[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Ріс у Хмельницькому, культура місцева не вражала, в школі друзів не було, приїхав туди в 6 років з Тернополя і мені постійно говорили, що в мене якась вимова суржику занадто українська. Приходилось часто пиздитись, допоміг той самий батько-тернопілянин яки

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила


File: 1633110823262.jpg (20,7 KB, 530x358, lxpqa02zhj00.jpg)  

 No.41092

Ріс у Хмельницькому, культура місцева не вражала, в школі друзів не було, приїхав туди в 6 років з Тернополя і мені постійно говорили, що в мене якась вимова суржику занадто українська. Приходилось часто пиздитись, допоміг той самий батько-тернопілянин який тренувався зі мною у залі тому пизди я не отримував, але і своїм в компанії не був. Батька в сім'ї не стало, мамка почала скакати по хуям від йобиря до йобиря, ріс в Хмельницькій панельці під бабусиним крилом. Десь у років 13-14 зрозумів:

все що тут знаходиться, не треба. прямо як в тій пісня скрябіна 'Нікому то не требаа я був ще вчора такий малий.

І пішов сидіти в російських інтернетах, вчити російську та англійську. В мене від відрази до навколишнього середовища була якась несамовита енергія втратити свою ідентичність і взагалі дисоціюватись. Депресія, П'янство. В школі я не вчився, пішов в ПТУ. Російською, на той момент, я говорити так і не міг, читав зі швидкістю 20 слів в хвилину при тому, що українською міг читати з швидкістю звуку. І почалось, граєш собі в ігри, де тімейти говорять російською та дивишся смєшниє відосіки де розмовляють російською чи англійською та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.

Отямився я вже десь в років 20, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як в Росії добре, кожен день відео шарія, двач, з'явилась тян з Москви, вимова російською ніби я все життя жив у Петербурзі; величезні знання про російську культуру, іменування московських вулиць, знання деяких районів петербурга: красносельский, дыбенко..

А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Хмельницькому я спілкувався виключно на їбучому суржику. доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки російською чи на суржику, про англійську зненацька забував. Розповідав всім, що українська культура - це культура села та вічного ресинтементу.


Що ж мене врятувало ? Може я полюбив Хмельницький ? Може в мене з'явились україномовні друзі ?

Нє, все було складніше. У свій час прийшлось з дівкою з Москви помотатись по всій Україні: Чернігів, Харків, Кременчуг, Ужгород, Одеса, Запоріжжя, Київ. Я її натомість показував Тернопіль та Франківськ, які я знав з дитячої пам'яті. У якийсь час у голову приходило просвітлення. Чомусь там де люди спілкуються на такій прекрасній мові для мене як російська, люди виглядають як гівно і відносяться до всіх як до гівна. А у Франківську, Тернополі, Золочіві та навіть у Хмельницькому все було трохи по-іншому. Потім щей прийшлось виїхати за кордон, де українці зі мною братались та показували, що я їх земляк а значить людина яку вони хочуть бачити, а росіяни слухаючи як я говорю російською з моєю дівчиною навіть не схаменулись щоб якось поздороватись та привітатись, лише Дагестанец у Берліні заговорив, виключно через те що мій зламаний від боксу грецький ніс з виступаючим підборіддям були так схожі на щось кавказське ... І це все. Після того вирішив, що такий мені любий світ не зовсім мені і любий. Краще я буду асоціальним, нікому не цікавим хуйлом, маргіналом, придурком, бовдуров та просто лінивим прутнем, але українцем..

 No.41093

>>41092
Коли я вперше дорвався до пейнту, то я намалював хуй. Я й зараз нічого складніше хуя намалювати не можу, але мені на це якось похуй. Таких, як я, багато. І ти не самотній поц, тому вставай за станок і до справи.

 No.41094

>>41092
Ти піздабол.

 No.41095

>>41093
>>41094
Це точно аніме борда для котиків? Таке враження, що я з кропивача і не виходив

 No.41096

>>41095
Так, це аніме борда для котиків. Для сильних, брутальних, справжніх котиків.

 No.41097

>>41095
Декілька неправильних літер в слові жироблядач, схоже ти новенький тут?

 No.41098

>>41097
Вже 2 роки пройшло, сука.

 No.41099

>>41098
Варто вже й запам'ятати.

 No.41100

>>41097
Антижиропідар, як твої справи?

 No.41101

Оу, цей тред - філіал жироблядача? Ну, гаразд...

Ріс у Жиромиру, культура місцева заїбісь, в школі з друзями курив лайно з кропивою, приїхав туди в 6 років з Радехова і мені постійно говорили, що в мене язик якийсь занадто сухий. Приходилось часто пизду лизати, допоміг той самий батько-пиздолиз який тренувався зі мною з моєю мамцею тому пизду лизати я вмів, але і своїм в компанії не був. Батько помер від анального сказу, мамка почала скакати по хуям, бо сказ у неї був вагінальний, ріс в жиромирській панельці під дідовою залупою (з сиром). Десь у років 13-14 зрозумів:

все що тут лижеться, то до пизди Яромири. прямо як в тій пісня Лойтума 'Арі-ца-ца, така-рікі-тара-рі, ракі-рі-там-там, рака-рікі-та-тоо.

І пішов сидіти на жироблядачі, вчитися лизати пизду та срати на Нічані разом з жироблядями. В мене від відрази до безосібних була якась несамовита енергія, але вона мене підбадьорювала і я почав їсти свій кал. Токсикоманія, П'янство. В школі я не вчився, в ПТУ не поступив, в армію відкосив по згорілим від ароматів пизди, легенях. Пити свою сечу, на той момент, я так і не міг, ковтків 20 в хвилину при тому, що гівно жрав зі швидкістю звуку. І почалось, жереш собі лайно, де форсять Жиромиру та дивишся смєшниє відосіки де п'ють сечу та лижуть зелену, смердючу пизду та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.

Охуїв нахуй я вже десь в років 30, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як лизати пизду та пити свою сечу добре, кожен день відео Ідеї олександрівни, шаблюк, почав смикати на трапів, лизав пизду, наче весь час жив у Жиромиру; величезні знання про кунілінгус, іменування себе Безосом, знання деяких районів G: в пизді, ззовні..

А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Жиромирі я спілкувався виключно на "хосен-мосен". доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки про пиздойоба та Олега Петровича, про, ееееее... щось забував. Розповідав всім, що Жироблядач - найзнаменитіша та та найвпливовіша бірда світу.


Що ж мене врятувало ? Ніхуя мене не врятувало, бо я полюбив Жироблядач та лизати жирну пизду. А ще навчився пити сечу зі спермою свого сусіда по треду

Нє, все було складніше. У свій час прийшлось з фембоєм з Москви помотатись по всій УБК: Жироблядач, Нічан, Файнач, Учан. Я йому натомість показував як я жру лайно і п'ю сечу, а це я вмів досконально. У якийсь час у голову приходила ідея полизати йому пизду, але він тільки виглядав дівчинкою. Чомусь там де люди жруть своє ж гівно і п'ють свою сечу, люди виглядають як гівно і відносяться до всіх як до гівна. А при Олегу Петровичу все було трохи по-іншому. Потім щей прийшлось виїхати в Польщу на заробітки, де жиробляді зі мною братались та лизали поляцькі ануси, бо я їх земляк а значить жироблядина яку вони хочуть бачити, а поляки кайфуючи від того, як я лижу їм сраку навіть схаменулись щоб якось поздороватись та привітатись з моїм фембоєм, навіть Дагестанец у Вроцлаві заговорив, виключно через те що мій зламаний від боксу грецький ніс з виступаючим підборіддям ніжно тикав йому в очко... І це не все! Після того вирішив, що треба кожного дня і всім лизати пизду, займатися уринотерапією та їсти свій кал. Краще я буду жироблядком, нікому не цікавим хуйлом, форсером Олега Петровича, Жиромири, Пиздойоба та просто няшкою, але жироблядком..

 No.41102

>>41101
Не розкрита тема тягуна. Тягун це важливо.

 No.41103

>>41102
Дякую, що нагадав, бо я забув про те, що я забув.

 No.41107

>>41095
Те саме відчуття, котику. Те саме. Нічан заражено.

 No.41108

>>41107
І що нам робити?

 No.41113

>>41108
Евакуюватися.

 No.41114

File: 1633283347625.jpg (114,83 KB, 800x552, P4.jpg)  

>>41113
До Польщі?

 No.41115

File: 1633283549993.png (279,59 KB, 899x673, original.png)  

>>41114
До Польщі.

 No.41117

>>41101
Жиромир дійсно страшне місце.

 No.41118

>>41117
Так, дійсно. Я чув, що там площу Незалежності мер Малютін (якесь кацапське прізвище) перейменував у плошу "Слави та Величі Оротандра".