[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Пані та панове! А як зараз навчаються в школі? Уточнюю: навчання в школі закінчив у 2010-му. 2 роки тому взнав від колеги по роботі, що в 3-му класі вивчають економіку (вилупив очі від несподіванки). Прошу не підіймати варіанти "карантину" та "домашнього

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1620722731120.jpg (21,93 KB, 400x232, geo.jpg)  

 No.38481

Пані та панове! А як зараз навчаються в школі?
Уточнюю: навчання в школі закінчив у 2010-му. 2 роки тому взнав від колеги по роботі, що в 3-му класі вивчають економіку (вилупив очі від несподіванки).
Прошу не підіймати варіанти "карантину" та "домашнього навчання", наскільки б вони актуальними наразі не були б. Які предмети, який клас та вік "бідолашного".
Мета нитки - порівняти рівень навчання між 2000-10-ми і 2010-20-м роками.
Дуже прошу, будь ласка, - менше політики і більше власних вражень.
Дякую!
На пікчі звичайний комп'ютерний клас в звичайній, але гордій Грузії.

 No.38483

Десятикласник у нитці. Сестра в школі (3 клас) б'є байдики фактично, а я сиджу в очікуванні ЗНО. Що саме тебе цікавить я не зрозумів.

 No.38484

>>38483
Якщо ти зможеш написати "тиждень десятикласника 2021", то це буде великий вклад в цю нитку.
Хоча б скорочено.

 No.38485

File: 1620726603670.png (12,06 KB, 337x455, ClipboardImage.png)  

>>38481
>в 3-му класі вивчають економіку

 No.38486

>>38485
Інформатика в 3 класі це щось нове. Що там вивчають?
не оп

 No.38490

>>38484
Не можу ніц вродити. Встаю ледве і запізнююся хвилин до 15. На перервах аніме дивлюся.

 No.38491

>>38486
Ліл. Інформатика вже з 2 класу. Тільки це розраховано на одночасне вивчення ком'ютерної грамотності та гри, але наші вчителі похуїсти та просто дають гратись діткам в ЖТА та інші ігри не для їхнього віку, коли самі сідають дивитись "ТОП 5 ВЕСІЛЛЬ ДЛЯ БІДНИХ З ОСТАПОМ ЗАЛУПЕНКОМ", тільки десь з 4-5 класу почають вивчати йобаний та нікому не потрібний скретч, але вчителі знову ж таки похуїсти та просто показують в книжечкі, що ось такі є блоки, підберіть такі самі кольори. Що означають ті блоки, що вони роблять та для чого це все - вчителя не цікавить та не цікавило. Лише в старших класах починають вивчати Лазарус, але теж хуйово та через сраку. В мене з цього дуже бомбить, одночасно коли мене в шостому класі, блять, садять вивчати Пейнт, я повинен приходити додому та самостійно вивчати html та css, бо розумію, що покладатись можна тільки на себе. Коли програмісти, інженери та інші самотні люди - є професіями майбутнього, то нам ставлять інформатику раз на тиждень і через сраку з вчителями, які не вміють Вінду перевстановити.

 No.38493

>>38491
До речі, нічую.
той ж десятикласник-кум

 No.38496

File: 1620746041058.jpg (70,94 KB, 720x480, 74_main.jpg)  

Дисятикласник-2 у цім треді.

Моя сільська школа — недоилітний блядник для довбойобів, якому з року в рік обіцяють забрати 3-ій ступінь (10-11 класи). Наразі моя параша — опорна, тому до нас звозять довбойобів із інших, менш фартових, шкіл навколо.

Вчителі? Асортимент широкий: від закоханих у свій придмет задротів до алкашів-похуїстів, в яких можна списати ГДЗ, сидячи на першій парті.

Коли я був у молодших класах, то ще вчився за старою ретардською програмою, де інформатику давали аж із п'ятого класу. Потім програму осучаснили, класи переобладнали, і тепер у нас вчаться не прості аутисти, а аутисти, яких вчать люди, які взагалі не вйобують, що робити із тим сраним новим інвертарем.

Бачу, тут згадали за інформатику. Із точки зору звичайного селюка без комбухтера — лафа і кайф, із точки зору людини, яка хоч трохи розбирається — фейспалм, лафа і кайф.

Окремої уваги заслуговує така штука, як пароль до шкільного вайфай. Якщо ти той самий щасливчик, який володіє цією інфою, можеш розраховувати на мінет, куні та венеру в обмін на цей сцяний набір символів. Ну, або на пиздюлину — як пощастить.

Це стосується лише моєї школи, тому не поспішайте натягувати мої реалії на всю систему освіти.

 No.38497

>>38496
>тут згадали за інформатику
З першого ж класу батьки здавали гроші на комп'ютери в моїй коханій гімназії. "Гімназією" вона стала іменуватися, коли й в неї і пішов (2000 рік). Здавали вчителям гроші: по 50 коп, 1-2 гривні і аж в 9-му класі час настав. Прикол тут у тому, що нас змусили вивчати інформатику у ІІ семестрі, щоб "вікна не було" (те саме стосується і французької мови. І просто собі уявіть: сидять 9-класники в кабінеті - половина з них уйобує в ПТУ та технікуми і у всіх на партах підручники для 5-тиклашок). Навряд скажу вам, що ми там саме вивчали, але пам'ятаю єдиний (за всі 8 років (4-й клас ми пропускали тоді)) раз, коли я сів за той всратий комп'ютер - тотал командер.
Потім я перейшов у школу І-ІІІ ступенів (без всіляких понтів). Сама по собі школа бидляцька, але в цьому бидлізмі був свій нюанс: комп'ютери не стояли хіба в туалеті. Звісно, що так було не завжди, але складалося враження, що всі батьки школярів мого міста здавали гроші на комп'ютери саме цій школі.

 No.38499

Судячи з тріду, нічого не змінилось.

Думаю, це проблема з кадрами. Молоді люди банально не хочуть працювати за таку паршиву зп. Залишаються тільки найбільш відбиді ідіоти та ідіотки. І дуже рідко ті, хто любить свою роботу. Що цікаво останніх учні або ненавидять, або боготворять. По-різному буває. При тому, що мова про абсолютно звичайних вчителів. Таких, якими вони мали би бути.
Просто хороший вчитель зараз рідкість. Вони наче й катають на якісь курси, щоб навички педагогічні прокачувати і т.п., і т.п., але толку мало.