш написати "тиждень десятикласника 2021", то це буде великий вклад в цю нитку.
Хоча б скорочено.

 No.38485

File: 1620726603670.png (12,06 KB, 337x455, ClipboardImage.png)  

>>38481
>в 3-му класі вивчають економіку

 No.38486

>>38485
Інформатика в 3 класі це щось нове. Що там вивчають?
не оп

 No.38490

>>38484
Не можу ніц вродити. Встаю ледве і запізнююся хвилин до 15. На перервах аніме дивлюся.

 No.38491

>>38486
Ліл. Інформатика вже з 2 класу. Тільки це розраховано на одночасне вивчення ком'ютерної грамотності та гри, але наші вчителі похуїсти та просто дають гратись діткам в ЖТА та інші ігри не для їхнього віку, коли самі сідають дивитись "ТОП 5 ВЕСІЛЛЬ ДЛЯ БІДНИХ З ОСТАПОМ ЗАЛУПЕНКОМ", тільки десь з 4-5 класу почають вивчати йобаний та нікому не потрібний скретч, але вчителі знову ж таки похуїсти та просто показують в книжечкі, що ось такі є блоки, підберіть такі самі кольори. Що означають ті блоки, що вони роблять та для чого це все - вчителя не цікавить та не цікавило. Лише в старших класах починають вивчати Лазарус, але теж хуйово та через сраку. В мене з цього дуже бомбить, одночасно коли мене в шостому класі, блять, садять вивчати Пейнт, я повинен приходити додому та самостійно вивчати html та css, бо розумію, що покладатись можна тільки на себе. Коли програмісти, інженери та інші самотні люди - є професіями майбутнього, то нам ставлять інформатику раз на тиждень і через сраку з вчителями, які не вміють Вінду перевстановити.

 No.38493

>>38491
До речі, нічую.
той ж десятикласник-кум

 No.38496

File: 1620746041058.jpg (70,94 KB, 720x480, 74_main.jpg)  

Дисятикласник-2 у цім треді.

Моя сільська школа — недоилітний блядник для довбойобів, якому з року в рік обіцяють забрати 3-ій ступінь (10-11 класи). Наразі моя параша — опорна, тому до нас звозять довбойобів із інших, менш фартових, шкіл навколо.

Вчителі? Асортимент широкий: від закоханих у свій придмет задротів до алкашів-похуїстів, в яких можна списати ГДЗ, сидячи на першій парті.

Коли я був у молодших класах, то ще вчився за старою ретардською програмою, де інформатику давали аж із п'ятого класу. Потім програму осучаснили, класи переобладнали, і тепер у нас вчаться не прості аутисти, а аутисти, яких вчать люди, які взагалі не вйобують, що робити із тим сраним новим інвертарем.

Бачу, тут згадали за інформатику. Із точки зору звичайного селюка без комбухтера — лафа і кайф, із точки зору людини, яка хоч трохи розбирається — фейспалм, лафа і кайф.

Окремої уваги заслуговує така штука, як пароль до шкільного вайфай. Якщо ти той самий щасливчик, який володіє цією інфою, можеш розраховувати на мінет, куні та венеру в обмін на цей сцяний набір символів. Ну, або на пиздюлину — як пощастить.

Це стосується лише моєї школи, тому не поспішайте натягувати мої реалії на всю систему освіти.

 No.38497

>>38496
>тут згадали за інформатику
З першого ж класу батьки здавали гроші на комп'ютери в моїй коханій гімназії. "Гімназією" вона стала іменуватися, коли й в неї і пішов (2000 рік). Здавали вчителям гроші: по 50 коп, 1-2 гривні і аж в 9-му класі час настав. Прикол тут у тому, що нас змусили вивчати інформатику у ІІ семестрі, щоб "вікна не було" (те саме стосується і французької мови. І просто собі уявіть: сидять 9-класники в кабінеті - половина з них уйобує в ПТУ та технікуми і у всіх на партах підручники для 5-тиклашок). Навряд скажу вам, що ми там саме вивчали, але пам'ятаю єдиний (за всі 8 років (4-й клас ми пропускали тоді)) раз, коли я сів за той всратий комп'ютер - тотал командер.
Потім я перейшов у школу І-ІІІ ступенів (без всіляких понтів). Сама по собі школа бидляцька, але в цьому бидлізмі був свій нюанс: комп'ютери не стояли хіба в туалеті. Звісно, що так було не завжди, але складалося враження, що всі батьки школярів мого міста здавали гроші на комп'ютери саме цій школі.

 No.38499

Судячи з тріду, нічого не змінилось.

Думаю, це проблема з кадрами. Молоді люди банально не хочуть працювати за таку паршиву зп. Залишаються тільки найбільш відбиді ідіоти та ідіотки. І дуже рідко ті, хто любить свою роботу. Що цікаво останніх учні або ненавидять, або боготворять. По-різному буває. При тому, що мова про абсолютно звичайних вчителів. Таких, якими вони мали би бути.
Просто хороший вчитель зараз рідкість. Вони наче й катають на якісь курси, щоб навички педагогічні прокачувати і т.п., і т.п., але толку мало.