[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Вітаю нічанівців. Традиційний марафон некромантії продовжується, то ж сьогодні на новому рушії була піднята "нова Меморія", через "поламаність" та, відверто, застарілість "старої". Відповідно її ви можете побачити за посиланням: https://old.ukrmemoria.c

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1619207172268.png (4,46 KB, 85x110, ClipboardImage.png)  

 No.38036[Останні 50 дописів]

Вітаю нічанівців.

Традиційний марафон некромантії продовжується, то ж сьогодні на новому рушії була піднята "нова Меморія", через "поламаність" та, відверто, застарілість "старої". Відповідно її ви можете побачити за посиланням: https://old.ukrmemoria.com.

В цій нитці будемо обговорювати аспекти її існування, технічні питання, та, загалом, самоорганізовуватися.

Починаємо нитку Меморія General!

 No.38037

Якщо що, нова Меморія доступна за тим самим посиланням. http://ukrmemoria.com/

 No.38038

Бачу, Франкотик на місці. Вже половина успіху.

 No.38039

>>38036
>будемо обговорювати аспекти її існування
Ой вей, це почнеться!

 No.38040

І що на ній дописувати?

 No.38042

>>38040
Можеш написати щось своє з нуля, або адаптувати щось зі старої Меморії. А можеш вдаритися в рак і наробити пікчурів/коробочок. За тобою вибір.

 No.38043

+анон до нитки.
Мабуть, напишу про статтю про символи Нічану. Але завтра, спати треба.

 No.38045


 No.38047

Створення статей відбувається через кнопку Додати Тему?

 No.38048

>>38047
Поки що вбий в пошук назву статті та тицьни на жирне червоне посилання.

 No.38051

Що за помилка "400" після намагання зберегти редагування?

 No.38052

Сайт мене викинув нахуй і зміни не збереглись.

 No.38053

>>38052
А про що хоч писав?

 No.38054

>>38048
Нічан. Редагування сторінки.

 No.38055

Яе змінювати йобаний розмір швифта?

 No.38056

>>38055
нащо тобі?

 No.38057

>>38056
щоб сторінка адекватно выглядала

 No.38058

>>38057
В якому саме значенні змінити шрифт?

 No.38059

>>38058
*розмір шрифту

 No.38060

>>38058
Розмір. Розмір шрифта. З меншого в більший, з більшого в менший.

 No.38061

>>38060
Є базові теги <big></big> i <small></small>, як треба щось ще — гукнеш.

 No.38062

>>38052
Перед збереженням копіюй тоді краще, адміна будемо потім питати що то таке.

 No.38063

Тренуватися, так розумію, через sandbox в mediawiki?

 No.38064

>>38063
Можна в юзерпросторі, наприклад: Користувач:юзернейм/Чернетка. Принаймні, так робить Деймос.

 No.38065

>>38064
Я ще не зареєстрований. Кажу ж: засирати не хочу. Але дякую за підказку. Трішки потренуюся на сенді і до Вас.

 No.38066

Анони, киньте посилання на телеграм Нічану.

 No.38067

Ват. Деймосе, видає помилку. Не дає зберегти. Вже з всіх пристроїв пробував.

 No.38068

>>38066
@ukrainian_nichan
>>38067
Ти скопіював вміст?

 No.38069

>>38068
Все скопійовано.

 No.38070

>>38069
Дай сюди і кажи куди, спробую я.

 No.38073

>>38072
Видали це, а кинь з форматуванням. Так легше мені буде.

 No.38074

File: 1619277433531.png (38,86 KB, 794x547, test.PNG)  

Вже щось виходить.

 No.38075

>>38073
бляяяять, я довбойоб. та хуйня з форматуванням не збереглась. залиш, буду переписувати.

 No.38076

>>38075
Все ок, я зберіг.

Нічан (Nichan) — найстаріший з нині існуючих український іміджборд. Назва походить від поєднання назви японського іміджборду 2chan.net (цифра 2 японськоою читається як "ні"), а також українського слова "Ніч". Вперше відкритий влітку 2010 року, закритий наприкінці 2013 року і відкритий заново коронавірусною весною 2020 року. Станом на весну 2021 року це другий по активності україномовний іміджборд.

Історія

Нічан було створено в знак протесту до іншого україномовного іміджборду, Учану. Учан на той момент був надзвичайно політизованим і дуже багато тредів зводилося до обговорення москалів. Нічан намагався бути нейтральним іміджбордом і доказом тому, що україномовна спільнота може існувати без обговорення москалів у кожному треді. Тому на основному розділі, дошці /b/, яку було названо Балачки, було встановлено заборону на обговорення політики. Політику дозволялося обговорювати лише на дошці "Політика".

У свої перші місяці існування Нічан не мав власної аудиторії і страждав від постійних "набігів" з Учану, а також з різних російськомовних іміджбордів. Щодня створювалися численні треди, зміст яких обмежувався лише посиланнями на Учан та на російськомовні іміджборди (так званий вайп), що майже унеможливлювало нормальне існування дошки. Боротьба з цим велася методом банів, а також додаванням цих посилань у чорний список. І хоча через якийсь час кількість вайпів значно зменшилася, вони ніколи не припинялися остаточно впродовж перших років існування сайту.

Не дивлячись на усі труднощі, з часом Нічан почав отримувати репутацію анімешної борди і там почали з'являтися перші власні дописувачі. У період приблизно 2011-2012 років Нічан мав невелику аудиторію з "трьох з половиною дописувачів", які творили контент, малювали маскотів, перекладали комікси, аніме та інше.

Приблизно в 2012 році Нічан увійшов у період стагнації - старі користувачі все менше заходили на сайт, а нових не з'являлося. Остаточним кінцем "старого Нічану" стали диверсії з боку невідомих осіб, які почали викладати на Нічан дитячу порнографію, а після того писати скарги на хостинг провайдера сайту. Після чергової такої диверсії наприкінці 2013 року сайт було вирішено закрити, а на головну сторінку поставити заглушку.

Нове народження сайту відбулося на весні 2020 року, коли користувачі зв'язалися з адміністратором сайту і попросили підняти Нічан ще раз, як історичний пам'ятник україномовним іміджбордам початку десятих років. Спочатку планувалося підняти сайт лише на короткий строк, зберегти усі треди і закрити знову, але через те, що на сайті почала знову з'являтися аудиторія, Нічан продовжив існувати. Рушій сайту було оновлено (старий рушій Wakaba було замінено на також старий, але все ж значно новіший рушій Vichan), оновлено дизайн, створено нові дошки і в такому вигляді сайт продовжив своє життя.

Основи

Нічан є анонімним іміджбордом. На сайті відсутня реєстрація, усі користувачі дописують під іменем "Анонім" (на деяких дошках використовується інше стандартне ім'я, наприклад: /a/ - Ханю, /pol/ - Зеленський та ін.), і хоч користувачі мають можливість вказати інше ім'я, це не заохочується (часто засуджується). Основним наповненням сайту є текстові повідомлення і зображеннями.

Сайт поділено на тематичні дошки, а кожна дошка поділена на окремі треди/нитки (теми). Кожен користувач має можливість анонімно створити власний тред чи дописати у будь-який існуючий.

Дошки (розділи)

На сайті діє 8 дошок

Загальні дошки

/b/ — Балачки — найактивніша та основна дошка. Спілкування на будь-які теми. Відсутність тематичної модерації і лише загальні правила. Дошка стровена для тредів, тематика яких не відповідає жодній іншій дошці. Також, станом на кінець квітня 2021, тут є активна мета-нитка «лампових балачок», що вже давно перетнула межу в 10 перекотів, та є своєрідним чатиком, аби не засмічувати беззмістовними темами решту борди, та відсіяти «конфофажство». Була спроба зробити подібне для особливо творчих анонів, нитка називалась «Вушка та Творчість», але вона через кілька перекотів швиденько потонула.

/int/ — International — міжнародний розділ, а також єдиний розділ, де немає обмеження по мові спілкування. За усіми іншими параметрами він подібний до /b. На диво злетів та має власних постійних іноземних відвідувачів, найвідомішими з яких є американець-амікусофаґ та Венесуела-кун (в честь останнього нічанівці навіть намалювали арт в PixelPlanet)


/s/ — Sexy Ladies — розділ для зображень та відео, сексуального характеру. Єдиний розділ, на якому дозволено ділитися зображеннями з віковим обмеженням 18+. Відвідуючи цей розділ, ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років. Це єдиний розділ, де дозволені зображення та відео такого характеру.


Тематичні дошки

На відміну від загальних дошок, на тематичних дошках дозволено створення лише тредів, тема яких відповідатиме тематиці дошки.

/a/ — Аніме та Манґа — оплот поціновувачів сучасної культури країни сонця, що сходить. По замовченню пости тут підписуються іменем Ханю. Це ім’я рандомно було кимось запропоновано, та так і прижилося, оскільки ніхто не був проти.


/n/ — Розмови про Нічан — мета-дошка, створена для обговорення роботи сайту, пропозицій та скарг. Ім’я дописувача за замовчуванням — Deimos.


/v/ — Відеоігри — ігри як для комп’ютерів, консолей, так і мобільних телефонів. Обговорення нових та старих ігор, новин, що стосуються ігрової індустрії і просто цікавинок, пов’язаних з відеоіграми.


/pol/ — Політика — дошка для політичних розмов. Ім’я дописувача за замовчуванням — Зеленський. Діє система «позначення», кожен анон може вибрати свою позначку (наприклад: націоналізм, фашизм, сіонізм та ін.) та над вашим дописом буде відповідний прапорець.


/ukr/ — Українізація та Переклади — у цьому розділі ведуться розмови про українську мову, українізацію, а також переклади будь-яких форм медія. Відео, аніме, відеоігри, комікси, мовні питання, питання про переклад, поширення перекладу чи пошук допомоги у роботі з перекладом.


Інше

/dm/ — інструмент для створення демотиваторів, один з основних для створення нічанівських мемів.
/px/ — Нічанівський Pixel Planet.


Персонажі

Маск-кіт — гібрид кота із маскою та москіта, виконує функції маскота /б/. У нього велика та сердита пика, його часто зображують у пафосному вигляді. Його чорний (часто темно-сірий) колір символізує ніч.
Нічия-чян (Ні-чян, Нічян) — гіджінка борди, її ім’я — це розгорнуте «Нічан» та одночасно натяк на малу відвідуваність борди. Зображується як похмура, зсутулена дівчина з трохи скуйовдженним волоссям та синцями або мішками під очима від сидіння в мережі вночі. Іноді має величезні навушники. Щодо кольору волосся так і не дійшли згоди (він змінюється від балкитно-сталевого до світло-синього), але очі в неї яскраво-блакитні. Нічия та Маск-Кіт знаходяться у дружніх відносинах.
Нічанокотик — округлий котик, намальований безосібним художником маскот нового Нічану. Не має ні історії ні характеру, просто символ. Його можна побачити на основному банері Нічану, на головній сторінці та просто на фоні.

Головна сторінка Нічану зараз
Посилання
http://nichan.net — власне Нічан.
http://twitter.com/NetNichan — офіційний твітер Нічану.
https://old.nichan.net/ — а ось тут ти можеш глянути збережені треди зі старого Нічану.
@ukrainian_nichan — Телеграм Нічану.

 No.38077

File: 1619277737848.png (8,31 KB, 410x117, ClipboardImage.png)  

Деймосе

 No.38078

Начебто все зробив. У мене вийшло зберегти, отже хз. Глянь.

 No.38079

File: 1619279863901.png (16,04 KB, 449x219, ClipboardImage.png)  

>>38078
Постійно видає цю помилку. Подумай що робити.

 No.38080

>>38079
А, я код редагую. Виходить, то візуальний редактор недопиляний.

 No.38081

>>38080
Деймосе. Реально. Візуальний редактор хріня, не працює. Редагування коду вдається нормально.

 No.38082

>>38081
От і все, роби поки в коді, а візуалочку пофіксимо згодом.

 No.38083

Поясніть тупому, як створити нову статтю.

 No.38084

>>38083
Створюєш проект, подаєш на розгляд в парламенті. Далі голосування нардепів і підпис президента.
А якщо серйозно, то зайди на wikimedia і хуярь технічку. Зараз те саме роблю, бо ніколи цим не займався. Захотілося, вчусь.

 No.38085

>>38083
Кажу ж, в пошуку введи назву статті, тицяєш на залупу, і тицяєш на червоне посилання, що виб'є. Потім на головній зроблю функцію "створити статтю" і буде легше, котики.

 No.38086

Тепер на меморії дві статті.

 No.38087

>>38086
Ще плануєш?

 No.38088

>>38086
> Деякі (в основному недобірди, але це просто випадковість) мають в назві просто "ч" (ch). Приклад: Двач (Смоктач), Кропивач.
Свята випадковість, хех.

 No.38089

>>38088
Вибач, боявся кропидвачери сильно вже образяться.

 No.38090

https://ukrmemoria.com/Іміджборд
вже якась, то заготовка готова. Далі просто модифікуємо і модифікуємо

 No.38091

>>38087
Думаю ще пару

 No.38092

>>38091
Прапор в руки.

 No.38093

Деймосе, як вставити зображення в статтю?

 No.38094

File: 1619292438543.jpg (83,18 KB, 1061x1280, IMG_20210424_223036_050.jpg)  


 No.38095

>>38094
Вже розібрався, дякую 8)

 No.38096

>>38095
Звертайся.

 No.38097

Три статті та одне крупне редагування. Продуктивний день.

 No.38101

>>38097
І не кажи. Дякую тобі.

 No.38106

>>38101
Я там ще одну наклепав трішки, буду не проти, якщо ви її трішки модифікуєте.

 No.38107

>>38106
Завтра все зроблю, сьогодні не можу.

 No.38109

Нова стаття!
https://ukrmemoria.com/%d0%9c%d0%b0%d1%81%d0%ba-%d0%ba%d1%96%d1%82
(а я піду їсти)

 No.38111

>>38109
Потужний ти хлопак, скажу. Будеш нашим Стахановим, що перевиконує плян ЦК КПФМ(н), лїл.

 No.38113

>>38111
Саме сумне, що ні пляну, ні анонів окрім мене на Меморії немає.

 No.38114

>>38113
Таки так, поки що на ФМ анархія.

 No.38116

>>38109
Юзай тег <gallery>

 No.38117

https://ukrmemoria.com/Pac-Man
+стаття, пишу франкотику

 No.38118

>>38117
Працювати так, аби адмін сказав "Дякую!".

 No.38119

>>38118
Давай без приколів. Меморію потрібно піднімати.

 No.38120

>>38119
ТРЕБА РОЗБУДОВУВАТИ ЙУБЕКА!

 No.38121

>>38120
Не юбека, а Меморію!

 No.38122

На Меморії вже перша сотня редагувань за 2 дні. Крутецько.

 No.38123

>>38122
Хочеш 200?

 No.38124

Піднімаймо Меморію! Меморія не буде в тіні Драматики!

 No.38125

>>38123
Так, якщо це буде щось змістовне, а не +1 байт в кожному редагуванні. Якість > кількість.

 No.38126


 No.38127

Деймосе, чому не залишиш посилання на Нічан в Меморії?

 No.38128

>>38126
Звідси можеш взяти трохи інфи.
https://knowyourmeme.com/memes/bad-apple

 No.38130

Штибу, кітик адмін та в Деймоса є права рука, пропоную зробити на головній сторінці стрічку нещодавно завантажених пікч та недавно створені статті.

 No.38131

>>38130
А таке хіба можливо?

 No.38132

>>38131
Подумай, програмере.

 No.38133

>>38132
Останні редагування я бачив лише на Вікії/Фендомі, та нині навіть це там відрубали. То ж не знаю, як це зробити.

 No.38143

Бімп. Що робитимемо сьогодні?

 No.38144

>>38143
Тре статтю про Митця обов'язково

 No.38152

https://ukrmemoria.com/Сайт_рідного_села
https://ukrmemoria.com/Заїбало
https://ukrmemoria.com/Офіційне_посольство_НАХУЙ
Три нові статті за день. Попрошу прикрасити їх та додати картинок.

 No.38153

File: 1619441404922.png (3,65 KB, 294x176, ClipboardImage.png)  

При спробі перейти з візуального редактора на редагування коду вилазить пікрел. У всіх так?

>>38152
Чи є взагалі якийсь сенс у статтях, які складаються з 1-2 абзаців?

 No.38154

>>38153
1. Візуальний редактор не працює, працює тільки код
2. Чим я винен, що більше 1-2 абзаців немає що написати? Лити воду? Вибачте, ні. Нікому не буде цікаво це читати.
Нова стаття:
https://ukrmemoria.com/Противсіх

 No.38155

>>38154
Нащо ти <big> ставиш? Я лиш забрав.

 No.38156

>>38154
Так може і не треба створювати "статтю" із двох речень, а взятись за щось нормальне?

 No.38157

>>38156
Блять. Меморія це вікіпроєкт в більшості про меми та лулзи, а не про все підряд, як Вікіпедія.
Ми пишемо про всі (нормальні) меми на скільки б мало інформації не було б. Не дойобуйся, якщо маєш більше інфи та бажання, то реєструйся і дописуй. Ніхто не забороняє.

 No.38158

>>38155
На статтях де реально мало тексту, я ставлю цей теґ, що 9/10 сторінки не було пустим, білим полотном.

 No.38161

<big>тест</big>

 No.38162

>>38161
<small>тест

 No.38163

>>38162
Дію цих теґів видно тільки на головній сторінці.

 No.38164

File: 1619443575855.jpg (49,26 KB, 577x560, photo_2021-04-05_10-26-08.jpg)  

>>38157
Треба тоді вказати на головній сторінці, що ФМ це архів одноденних форсед-мемів, бо я вже почав писати статтю на декілька тисяч знаків. Довелось видалити.

 No.38165

>>38163
Уже бачу. Теґи кольору не працюють.

 No.38169

Еее, ви куди сратися почали?

 No.38170

>>38167
Ну ось і поспілкувалися.

 No.38171

>>38164
Не видаляй, якщо не сарказм, ліл.

 No.38172

>>38170
Не звертай уваги, це мігранти бушують.

 No.38173

File: 1619444264203.png (4,23 KB, 199x70, изображение_2021-04-26_163….png)  

Що таке це ваше Докладніше?

 No.38174

>>38171
Пізно.

 No.38176

>>38173
Це з шаблону одного. Взагалі, на ту сторінку можна не дуже зараз уваги звертати.
>>38174
Шкода, дуже шкода!

 No.38177

Анони, в чому прикіл в писанні статей про політиків, а не про меми з ними? Типу, як з Василем Противсіх.

 No.38178

>>38172
Та які мігранти? Просто постав бидло на Смоктач. Чи мені прямо посилання кинути?

 No.38179

>>38178
Бидло тут лише ти, бо піарити борди-конкуренти можуть лише бидлани. Деймос казав: краще назвати співрозмовника хуєм дурним, аніж виганяти.

 No.38180

Перевага Меморії в тому, що вона позбулася legacy, а тому на її базі слід писати про нові й актуальні нині штуки. Так і аудиторія підтягнеться. Натомість ви тягнете назад викопне гівно десятирічної давності. Навіщо?

 No.38183

>>38178
То отримаєш репорт за неузгоджену рекламу, "небидло"

 No.38185

>>38183
Добре, бидлане.

 No.38186

>>38179
Що? Хто піарив?

 No.38187

>>38180
Потрібно пам'ятати старе, але і робити нове.

 No.38205

>>38144
Буде. Вже збираю матеріали.

 No.38207

Омріяна стаття готова. https://ukrmemoria.com/Лесь_Подерв’янський

 No.38208

>>38207
Ґратулюю! Ось це називається стаття!
Тільки одне "але". За Вашим бажанням: перепиши рядок
> ось що б я сказав, якби був руснею
на
> ось, що каже русня
Таким чином стаття буде виглядати, як саме стаття, а не думка автора. Свої думки пишуть дебілята в ЖЖ і видають їх за "професіональні статті".
Ну й друге: від гріха подалі, бо почнеш думати, як русня, не дай Бог.
А так стаття дуже чудова! Принаймні, відрізняється від всіх існуючих і інформативністю, і способом подачі. Це ж не сама остання версія, сподіваюся?

 No.38212

Дякую, звісно. Я мав на увазі друге, не важко зрозуміти. Це не остання версія. Оскільки подібно залити посилання, якщо зайдемо та фотографії. З другим мені просто лінь, бо тут дуже довго і нудно заливаються картинки. Дякую за подяки та турботу. Але іншої сторони, більше додати в сторону інформації вже не вийде.

 No.38220

Писець на Меморії сказав, що приймає реквести на статті. Майте на увазі.

 No.38224

>>38220
В перерву від реквестів напишу статтю про ЖЖ. LiveJournal це те про що ми говоримо? Бо я загуглив, тих ЖЖ овер багато.

 No.38225

>>38224
ЖЖ це Живий Журнал, тобто LiveJournal, так.

 No.38240

File: 1619644562493.png (166,77 KB, 800x516, изображение_2021-04-29_001….png)  

Як пояснити кропидвачеру, що нахуй це, як можна далі від Нічану та Меморії?

 No.38241

>>38240
Звереснув з пікчуря.

 No.38322

File: 1619805383704.png (1,04 MB, 1024x600, ClipboardImage.png)  

Любі друзі, чи будемо додавати свистоперділки по типу юзербоксів вже на цьому етапі?

 No.38325

https://ukrmemoria.com/QTV
Стаття готова!

 No.38386

На Меморії, якщо що, вже 20 статей. Це статистика щось біситься.

 No.38395

https://ukrmemoria.com/Wojak
Спробував про це статтю зробити. Треба доповнити, і писати ще про такі актуальні зараз мемоси. Підключайтеся.

 No.38396

>>38325
Або я сліпий, або вже забув справжню назву. Ну, або ж там чомусь відсутня "Реготня з Такеші Кітано".

 No.38397

File: 1620173015754.png (12,77 KB, 486x121, 67676876.PNG)  

бепх... Хлопці, я сам людей ненавиджу і, можливо, і із 7-ми мільярдів таки є хоча б тисяча-дві нормальних. Але це вже навіть для мене занадто!

 No.38398

>>38397
Ти завжди можеш виправити те, що тобі не подобається! :3
Але цього разу таки виправлю я.

 No.38399

>>38398
Дякую, але я у вас не зареєстрований (від гріха подалі, бо таке можу намалювати, що й на голову не налізе).
Хоча смішно вийшло й справді. Є над чим замислитися.

 No.38400

>>38399
Нам дуже потрібні нові дописувачі. Ми завжди тобі раді.
+сотня :)

 No.38401

>>38399
Не хочеться, аби люди боялися творити на Нічані-Меморії. У нас тут вільна територія, а не КГБ-КПСС, то ж почувайся як вдома. Як ти можеш критикувати всіх довкола, так і всі тебе можуть.

 No.38402

>>38401
>У нас тут вільна територія
Це ти так кажеш до першої-ліпшої навали раку і шизо-спаму.

 No.38403

>>38402
Ну так це рак і шизо-спам, а не творчість. Хіх.

 No.38405

>>38400
Ну, чорт йо зна. Давай напишу щось про "порно". Меметична хрінь, думаю. Позбираю матеріалу десь тиждень. Якщо самому сподобається не факт, то зареєструюся і напишу. Якщо вам не сподобається, то видаляйте мене потім нахуй.

 No.38406

>>38405
Головне порнуху не заливай саму, аби деймоса за яйця не схопили, і аби було трохи більше SFW.

 No.38407

>>38406
Ні, авжеж. Опишу історію, види, видатних, так би мовити, персоналій, літературу, різницю між еротикою та порно. Та там багато чого. Але стаття буде задовгою, звісно ж.

 No.38408

>>38407
Якщо зробиш, то можеш просити щось взамін у мене (залежно що я зможу).

 No.38437

File: 1620560612157.png (365,68 KB, 785x757, ClipboardImage.png)  

Реквестую статтю про Пепе, де треба вказати момент з перетворенням Пепе на символ альтрайтів, додати пікчурів всіляких. Я щось не можу написати.