[ ]
[ a / b / s / pol / ukr / v / n / int
] [ dm / px / FAQ ]
[ / / ФМ ]

/b/ - Ріс у Хмельницькому, культура місцева не вражала, в школі друзів не було, приїхав туди в 6 років з Тернополя і мені постійно говорили, що в мене якась вимова суржику занадто українська. Приходилось часто пиздитись, допоміг той самий батько-тернопілянин яки

/b/ - Балачки

Імʼя
Не піднімати
Тема
Допис
Файл
Вбудувати
Youtube, Soundcloud, Vocaroo, Vimeo, Dailymotion, Coub, Telegram
Пароль (для видалення файла)
Часті запитання та правила

Підтримайте Українську Армію! Support Ukraine! Слава Україні!


File: 1633110823262.jpg (20,7 KB, 530x358, lxpqa02zhj00.jpg)  

 No.41092

Ріс у Хмельницькому, культура місцева не вражала, в школі друзів не було, приїхав туди в 6 років з Тернополя і мені постійно говорили, що в мене якась вимова суржику занадто українська. Приходилось часто пиздитись, допоміг той самий батько-тернопілянин який тренувався зі мною у залі тому пизди я не отримував, але і своїм в компанії не був. Батька в сім'ї не стало, мамка почала скакати по хуям від йобиря до йобиря, ріс в Хмельницькій панельці під бабусиним крилом. Десь у років 13-14 зрозумів:

все що тут знаходиться, не треба. прямо як в тій пісня скрябіна 'Нікому то не требаа я був ще вчора такий малий.

І пішов сидіти в російських інтернетах, вчити російську та англійську. В мене від відрази до навколишнього середовища була якась несамовита енергія втратити свою ідентичність і взагалі дисоціюватись. Депресія, П'янство. В школі я не вчився, пішов в ПТУ. Російською, на той момент, я говорити так і не міг, читав зі швидкістю 20 слів в хвилину при тому, що українською міг читати з швидкістю звуку. І почалось, граєш собі в ігри, де тімейти говорять російською та дивишся смєшниє відосіки де розмовляють російською чи англійською та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.

Отямився я вже десь в років 20, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як в Росії добре, кожен день відео шарія, двач, з'явилась тян з Москви, вимова російською ніби я все життя жив у Петербурзі; величезні знання про російську культуру, іменування московських вулиць, знання деяких районів петербурга: красносельский, дыбенко..

А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Хмельницькому я спілкувався виключно на їбучому суржику. доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки російською чи на суржику, про англійську зненацька забував. Розповідав всім, що українська культура - це культура села та вічного ресинтементу.


Що ж мене врятувало ? Може я полюбив Хмельницький ? Може в мене з'явились україномовні друзі ?

Нє, все було складніше. У свій час прийшлось з дівкою з Москви помотатись по всій Україні: Чернігів, Харків, Кременчуг, Ужгород, Одеса, Запоріжжя, Київ. Я її натомість показував Тернопіль та Франківськ, які я знав з дитячої пам'яті. У якийсь час у голову приходило просвітлення. Чомусь там де люди спілкуються на такій прекрасній мові для мене як російська, люди виглядають як гівно і відносяться до всіх як до гівна. А у Франківську, Тернополі, Золочіві та навіть у Хмельницькому все було трохи по-іншому. Потім щей прийшлось виїхати за кордон, де українці зі мною братались та показували, що я їх земляк а значить людина яку вони хочуть бачити, а росіяни слухаючи як я говорю російською з моєю дівчиною навіть не схаменулись щоб якось поздороватись та привітатись, лише Дагестанец у Берліні заговорив, виключно через те що мій зламаний від боксу грецький ніс з виступаючим підборіддям були так схожі на щось кавказське ... І це все. Після того вирішив, що такий мені любий світ не зовсім мені і любий. Краще я буду асоціальним, нікому не цікавим хуйлом, маргіналом, придурком, бовдуров та просто лінивим прутнем, але українцем..

 No.41093

>>41092
Коли я вперше дорвався до пейнту, то я намалював хуй. Я й зараз нічого складніше хуя намалювати не можу, але мені на це якось похуй. Таких, як я, багато. І ти не самотній поц, тому вставай за станок і до справи.

 No.41094

>>41092
Ти піздабол.

 No.41095

>>41093
>>41094
Це точно аніме борда для котиків? Таке враження, що я з кропивача і не виходив

 No.41096

>>41095
Так, це аніме борда для котиків. Для сильних, брутальних, справжніх котиків.

 No.41097

>>41095
Декілька неправильних літер в слові жироблядач, схоже ти новенький тут?

 No.41098

>>41097
Вже 2 роки пройшло, сука.

 No.41099

>>41098
Варто вже й запам'ятати.

 No.41100

>>41097
Антижиропідар, як твої справи?

 No.41101

Оу, цей тред - філіал жироблядача? Ну, гаразд...

Ріс у Жиромиру, культура місцева заїбісь, в школі з друзями курив лайно з кропивою, приїхав туди в 6 років з Радехова і мені постійно говорили, що в мене язик якийсь занадто сухий. Приходилось часто пизду лизати, допоміг той самий батько-пиздолиз який тренувався зі мною з моєю мамцею тому пизду лизати я вмів, але і своїм в компанії не був. Батько помер від анального сказу, мамка почала скакати по хуям, бо сказ у неї був вагінальний, ріс в жиромирській панельці під дідовою залупою (з сиром). Десь у років 13-14 зрозумів:

все що тут лижеться, то до пизди Яромири. прямо як в тій пісня Лойтума 'Арі-ца-ца, така-рікі-тара-рі, ракі-рі-там-там, рака-рікі-та-тоо.

І пішов сидіти на жироблядачі, вчитися лизати пизду та срати на Нічані разом з жироблядями. В мене від відрази до безосібних була якась несамовита енергія, але вона мене підбадьорювала і я почав їсти свій кал. Токсикоманія, П'янство. В школі я не вчився, в ПТУ не поступив, в армію відкосив по згорілим від ароматів пизди, легенях. Пити свою сечу, на той момент, я так і не міг, ковтків 20 в хвилину при тому, що гівно жрав зі швидкістю звуку. І почалось, жереш собі лайно, де форсять Жиромиру та дивишся смєшниє відосіки де п'ють сечу та лижуть зелену, смердючу пизду та втрачаєш якийсь зв'язок з реальністю.

Охуїв нахуй я вже десь в років 30, коли зрозумів, що я добився того, що хотів: всі друзі говорять про то як лизати пизду та пити свою сечу добре, кожен день відео Ідеї олександрівни, шаблюк, почав смикати на трапів, лизав пизду, наче весь час жив у Жиромиру; величезні знання про кунілінгус, іменування себе Безосом, знання деяких районів G: в пизді, ззовні..

А тепер ближче до шизи.
- Відмовлявся спілкуватись чистою українською мовою, вважаючи її не своєю тому що в Жиромирі я спілкувався виключно на "хосен-мосен". доречі до цих пір стандартних норм дотримуюсь рідко
- Якщо робив контент то тільки про пиздойоба та Олега Петровича, про, ееееее... щось забував. Розповідав всім, що Жироблядач - найзнаменитіша та та найвпливовіша бірда світу.


Що ж мене врятувало ? Ніхуя мене не врятувало, бо я полюбив Жироблядач та лизати жирну пизду. А ще навчився пити сечу зі спермою свого сусіда по треду

Нє, все було складніше. У свій час прийшлось з фембоєм з Москви помотатись по всій УБК: Жироблядач, Нічан, Файнач, Учан. Я йому натомість показував як я жру лайно і п'ю сечу, а це я вмів досконально. У якийсь час у голову приходила ідея полизати йому пизду, але він тільки виглядав дівчинкою. Чомусь там де люди жруть своє ж гівно і п'ють свою сечу, люди виглядають як гівно і відносяться до всіх як до гівна. А при Олегу Петровичу все було трохи по-іншому. Потім щей прийшлось виїхати в Польщу на заробітки, де жиробляді зі мною братались та лизали поляцькі ануси, бо я їх земляк а значить жироблядина яку вони хочуть бачити, а поляки кайфуючи від того, як я лижу їм сраку навіть схаменулись щоб якось поздороватись та привітатись з моїм фембоєм, навіть Дагестанец у Вроцлаві заговорив, виключно через те що мій зламаний від боксу грецький ніс з виступаючим підборіддям ніжно тикав йому в очко... І це не все! Після того вирішив, що треба кожного дня і всім лизати пизду, займатися уринотерапією та їсти свій кал. Краще я буду жироблядком, нікому не цікавим хуйлом, форсером Олега Петровича, Жиромири, Пиздойоба та просто няшкою, але жироблядком..

 No.41102

>>41101
Не розкрита тема тягуна. Тягун це важливо.

 No.41103

>>41102
Дякую, що нагадав, бо я забув про те, що я забув.

 No.41107

>>41095
Те саме відчуття, котику. Те саме. Нічан заражено.

 No.41108

>>41107
І що нам робити?

 No.41113

>>41108
Евакуюватися.

 No.41114

File: 1633283347625.jpg (114,83 KB, 800x552, P4.jpg)  

>>41113
До Польщі?

 No.41115

File: 1633283549993.png (279,59 KB, 899x673, original.png)  

>>41114
До Польщі.

 No.41117

>>41101
Жиромир дійсно страшне місце.

 No.41118

>>41117
Так, дійсно. Я чув, що там площу Незалежності мер Малютін (якесь кацапське прізвище) перейменував у плошу "Слави та Величі Оротандра".