[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Анон, уявімо, що Зелупа на пару з Арсеніо Мусоріні охуїли у кінець, і у нас починається революція. Обговорювати, буде це, чи ні, не будемо, цей тред присвячено саме методам боротьби проти режиму, який контролює все. Що може знадобитися? Як правильно про

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1607726358581.jpg (27,2 KB, 471x471, IMG_20201130_001310_059.jpg)  

 No.34564

Анон, уявімо, що Зелупа на пару з Арсеніо Мусоріні охуїли у кінець, і у нас починається революція. Обговорювати, буде це, чи ні, не будемо, цей тред присвячено саме методам боротьби проти режиму, який контролює все.

Що може знадобитися? Як правильно протидіяти? Як надійно анонитися від пана майора?

 No.34569

>>34564
>Що може знадобитися? Як правильно протидіяти?
Зачинитися в погребі з гречкою і консервою.

 No.34579

>>34564
Знаючі люди тобі допоможуть вже під час самих подій, як це було на майдані. До того ж, як мені здається, роль звичайних людей у подібних подіях у майбутньому буде вже вторинною, основну роль візьмуть усілякі нац. організації/партії, або навіть військові, а від людей потребуватимуть просто вийти на вулиці, щоб виявити підтримку.
Я взагалі не думаю, що Зеленський буде чинити спротиву, бо це занадто слабка духом людина.

 No.34592

>>34564
Ну, для мене доволі очевидно, що в першу чергу слід буде знешкодити усі ЗМІ підконтрольні олігархам. Збиткові телеканали, які існують тільки для того, щоб заливати лайно в голови, піару політиків, реклами хуйні і для спекуляцій. Студії з людьми, які строчать жовті новини 24/7 (їх розвелося надзвичайно багато і все це роблять люди, воно з неба не падає). Ютуберів та телеграмні канали можна не вважати за ЗМІ. У крайньому випадку можна гуртом насипати їм кілька мільйонів репортів від унікальних справжніх користувачів, тоді їх просто заблочать.
От такого типу великі справи. А все решта — то дрібниці. Будувати фортеці в центрі міста із мішків напханих піском чи просто усього, що потрапить на очі, ми вже вміємо, змушувати внутрішні війська відступати через критичну кількість отриманих піздюлів теж. Досвід організації таких от масових заходів є у багатьох активістів.
Коротше, найближчі 5-10 років ніяких революцій не буде, бо уряд та власники більшості його членів прекрасно розуміють, що краще зробити як просять, ніж опинитися у смітнику і побачити як яскраво горить твій дорожезний маєток на ютубі.

Цією ситуацією треба користуватися по максимуму. Поки чинуші слухняні і з усіх сил роблять вигляд, що їм не похуй на стан речей в країні, то треба примушувати їх працювати. Тільки політично стурбовані люди чомусь наче втратили інтерес до цього всього. Особливо погано на це все вплинув зе самим фактом свого існування президентства. Ніби руки опустились у нормальних людей. Залишились при справах одні довбойоби, які досі на пороха наярюють.

 No.34611

Медведчук та інші вже давно збирають і тренують тітушок, коли ПОЧНЕТЬСЯ потрібно знайти місця збору та ошашличити їх. Олсо є цикл статей про кізяків УПЦ МП, з ними теж треба розібратися.

 No.34612

>>34579
Зевиблядок то слабкий духом, а чи Авакян не влаштує хунту?

 No.34613

>>34612
Щоб влаштувати хунту, потрібна підтримка армії. Не думаю, що Аваков серед військових популярний.